[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto Etap 1,2 (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: arowan » 16 sie 2017, 17:01

hmm lepiej żeby zakładali podczas lata, gdy wszystko zdąży się ułożyć i wyschnąć niż zimą ..... :-)
Savings Master - www.savingsmaster.pl
arowan
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 03 sie 2015, 19:27
Lokalizacja: Cała Polska

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 16 sie 2017, 22:26

Prawda, mnie bardziej zastanawia inna rzecz, wydaje mi się że w środku już lecą instalacje i chyba tynki. Niby nic dziwnego, ale w budynku bez okien. No chyba że to moja wybujała wyobraźnia :)
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: arowan » 17 sie 2017, 16:32

Lecą z instalacjami to jest fakt ... to potwierdzona informacja od developera :-)
Savings Master - www.savingsmaster.pl
arowan
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 03 sie 2015, 19:27
Lokalizacja: Cała Polska

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 17 sie 2017, 22:30

W sumie to sprawdziełem w umowie i wszystko zgodnie z harmonogramem idzie, tynki i instalacje. Zdziwiło mnie tylko że bez okien, ale w sumie taka pogoda że może to i lepiej, jest przewiew.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 30 sie 2017, 13:01

Nowe fotki z budowy.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anakoral » 31 sie 2017, 15:53

Witam, kupiłam mieszkanie w budynku A i mam ogromne problemy z jakakolwiek zmianą w kwestiach instalacji (wyceniają sobie nawet przełożenie gniazdka, mimo, że zmiany zgłosiłam przed rozpoczęciem tych robót)
Dodatkowo między czasie dowiaduję się, że np oba skrzydła okna mają być do ziemi, gdzie na rzucie architektonicznym, który dostałam narysowane jest inaczej.
Może ma ktoś podobne doświadczenia w tych kwestiach?
anakoral
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 31 sie 2017, 15:47

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kopcio » 31 sie 2017, 17:09

moze pokaz plany te, ktore dostalas od nich. Ja nie mialem problemu z przekladaniem gniazdek przed wykonaniem ale po to juz 50zl od gniazdka.
kopcio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 31 sie 2016, 14:47

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 31 sie 2017, 19:46

anakoral pisze:Dodatkowo między czasie dowiaduję się, że np oba skrzydła okna mają być do ziemi, gdzie na rzucie architektonicznym, który dostałam narysowane jest inaczej.
Może ma ktoś podobne doświadczenia w tych kwestiach?


Nie rozumiem, ja nie widziałem wprawdzie żadnych rzutów elewacji przy kupnie mieszkania (wystarczyły mi wizualizacje), ale na nich widać że okna balkonowe są 2 skrzydłowe, pełne. To widać na wizualizacji na stronie nawet tu https://developres.pl/wyszukiwarka3d,80.html#widok91
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ETernit » 31 sie 2017, 20:44

Zmiany lokatorskie nawet przed ich wykonaniem zawsze wiąże się z kosztami -jest to typowa praktyka developerów. Na cenę ma wpływ wiele istotnych czynników, o których zwykle się nie myśli nie mając wiedzy ogólnobudowlanej.
Ja kupowałem mieszkanie od innego developera ale zostałem potraktowanym podobnie, pomimo mojego początkowego oburzenia o wyliczone koszty.

Nie mniej jednak warto wprowadzić zmiany w instalacji przed ich wykonaniem, o ile zmiany są technicznie możliwe (zgłosić u developrea i zapłacić), niż samodzielnie przesuwać gniazdka i inne instalacje przez co zwykle traci się gwarancję na całą instalację.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anakoral » 01 wrz 2017, 16:29

elCzaporro pisze:
anakoral pisze:Dodatkowo między czasie dowiaduję się, że np oba skrzydła okna mają być do ziemi, gdzie na rzucie architektonicznym, który dostałam narysowane jest inaczej.
Może ma ktoś podobne doświadczenia w tych kwestiach?


Nie rozumiem, ja nie widziałem wprawdzie żadnych rzutów elewacji przy kupnie mieszkania (wystarczyły mi wizualizacje), ale na nich widać że okna balkonowe są 2 skrzydłowe, pełne. To widać na wizualizacji na stronie nawet tu https://developres.pl/wyszukiwarka3d,80.html#widok91


Ja natomiast nie zwracałam uwagi na takie rzeczy na wizualizacji, tylko na tych właśnie rzutach, z których jestem w stanie dowiedzieć się więcej jakie rozwiązania są przewidziane. Na rzutach jest to źle narysowane, kwestia wyszła dopiero wtedy, kiedy chciałam przestawiać kaloryfer pod okno.
Nawet osoby przyjmujące zmiany nie były tego świadome, dopóki nie otrzymały informacji od kierownika budowy, że zmiana tego kaloryfera jest niemożliwa, przez dwuskrzydłowe okno balkonowe.
anakoral
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 31 sie 2017, 15:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości