[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 08 sty 2017, 19:15

Właśnie zabudowa działki sąsiedniej 233 o szerokości 24 m ( nie wiadomo czym i kiedy)zdecydowała o odpuszczeniu sobie przeze mnie planu zakupu mieszkania w tej inwestycji.Nie może być tak ,że kupuje się za duże pieniądze,,,,,, niewiedzę......Na tej wolnej działce jak się zorientowałam bez problemu stanie blok 3-piętrowy a może się zmieścić i 4-ro piętrowy jak się postarają. Widok z tego osiedla na okolicę też nie wydaje się szczególny ,bo trudno zachwycać się dachami porozrzucanych bez pomysłu domków jednorodzinnych ,czy jakiś stodółek udających elitarne bloki. Strasznie wygląda ta wizualna strona Drabinianki.. :shock: ..i nikt już nad tym nie panuje .Chaos i koszmarna infrastruktura ,słabe drogi bez chodników niejednokrotnie a i tak ludzie jak w amoku kupują .No cóż, otrzeźwienie będzie bardzo bolesne jak przyjdzie płacić chorendalne czynsze ,spłacać kredyty a mieszkanie okaże się dziuplą wyłącznie do spania w której słychać każde słowo sąsiada, którego z powodu braku tej osiedlowej infrastruktury nawet nie można poznać :lol: .
gaga
gragar
 
Posty: 33
Na forum od: 16 lut 2016, 19:21

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Archis » 09 sty 2017, 21:27

riko pisze:Czyli ten plan co ja wrzuciłem to jest dobry.Ponieważ taki jest na Developresie. A tak przy okazji to mieszkańcy domów jednorodzinnych będą dzielić swoją dawną ulicę z mieszkańcami osiedla.


Nope, nie jest. To co podesłałeś to rzeczywiście wersja pierwsza. Znajdująca się na pierwotnej stronie osiedla, kiedy inwestorem była jeszcze spółka COBER z Krakowa. Nowa strona jest w przygotowaniu. Jak bardzo chcecie mogę Wam podesłać pdfa z projektem zagospodarowania terenu.

arturtradecd pisze:Nie do końca, bo pomiędzy blokami nie będzie wjazdu autem i nie będzie parkinow tylko ciąg pieszo rowerowy . Natomiast mój plan powinien być trochę przesunięty w stronę dzialki 233 do jej granic. Właściciele domów będę dalej swoją prywatną drogę . Developres zbuduje nowa równoległa do tej co jest.


Skąd arturradecd masz takie dziwne informacje odnośnie tej równoległej drogi? To co widać na Twoim rzucie (jest tylko lekko niedoskalowany i uciąłeś plac zabaw) To droga wewnętrzna, rzeczywiście obsługująca miejsca postojowe dla znacznej części mieszkań. Reszta jest w parkingu podziemnym. Jednak droga, która była dojazdem dla domków też jest w całości wykorzystana, zarówno jako dojazd dla projektowanego osiedla jak i miejsca postojowe. Mieszkańcy domków, nie będą już jej mieli na wyłączność ale za to będą ją mieli wyasfaltowaną wraz z zamontowanym oświetleniem. Wszystko w porozumieniu z mieszkańcami.

Na prośbę Pisula

Obrazek
Awatar użytkownika
Archis
 
Posty: 23
Na forum od: 21 gru 2015, 10:10

Poprzednia

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości