[ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 13 mar 2016, 18:56

Te budynki są dla mnie rewelacyjne :o Obrazek Obrazek budują kolejne Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: OloB » 17 mar 2016, 11:16

Miałem okazję przebiec się wzdłuż Św. Rocha wczoraj rano. Domyślam się, że kupując mieszkanie w tej okolicy każdy ma nadzieję na względną ciszę. Tymczasem hałas od ulicy jest naprawdę duży, więc cicho mają lokatorzy mieszkań skierowanych na wschód, lub bloków najbardziej oddalonych od Św. Rocha.
Dawno mnie nie było w tej okolicy i byłem zaskoczony natężeniem ruchu ok. godziny 07:00. Rzeszów nie jest metropolią, ale dojazd w godzinach szczytu z niektórych osiedli wiąże się z typowo wielkomiejskimi korkami.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 17 mar 2016, 15:29

OloB pisze:Miałem okazję przebiec się wzdłuż Św. Rocha wczoraj rano. Domyślam się, że kupując mieszkanie w tej okolicy każdy ma nadzieję na względną ciszę. Tymczasem hałas od ulicy jest naprawdę duży, więc cicho mają lokatorzy mieszkań skierowanych na wschód, lub bloków najbardziej oddalonych od Św. Rocha.
Dawno mnie nie było w tej okolicy i byłem zaskoczony natężeniem ruchu ok. godziny 07:00. Rzeszów nie jest metropolią, ale dojazd w godzinach szczytu z niektórych osiedli wiąże się z typowo wielkomiejskimi korkami.

I tu się z tobą zgadzam w 100 %.Hałas od drogi jest ogromny.Chyba ilość przejeżdzających samochodów zwiększyła się tam dziesięciokrotnie i to jest duży minus tego osiedla.
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 25 mar 2016, 19:23

Obrazek Obrazek gotowe budynki Obrazek Obrazek perfekcyjnie Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Person » 25 mar 2016, 23:51

czy ktoś się orientuje czy bloki są już podpięte pod kanalizacje miejską ?
czy dalej szambo ;)
Person
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 02 lip 2014, 15:08
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mondrian » 28 mar 2016, 13:16

Nie uważam, żeby była tu mowa o jakiejś ciasnocie. Z projektu i zdjęć odległości między budynkami wyglądają przyjemnie. Dziwaczna natomiast jest ta barierka przechodząca przez klatkę schodową. Myślałem, że jest za nią jakiś taras, a tu zonk.
Awatar użytkownika
mondrian
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 18 mar 2016, 9:49

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 07 maja 2016, 21:09

Nowe fotki z budowy.

Etap 3.

budynki „E”, „F”, „N”, „L”.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 29 maja 2016, 16:29

Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: romeo » 08 cze 2016, 17:42

Sindus pisze:
OloB pisze:Miałem okazję przebiec się wzdłuż Św. Rocha wczoraj rano. Domyślam się, że kupując mieszkanie w tej okolicy każdy ma nadzieję na względną ciszę. Tymczasem hałas od ulicy jest naprawdę duży, więc cicho mają lokatorzy mieszkań skierowanych na wschód, lub bloków najbardziej oddalonych od Św. Rocha.
Dawno mnie nie było w tej okolicy i byłem zaskoczony natężeniem ruchu ok. godziny 07:00. Rzeszów nie jest metropolią, ale dojazd w godzinach szczytu z niektórych osiedli wiąże się z typowo wielkomiejskimi korkami.

I tu się z tobą zgadzam w 100 %.Hałas od drogi jest ogromny.Chyba ilość przejeżdzających samochodów zwiększyła się tam dziesięciokrotnie i to jest duży minus tego osiedla.

Również się zgadzam co do hałasu. Przejeżdża tam mnóstwo samochodów z pobliskich miejscowości więc nie ma mowy o "zaciszu, z dala od zgiełku".
Interesowałem się tym osiedlem i dobrze, że nie kupiłem. Tym bardziej, że Wikana ma złą opinię. Od lokatorów obecnych bloków wiem, że był problem z dokończeniem budowy ich bloków, a tarasy były nieszczelne i zalewały mieszkania.
romeo
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 08 cze 2016, 17:29

Re: [ul. św. Rocha] Zielone Tarasy (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1989 » 14 cze 2016, 13:58

W grudniu wymienili skład biura sprzedaży. Więc z "nieporozumieniem" na kilka godzin przed umową już nie powinno być problemu ;)
Ania1989
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 14 cze 2016, 13:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości