[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 18 lis 2016, 15:44

JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pinio555 » 18 lis 2016, 15:45

Trochę wrócę do tematu samego projektu. Co myślicie o mieszkaniu w takich blokach? Znalazłem stronę http://www.mgprojekt.com.pl/ i tam są projekty fajnych domków parterowych i zastanawiam się nad wyborem mieszkania bliżej centrum czy jednak własny domek gdzieś pod miastem. Blok kojarzy mi się trochę z takim mieszkaniem w klatce, bez ogródka, ewentualnie z balkonem. Z drugiej strony w domku trzeba wszystko robić samemu, nie ma administracji, która zadba o podstawowe rzeczy itp.
pinio555
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 18 lis 2016, 15:37

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 18 lis 2016, 15:55

DariuszB pisze:
dras pisze:Nie nie pracuję. Ale jak to czytają to może mi za reklamę promocję zrobią :D
50/10 za 29 zł pierwsze pół roku za free miałem.
Stałe IP w cenie. Instalacja była za 1zł.
Nocami czasem podnoszą do 100/20.
Generalnie dożo zależy od tego jakie urządzenie końcowe dostaniesz od nich. To co ja mam ma już ok 6 m-c uptime i nic się nie dzieje. Czyli jest nie źle, mam nadzieję ze nie dają teraz innych :)


Przecież to asymetryczne łącze, a załączony cennik na ich stronie to jakaś porażka...


teraz już głupiałem, jak się ma ten cennik:

http://www.skyware.pl/upload/pdf/Cennik ... 6.2014.pdf

do tego:

http://www.skyware.pl/oferta/internet-s ... zinne.html

ceny za te same pakiety są inne. czy na tej drugiej stronie to jakaś cena promocyjna? nieobowiązująca przez cały okres trwania umowy?
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 18 lis 2016, 16:01

pinio555 pisze:Trochę wrócę do tematu samego projektu. Co myślicie o mieszkaniu w takich blokach? Znalazłem stronę http://www.mgprojekt.com.pl/ i tam są projekty fajnych domków parterowych i zastanawiam się nad wyborem mieszkania bliżej centrum czy jednak własny domek gdzieś pod miastem. Blok kojarzy mi się trochę z takim mieszkaniem w klatce, bez ogródka, ewentualnie z balkonem. Z drugiej strony w domku trzeba wszystko robić samemu, nie ma administracji, która zadba o podstawowe rzeczy itp.


dla mnie sprawa jest prosta, jak masz rodzine i Cie stać to kupujesz dom, jak nie masz rodziny i/lub Cie nie stać mieszkasz w bloku.
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dras » 18 lis 2016, 16:10

Vube pisze:
DariuszB pisze:
dras pisze:Nie nie pracuję. Ale jak to czytają to może mi za reklamę promocję zrobią :D
50/10 za 29 zł pierwsze pół roku za free miałem.
Stałe IP w cenie. Instalacja była za 1zł.
Nocami czasem podnoszą do 100/20.
Generalnie dożo zależy od tego jakie urządzenie końcowe dostaniesz od nich. To co ja mam ma już ok 6 m-c uptime i nic się nie dzieje. Czyli jest nie źle, mam nadzieję ze nie dają teraz innych :)


Przecież to asymetryczne łącze, a załączony cennik na ich stronie to jakaś porażka...


teraz już głupiałem, jak się ma ten cennik:

http://www.skyware.pl/upload/pdf/Cennik ... 6.2014.pdf

do tego:

http://www.skyware.pl/oferta/internet-s ... zinne.html

ceny za te same pakiety są inne. czy na tej drugiej stronie to jakaś cena promocyjna? nieobowiązująca przez cały okres trwania umowy?


Nie patrz na stronie, osiedle projektant ma całkiem inny cennik. Zadzwoń do nich i się wszystkiego dowiesz. OST ma prawdopodobnie identyczne stawki. Co do innych się nie wypowiem bo się nie interesowałem. Za chwile będziesz miał z resztą milion ulotek od wszystkich operatorów. Niech się tylko zorientują że rozpoczęło się zasiedlanie bloku.

PDF który podałeś jest z 2014 roku. :)
dras
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 17 lut 2015, 14:15

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 18 lis 2016, 17:00

dras pisze:
ceny za te same pakiety są inne. czy na tej drugiej stronie to jakaś cena promocyjna? nieobowiązująca przez cały okres trwania umowy?

Nie patrz na stronie, osiedle projektant ma całkiem inny cennik. Zadzwoń do nich i się wszystkiego dowiesz. OST ma prawdopodobnie identyczne stawki. Co do innych się nie wypowiem bo się nie interesowałem. Za chwile będziesz miał z resztą milion ulotek od wszystkich operatorów. Niech się tylko zorientują że rozpoczęło się zasiedlanie bloku.

PDF który podałeś jest z 2014 roku. :)


dobra już sie skontaktowałem i wszystko wiem ;) . Dzięki jeszcze raz za odpowiedź
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grande1970 » 18 lis 2016, 18:12

pinio555 pisze:Trochę wrócę do tematu samego projektu. Co myślicie o mieszkaniu w takich blokach? Znalazłem stronę http://www.mgprojekt.com.pl/ i tam są projekty fajnych domków parterowych i zastanawiam się nad wyborem mieszkania bliżej centrum czy jednak własny domek gdzieś pod miastem. Blok kojarzy mi się trochę z takim mieszkaniem w klatce, bez ogródka, ewentualnie z balkonem. Z drugiej strony w domku trzeba wszystko robić samemu, nie ma administracji, która zadba o podstawowe rzeczy itp.


Mieszkanie w domu jest droższe pod każdym względem (wiem bo mieszkam), generalnie coś za coś, w domu zawsze coś trzeba zrobić i koszty ponosi się w całości samemu w bloku natomiast dostaję info od zarządcy, że zrobiono to i to i tyle to kosztowało i z czego zostało to sfinansowane (wiem bo mam tez mieszkanie).

Ale za to masz ogród, mozesz kosić trawe dla zabicia czasu lub dla sportu, masz gdzie zapalić grila, ale musisz też sam zadbać o odśnieżanie i czasem równiez chodnika jeśli graniczy z działką bo inaczej mandat (chyba ze to jakiś wiejski zakątek). Generalnie fajniej w domu ale wygodniej taniej w bloku.
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mireneusz » 18 lis 2016, 21:19

Gdyby ktoś z nowych lokatorów chciał korzystać z telewizji satelitarnej to niech ma na uwadze, że sam fakt zamontowania anteny na dachu wcale nie gwarantuje odbioru ;). Dziś znowu wiało (niewiarygodne...) no i sygnał odleciał. Równie dobrze mogli zamontować atrapę bo na palcach obu rąk nie zliczę ile razy musiałem interweniować...
Także, polecam własny talerzyk (chyba będę zmuszony zamontować...) :evil:

W temacie internetu, również mam od Skyware, jestem mega zadowolony.
Mireneusz
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 30 lis 2015, 19:49

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krikol » 18 lis 2016, 22:56

Podzielam opinię poprzednika odnośnie Skyware,mam tam internet od kilku lat i jest ok.
Teraz po przeprowadzce podpiszę umowę 50 Mb za 30 zł w OSTNet z Tyczyna ,myślę ,że też będzie w porządku.
krikol
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 sty 2016, 15:56

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 19 lis 2016, 3:43

Dobra, skończcie już z reklamowaniem tej firmy, a piszcie na temat.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: RAJO i 30 gości