[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto Etap 1,2 (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miśka » 22 paź 2018, 18:04

Hej, czy odebrał już ktoś dziś mieszkanie? podzielcie się swoimi spostrzeżeniami :)
Miśka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 28 kwie 2017, 23:58

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Macaroño » 22 paź 2018, 22:45

Szybko i sprawnie. Wymienili przy nas wkładki do drzwi, przekazali komplet kluczy oraz przeczulili przed potencjalnymi szkodami mogącymi wystąpić przez działalność "fachowców". Koniecznie zweryfikujcie czy zostały naprawione/poprawione zastrzeżenia wysyłane do dewelopera po dniach otwartych.
Macaroño
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 29 kwie 2018, 11:01

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miśka » 22 paź 2018, 23:21

Dzięki :)
Miśka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 28 kwie 2017, 23:58

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miro » 24 paź 2018, 7:30

Co tak na budowie ucichło drogi nie dokończone już 2 tyg nic się nie dzieje tylko błoto zostało, czy przekazują mieszkania? a dojazd po błocie i kamieniach tak to zostanie?
Miro
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 27 kwie 2016, 14:25

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 26 paź 2018, 21:18

Dziś odebrałem klucze, wszystko poszło szybko i sprawnie. Wziąłem do pomocy fachowca od odbiorów, ale Pani nic nie znalazła, wyglądała na zaskoczoną tym faktem. Rzeczy zgłoszone na dniach otwartych poprawione, ściany równe, kąty proste, poziomy utrzymane. Jest git.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Maja » 29 paź 2018, 10:18

Miro pisze:Co tak na budowie ucichło drogi nie dokończone już 2 tyg nic się nie dzieje tylko błoto zostało, czy przekazują mieszkania? a dojazd po błocie i kamieniach tak to zostanie?


Ta wewnętrzna droga u was może zostanie kiedyś zrobiona ;) ale na ulicę Zaciszną chyba nie ma co narazie liczyć, bo przecież między waszymi blokami a moim (niskie, szare 2-piętrowe), na tej wąskiej działeczce zaraz zacznie się budowa kolejnej dwusegmentowej inwestycji, której planowane zakończenie jest wyznaczone na II kwartał 2020... więc nie sądzę, żeby cokolwiek ruszyło w sprawie drogi, zanim powstaną te budynki. I już się boję, bo UNM już nam dało w kość jeśli chodzi o dojazd (co chwilę zamykali wyjazd do ulicy Nowowiejskiej, nie wspomnę już o jakości tej drogi). Do tego Zaciszna, która tak naprawdę idzie po skosie do Nowowiejskiej, jest teraz mokradłem w którym mogą się kąpać kaczki. Ściągnęli płyty po tamtej stronie, nawieźli trochę ziemi, którą pięknie podlało i voilà!
Nie wiem czy wiecie, ale na tej wąskiej działce ma również powstać przedszkole. Dostaliśmy informację z Urzędu Miasta, że wszystko już zatwierdzone.
Współczuję osobom, które kupiły mieszkania w blokach żółtym i pomarańczowym i będą z okien widzieć co gotują sąsiedzi na przeciwko :roll: ja na szczęście nie mam okien od północy. 8-)
Wam nie będzie przeszkadzać, jeśli zamkną Zaciszną w kierunku Strażackiej, ale jak wprowadzi się cały Energetyk, który ma wyjazd w kierunku centrum tylko przez wąziutką Uroczą, to będzie kiepsko...
Maja
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 29 paź 2018, 9:58

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 29 paź 2018, 11:22

Szkoda, z przedszkole, bo z tym akurat nie ma problemu...na Strazackiej jest ich kilka a za chwile dzieci nowo wprowadzonych lokatorow urosna i juz nie bedzie jego az takiej potrzeby. Przydalby sie SKLEP spozywczy. To jest niezbedne przy takiej liczbie mieszkancow, ktora zaraz opanuje Zaciszna i Urocza...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 29 paź 2018, 22:53

O przedszkolu nie wiedziałem, faktycznie mało trafiona decyzja, w okolicy jest ich całkiem sporo, a sklep byłby jak znalazł.

Co do budowy tych dwóch bloczków to niczego inego sie nie spodziewałem, uroki życia w mieście. Jak kupuje się na terenie miasta mieszkanie gdzie jest trochę trawy widocznej za oknem to można się w 99% spodziewać że za raz się coś na tej trawce wybuduje. Ja mam mieszkanie w pomarańczowym, ale przy zgięciu, więc będę widział raczej inwestycję NG która powstanie obok. Zresztą cały tamten teren w ciągu 5-10 lat pewnie się zabuduje, nie licząc zaworu(?) z gazem i okolicu kilkunastu metrów w promieniu.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miro » 30 paź 2018, 9:10

Pytanie kto wydaje takie nieprzemyślane zezwolenia na budowę bez wymaganej infrastruktury drogowej. Przecież jak wszyscy się wprowadzą to będzie chaos. Ja jeżdżę codziennie uroczą i zaciszną i już jest mijanka i korek a to dopiero początek.
Miro
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 27 kwie 2016, 14:25

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 30 paź 2018, 10:56

Urocza poszerza na pewno, ale nie od tej strony po której na rogu stoja szeregowowki, bo ludziom by całkiem zabrali mini ogródki i mieli by drogę pod oknami. Muszą to przeprojektoewac. Zaciszna też by się przydało bo trudno ja nawet drogą nazwac. To jest jakaś ścieżynka. No i konieczne jest oświetlenie... to na prawdę bardzo niebezpieczne jak przez pol roku po 16tej jest tam ciemno jak...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości