[ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Arrival » 20 gru 2018, 11:32

Inwestor83 pisze:Dobra lokalizacja to dla mnie lokalizacja w miare nie daeko od centrum z infrastruktura (dobre polaczenie drogowe, sklepy, przedszkola itd.) nadajaca sie na wynajem. Wilkwyji to jednak kawalek od centrum.


Mam mieszkanie na Wilkowyji. Auchan - pod nosem ;). Przedszkola - pod nosem. Lwowska/Obwodnica - pod nosem. Wystawiając na wynajem schodzi w ciągu kilku minut, a telefon dzwoni jeszcze przez kilka dni.

Daleko od centrum, ale nauczyłem się już że centrum jest przereklamowane. Większość mieszkańców w okolice rynku zapuszcza się max kilka razy w roku. Na bliskości centrum zależy studentom.

Ale właśnie o tym pisałem - że dobra lokalizacja dla każdego jest czymś innym. Jeśli facet pracuje w Asseco, a żona w Profamilii to Wilkowyja jest dla nich idealna a lokalizacja w centrum jest bardzo słaba. I odwrotnie - ktoś studiuje i się bawi to chce mieszkać blisko rynku i blisko uczelni. Dla takiej osoby Wilkowyja to prawie jak Łańcut ;).
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Inwestor83 » 20 gru 2018, 23:03

Arrival pisze:
Inwestor83 pisze:Dobra lokalizacja to dla mnie lokalizacja w miare nie daeko od centrum z infrastruktura (dobre polaczenie drogowe, sklepy, przedszkola itd.) nadajaca sie na wynajem. Wilkwyji to jednak kawalek od centrum.


Mam mieszkanie na Wilkowyji. Auchan - pod nosem ;). Przedszkola - pod nosem. Lwowska/Obwodnica - pod nosem. Wystawiając na wynajem schodzi w ciągu kilku minut, a telefon dzwoni jeszcze przez kilka dni.

Daleko od centrum, ale nauczyłem się już że centrum jest przereklamowane. Większość mieszkańców w okolice rynku zapuszcza się max kilka razy w roku. Na bliskości centrum zależy studentom.

Ale właśnie o tym pisałem - że dobra lokalizacja dla każdego jest czymś innym. Jeśli facet pracuje w Asseco, a żona w Profamilii to Wilkowyja jest dla nich idealna a lokalizacja w centrum jest bardzo słaba. I odwrotnie - ktoś studiuje i się bawi to chce mieszkać blisko rynku i blisko uczelni. Dla takiej osoby Wilkowyja to prawie jak Łańcut ;).



Masz racje. Nie ukrywam ze interesuja mnie mieszkania na plenerowej ze wzgledu na wynajem. Blisko obwodnicy, przedszkola sa szkola troche dalej ale tez jest. Sklepy osiedlowe plus B1 jest,. Co osobiscie w tej okolicy mi sie podoba to przestrzen i niskie bloki przynajmniej na plenerowej. Brak tu blokowisk jakie powstaja w innych czesciach Rzeszowa np. Sloneczny stok czy osiedle Architektow. Co myslislicie o tej lokalizacji jako o inwestycji. dzieki za odpowiedz.
Inwestor83
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 08 gru 2018, 1:43

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 20 gru 2018, 23:27

Pamiętajcie o tym, że jak przyjdzie nasycenie rynku to inwestycje typu Projektant, Wilkowyja, Budziwój itd będzie gorzej wynająć lub trzeba będzie zejść z ceny. Generalnie przy obecnych cenach za m2 i tego za ile mieszkanie można wynająć taki interes średnio się opłaca. Generalnie przy dzisiejszych cenach w Rzeszowie wynajem traci powoli sens.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: jashsk » 21 gru 2018, 11:09

JanzRzeszowa pisze:^^ Jeśli to to Afiko z Przemysłowej, to ... istnieją dopiero pół roku a kapitał to chyba 150 tys zł

Istnieją dłużej. Budowali dla edomus już kilka lat temu.
jashsk
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 13 cze 2018, 17:17

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: oko_oko » 21 gru 2018, 20:35

swiety pisze:Pamiętajcie o tym, że jak przyjdzie nasycenie rynku to inwestycje typu Projektant, Wilkowyja, Budziwój itd będzie gorzej wynająć lub trzeba będzie zejść z ceny. Generalnie przy obecnych cenach za m2 i tego za ile mieszkanie można wynająć taki interes średnio się opłaca. Generalnie przy dzisiejszych cenach w Rzeszowie wynajem traci powoli sens.


Jeżeli ceny będą szły dalej w górę, powyżej 6 czy 6.5 za m2 to faktycznie słaby biznes natomiast póki co wynajem dla tych którzy kupili w rozsądnej kwocie po 4 czy 4 z hakiem jest całkiem rentowny.

Lokalizacje każdy wybiera pod siebie, zarówno centrum jak i Wilkowyja, Budziwój czy gdzieś tam głęboki Projektant maja swoje plusy i minusy.
oko_oko
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 57
Na forum od: 13 lis 2016, 19:54

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 22 gru 2018, 10:18

Oś budownictwa zdecydowanie od lat przenosi się na zachód i na pod-zachód w Rzeszowie. Zresztą jest to powielanie tendencji z lat 70/80 gdzie powstało największe i najlepiej zaprojektowane osiedle tych czasów: Baranówka.
Zdecydowana większość kupujących mieszkania w tej części Rzeszowa chce tu żyć, a nie tylko mieszkać i wynajmować.
Także te mieszkania na Wzgórzach będą zdecydowanie drożeć proporcjonalnie do takiej Drabinianki czy Wilkowyi.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Inwestor83 » 13 sty 2019, 2:09

Czesc, co myslicie o tej inwestycji?
Czy ktos wycofal sie juz z listy?
Do konca miesiaca mamy wplacic roznice.
Co myslicie o standardzie jaki oferuje Projektant?
Zastanawiam sie czy kontynuowac wspolprace z spoldzielnia czy jednak podarowac sobie.

Mieszkanie planowane jest na wynajem.
Co myslicie?
Inwestor83
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 08 gru 2018, 1:43

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 14 sty 2019, 23:55

A jakie obecnie są warunki? Zarówno cena m2 jak i metraż który podjąłeś?
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Inwestor83 » 15 sty 2019, 11:12

tommek pisze:A jakie obecnie są warunki? Zarówno cena m2 jak i metraż który podjąłeś?


na krajobrazowej cana okolo 4,9k za 46m a na szewskiej mozliwosc jest 5,7k za dwupokojowe meiszkanie z grazem
ceny na stronie os projektant.
Inwestor83
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 08 gru 2018, 1:43

Re: [ul.Panoramiczna,Plenerowa] Wzgórza Staroniwskie(Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 15 sty 2019, 12:18

Hej Inwestor 83.
Czyli chcesz wybulić trzy stówki licząc na 1500 na m-c?
:shock:
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mykiell i 35 gości