[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto Etap 1,2 (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 14 maja 2017, 18:40

Środkowy budynek najbardziej zaawansowany w pracach:
Obrazek
Obrazek


Prawy i lewy troszkę mniej ale też gonią lidera:


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 17 maja 2017, 17:52

elCzaporro pisze:Ja kupiłem mieszkanie w bloku C, i wychodzi w okolicach 4600 za m2 za całość czyli komórka + garaż + mieszkanie. To bardzo dobra cena, wręcz niewyobrażalnie dobra jak za tą lokalizację.


elCzaporro, jaki metraż mieszkania kupiliście, że cena za m2 taka wyszła ?

Powiedzcie mi, są jakiekolwiek szanse na targowanie się lub dostania coś w "gratisie" ? Jeśli tak, proszę o porady jak, gdzie i z kim trzeba rozmawiać.

Jestem zainteresowany zakupem mieszkania tylko bardzo się waham... metraż ok 52m2 zostały tylko na parterze ... Trzeba zaznaczyć ze jest to niski parter - na równi z chodnikiem. Miał ktoś do czynienia z takim mieszkaniem ? fajnie się mieszka czy raczej odradzacie ? ja się boje tego, że człowiek nie ma prywatności ponieważ każdy idący chodnikiem i przechodzący koło okien widzi wszystko co się dzieje w mieszkaniu - to prawda ?

Dzięki za porady !
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 17 maja 2017, 19:50

bulaa90 pisze:elCzaporro, jaki metraż mieszkania kupiliście, że cena za m2 taka wyszła ?

Powiedzcie mi, są jakiekolwiek szanse na targowanie się lub dostania coś w "gratisie" ? Jeśli tak, proszę o porady jak, gdzie i z kim trzeba rozmawiać.

Jestem zainteresowany zakupem mieszkania tylko bardzo się waham... metraż ok 52m2 zostały tylko na parterze ... Trzeba zaznaczyć ze jest to niski parter - na równi z chodnikiem. Miał ktoś do czynienia z takim mieszkaniem ? fajnie się mieszka czy raczej odradzacie ? ja się boje tego, że człowiek nie ma prywatności ponieważ każdy idący chodnikiem i przechodzący koło okien widzi wszystko co się dzieje w mieszkaniu - to prawda ?

Dzięki za porady !


75 m2, w "gratisie" dostajesz garaż i komórkę (jeśli są jeszcze jakieś dostępne), ja się nie targowałem, ponieważ uważam że cena jest bardzo dobra. Co do mieszkania na niskim parterze to trzeba się przygotować na zasłonięte rolety przez większość czasu jeśli ktoś ceni sobie prywatność. Ja bym się nie zdecydował.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 18 maja 2017, 10:05

Również odradzam Ci niski parter.
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 19 maja 2017, 8:45

Hej,
A co powiecie odnosnie ostatniego pietra ? Ktos ma wiedze na temat czy zimą nie jest zimniej a latem bardziej gorąco z tego wzgledu ze nad mieszkaniem jest juz tylko dach ? Czy te izolacje sa w dzisiejszym budownictwie na tyle dobre ze nie wazne czy mieszkanie jest na 3 czy 4 pietrze ?
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miśka » 19 maja 2017, 18:37

bulaa90 pisze:Hej,
A co powiecie odnosnie ostatniego pietra ? Ktos ma wiedze na temat czy zimą nie jest zimniej a latem bardziej gorąco z tego wzgledu ze nad mieszkaniem jest juz tylko dach ? Czy te izolacje sa w dzisiejszym budownictwie na tyle dobre ze nie ważne czy mieszkanie jest na 3 czy 4 pietrze ?



ja powiem że kupiliśmy właśnie na ostatnim pietrze. chce jak najwięcej prywatności. Mam nadzieje ze to nie jest to samo budownictwo co z wielkiej płyty i izolacja będzie solidna. Dzisiejsza norma współczynnika przenikania ciepła dla dachów jest dużo niższa niż kiedyś. Mam więc nadzieję że wszystko będzie zgodnie z prawem.
Miśka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 28 kwie 2017, 23:58

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miśka » 19 maja 2017, 18:41

elCzaporro pisze:
bulaa90 pisze:

75 m2, w "gratisie" dostajesz garaż i komórkę (jeśli są jeszcze jakieś dostępne), ja się nie targowałem, ponieważ uważam że cena jest bardzo dobra. Co do mieszkania na niskim parterze to trzeba się przygotować na zasłonięte rolety przez większość czasu jeśli ktoś ceni sobie prywatność. Ja bym się nie zdecydował.



w dzień wystarczą firanki, nic z zewnątrz nie widać. Wieczorami pozostaje się już niestety "bunkrować". Dochodzi również kwestia hałasu i słuchnia cudzych rozmów pod oknem. Jak ktoś lubi integrować się z sąsiadami to może być zaleta :)
Miśka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 28 kwie 2017, 23:58

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Archis » 26 maja 2017, 13:52

Jako projektant tego obiektu, wyjaśnię, że w kwestii izolacji nie będziecie mieć żadnych problemów, w najcieńszym miejscu przewidzieliśmy 25 cm ocieplenia z polistyrenu ekstrudowanego, a wiadomo dochodzą jeszcze spadki. więc przy attykach ta grubość jest znacznie większa. Najlepiej odczuje się to zimą. Koszty ogrzewania nie powinny się różnić względem niższych kondygnacji. W przypadku jednak lata trzeba się liczyć z relatywnie wyższą temperaturą wewnątrz mieszkań. Budynek będzie kryty papą termozgrzewalną, podejrzewam, że w kolorze czarnym, więc na pewno będzie ona mocniej nagrzewana. A izolacja nie zapewnia "chłodzenia".
Awatar użytkownika
Archis
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 21 gru 2015, 11:10

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 26 maja 2017, 15:11

bulaa90 pisze:Hej,
A co powiecie odnosnie ostatniego pietra ? Ktos ma wiedze na temat czy zimą nie jest zimniej a latem bardziej gorąco z tego wzgledu ze nad mieszkaniem jest juz tylko dach ??


Jeśli ostatnie piętro to już teraz zaplanuj montaż klimatyzacji i ewentualne miejsce pod nią. Koszt 3-6 tys w zależności od producenta.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 27 maja 2017, 18:27

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości