[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 06 sty 2018, 18:44

porteño pisze:Te szlabany to faktycznie koniecznie tam są potrzebne... jeszcze tylko brakuje muru wokół i druta kolczastego.

mamy taką "kulturę" kierowców, że czasami i drut kolczasty to za mało
icetruck
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 29 maja 2015, 10:33

Postautor: KronX » 07 sty 2018, 18:24

Miśka pisze:Ta budowa wygląda jak na ukończeniu. Co tam będzie jeszcze robione przez cały rok?:)
'

Ja jestem tym faktem pozytywnie zaskoczony. Biorąc pod uwagę zaawansowanie prac, jest duża szansa że wykończenie (bez presji czasu), będzie na naprawdę dobrym poziomie.

icetruck pisze:mamy taką "kulturę" kierowców, że czasami i drut kolczasty to za mało

Po rozjeżdżonych trawnikach w całym mieście widać, że czasem jedynym skutecznym rozwiązaniem byłyby miny przeciwczołgowe ;)
KronX
Świeżak

Na forum od: 10 sty 2016, 12:46

Postautor: Miśka » 27 sty 2018, 15:37

A filmiku jak nie było tak nie ma :(

Czy ktoś orientuje się jaki przewidywany jest czynsz i opłata za miejsce podziemne?
Miśka
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 28 kwie 2017, 22:58

Postautor: pisul » 27 sty 2018, 16:16

Dużo kolorowego tynku położyli od ostatniego focenia. Z budynku zielony groszek zniknęło rusztowanko. Czekam kiedy ściągną siatki zabezpieczające i rusztowania z wszystkich 3 budynków i wtedy w pełnej krasie zafoce.
Na tym małym kawałeczku który w grudniu nie miał jeszcze ocieplenia dziś już ocieplenie jest.

Postęp prac, podobny kadr:

31 grudnia/27 stycznia
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator

Na forum od: 27 cze 2014, 20:40

Postautor: elCzaporro » 27 sty 2018, 17:25

Dzięki za zdjęcia pisul. Już się nie mogę doczekać, mam nadzieję że łagodna zima wpłynie pozytywnie na harmonogram i nie trzeba będzie czekać do umówionego grudnia :)

A filmik mógłby być, ale na zdjęciach widać co i jak, film nie za dużo wniesie w temacie pokazania budowy.
elCzaporro
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 03 lut 2017, 21:29

Postautor: Buka » 29 sty 2018, 11:17

To osiedle dobitnie ilustruje problem z brakiem planu zagospodarowania w Rzeszowie. Osiedle nie pasuje kolorystycznie ani do bloków na Zacisznej, ani niskiej zabudowy tuż obok. A jeśli idziemy ze strony Sikorskiego to jest jeszcze gorzej. Każdy buduje gdzie chce i jak chce. Każdy deweloper buduje "coś" na skrawku swojej ziemi, nie licząc się z tym co jest tuż obok. Jedyny plus, to to, że osiedle nie jest wysokie.
Buka
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 29 maja 2016, 16:43

Postautor: Archis » 01 lut 2018, 0:31

Buka wydaje mi się, że przesadzasz. Po to są MPZP i WZetki żeby nie projektować czegokolwiek, byle gdzie. Wytyczne z Urzędu były jasne, linia zabudowy określona, wysokość budynków też, więc pretensje powinny lecieć do architekta, czy urzędnika? A co do kolorków, takie było życzenie inwestora, nic nie mieliśmy do gadania i to jeszcze poprzedniego właściciela projektu przed Developresem, a i tak w mojej opinii wyszło całkiem nieźle. (taka anegdotka - pierwotna nazwa osiedla miała być "tęczowa...") Nasz klient nasz Pan. :)
Obrazek

Pracownia Projektowo Graficzna Archis

www.pracowniaarchis.pl
Awatar użytkownika
Archis
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 21 gru 2015, 10:10

Postautor: pisul » 04 lut 2018, 14:17

Wiem że na niektórych ciut zazdrosnych(?) forumowiczy kolory działają jak płachta na byka ale dziś w scenerii zimowej gdy dominuje szarzyzna i świat w kolorach jedynie dopuszczalnych- biało/czarnych...

... kolorowe osiedle już z daleka ładnie się prezentuje ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator

Na forum od: 27 cze 2014, 20:40

Postautor: Ania83 » 04 lut 2018, 20:25

Interesowalam sie tam mieszkaniem ze wzgledu na rozkład mieszkania,cene, miejsce bo fajne i nie zawraca lam sobie jakos głowe jak wyglada z zewnątrz ale prawda jest ze jak z wielkiej płyty po ociepleniu i po malowaniu kolorem, chyba ze na zywo lepiej, nie mowie to z jakiejs złości,dla mnie to nie było wazne ale trochę racji jest z tym wyglądem budynku
Ania83
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 17 lis 2017, 17:50

Postautor: elCzaporro » 04 lut 2018, 22:18

My się zdecydowaliśmy na zakup, i wiem że to nie jest perła architektoniczna, ale skusiłem się na cenę, rozkład mieszkania i miejsce właśnie. O gustach się podobno nie dyskutuje, ale dla mnie mało logiczne jest płacić 500 zł/m2 więcej i mieszkać na (podobno) najładniejszym osiedlu w Rzeszowie, które leży 300 m na północ. Dzięki chłodnej kalkulacji zaoszczędziłem sporo kasy, chociaż NG mi się bardzo podoba, to jestem zaodowolony z wyboru.
elCzaporro
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 03 lut 2017, 21:29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa