[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto Etap 1,2 (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kubaf » 24 maja 2018, 11:40

Archis pisze:Bierzcie pod uwagę, że SkyRes to biurowiec, więc tam okresowe mycia garażu są po prostu wliczone w koszta. W blokach mieszkalnych jest to po prostu niewykonalne i nieopłacalne. Raz, że garaż jest użytkowany całą dobę, więc nie da się go zamknąć na czyszczenie, dwa jest to koszt, który byłby dodany do czynszu, a chyba mało kto chciałby za coś takiego dopłacać. (...)



Oczywiście że pisałem o garażu pod blokami Skyres (biurowiec to biurowiec, a nie Inwestycje mieszkaniowe ;) ), zamykać garazu na mycie nie trzeba, jest ogłoszenie że wtedy i wtedy jest mycie i jakoś to funkcjonuje. 3 lata upłyneły, nic nie pęka - oby dalej nie pękało. Z mojej strony również koniec tematu :)
kubaf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 05 wrz 2014, 12:20

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 24 maja 2018, 19:23

Archis pisze:W blokach mieszkalnych jest to po prostu niewykonalne i nieopłacalne. Raz, że garaż jest użytkowany całą dobę, więc nie da się go zamknąć na czyszczenie, dwa jest to koszt, który byłby dodany do czynszu, a chyba mało kto chciałby za coś takiego dopłacać.


Mycie garażu w blokach to chyba norma? W SM Zodiak na Gromskiego myją 1-2 razy w roku. A opłata za utrzymanie garażu to zaledwie 20 zł miesięcznie.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Macaroño » 24 maja 2018, 21:32

elCzaporro pisze:Generalnie to rozumiem zalety i wady kostki, na pewno będzie trudniejsza w utrzymaniu sterylnej czystości. Jednak dla mnie osobiście jest to tak mało znaczący temat, że w sumie zastanawiam się po co o tym pisałem :) W garażu będę spędzał jakieś 0,5% czasu w ciągu doby, i jeśli kostka będzie tam brudna z oleju, to jakoś to przeżyję. Dla mnie najistotniejszą rzeczą w garażu i komórce jest to żeby nie było tam wody i żeby była jak najmniejsza wilgoć. Czy jej nie będzie przy kostce, czy posadzce przemysłowej jest dla mnie drugorzędne.

P.S. Swoją wypowiedź wystosowałem po przemyśleniach "na chłopski rozum", i widząc zdjęcia z budowy NG trochę się zraziłem do posadzek przemysłowych.

Tyle moich wypocin odnośnie wyższości jednego rozwiązania nad drugim :D


Racja. Ma to sens. Kolejna sprawa - to garaż więc jak warunki nie będą sterylne to się chyba nikt nie obrazi :)
Zacząłem wątek nie dla krytyki, ale bardziej ze zdziwienia że takie rozwiązanie będzie w naszych garażach. Jeżeli jest ono stosowane również w innych inwestycjach i tam się sprawdza to nie ma się czego obawiać :)
Macaroño
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 29 kwie 2018, 11:01

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 25 maja 2018, 8:33

swiety pisze:Mycie garażu w blokach to chyba norma? W SM Zodiak na Gromskiego myją 1-2 razy w roku. A opłata za utrzymanie garażu to zaledwie 20 zł miesięcznie.

Też mi się tak wydaje, na osiedlu Nad Wisłokiem garaże są czyszczone w marcu oraz sierpniu (tak było przynajmniej do tej pory). Dodatkowe opłaty nie są pobierane, zawiera się to w zaliczce eksploatacyjnej za garaż, płaconej co miesiąc w czynszu (tyle że tam jest to ponad 40zł). Myśle, że skoro deweloper jest ten sam, to sposób działania tu i tu będzie podobny.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania » 25 maja 2018, 9:29

Czy ktoś się decyduje na opcję wykończenia mieszkania pod klucz?
Ania
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 13 gru 2016, 15:44

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tela » 30 maja 2018, 15:02

Ania pisze:Czy ktoś się decyduje na opcję wykończenia mieszkania pod klucz?


Dołączam się do pytania, czy ktoś się decyduje na opcję wykończenia mieszkania pod klucz lub orientuje się jak to wygląda pod względem opłacalności? Osobiście nie mam żadnych fachowców "po znajomości" którzy zajęliby się wykończeniem mieszkania a z doświadczenia wiem, że na różnych "magików" można trafić i jeżeli się wszystkiego nie dopilnuje osobiście to można mieć później niemiłą niespodziankę :shock:
Tela
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 21 paź 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 31 maja 2018, 17:35

Część kontenerów pracowniczych przestawiono i mamy początek prac przy parkingach/drodze dojazdowej do budynków. Zniknęło pełne ogrodzenie i będzie można obserwować postępy prac:


Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miśka » 22 cze 2018, 10:28

Parkingi już widać :)
i widać nasze adresy: Zaciszna 5, 5A i 5B.
Załączniki
IMG_2053.jpg
IMG_2053.jpg (354.98 KiB) Przeglądany 4756 razy
Ostatnio zmieniony 22 cze 2018, 18:09 przez Miśka, łącznie zmieniany 1 raz
Miśka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 28 kwie 2017, 23:58

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miśka » 22 cze 2018, 18:06

trawniki też robią :)
Załączniki
IMG_2044.jpg
IMG_2044.jpg (355.24 KiB) Przeglądany 4793 razy
Miśka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 28 kwie 2017, 23:58

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miśka » 22 cze 2018, 18:07

cd. trawników.
Załączniki
IMG_2045.jpg
IMG_2045.jpg (373.51 KiB) Przeglądany 4792 razy
Miśka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 28 kwie 2017, 23:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości