[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 08 sty 2018, 7:36

master860 pisze:Witam forumowiczów


Czy sadzicie ze lokalizacja Srebrnych Klonów jest atrakcyjna pod wynajem ?



Bardzo słabo....
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 08 sty 2018, 9:14

master860 pisze:Witam forumowiczów


Czy sadzicie ze lokalizacja Srebrnych Klonów jest atrakcyjna pod wynajem ?


W Rzeszowie generalnie powoli kończą się dobre lokalizacje pod wynajem (stosunek cena/lokalizacja/odstępne)...
Dobra lokalizacja to naprawdę chore ceny (BulwaryPark, CapitalTowers) a dobre ceny to lokalizacja na głębokich peryferiach.
Powoli inwestowanie zostanie dla ludzi którzy naprawdę nie mają co rozbić z kasą i chcą zdywersyfikować swój portfel.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania83 » 08 sty 2018, 12:37

Są gorsze i są lepsze , jak ktos wyzej napisal , cos co bedzie dobre pod wynajem zaczyna byc bardzo drogie, te tansze beda miec gorsza lokalizacje , tak jak nie kazdego jest stac na zakup niektorych mieszkan, tak samo nie wiem czy ktos bedzie chciał wynajac w tych samych pieniadzach co inne jesli zainwestowalo sie duzo wiecej ,
Ania83
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 42
Na forum od: 17 lis 2017, 18:50

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 08 sty 2018, 13:03

Ania83 pisze:Są gorsze i są lepsze , jak ktos wyzej napisal , cos co bedzie dobre pod wynajem zaczyna byc bardzo drogie, te tansze beda miec gorsza lokalizacje , tak jak nie kazdego jest stac na zakup niektorych mieszkan, tak samo nie wiem czy ktos bedzie chciał wynajac w tych samych pieniadzach co inne jesli zainwestowalo sie duzo wiecej ,


Ostatnio wynajmowałem parce która miała możliwość wynajęcia na Strażackiej.
Tam zaoferowano im dwupokojowe nowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem na 850 zł + czynsz.
Ale jak powiedzieli nie mają tyle kasy żeby utrzymywać samochód (a przydałoby się dwa) albo, alternatywnie, spędzać pół życia w autobusie, jeśli coś tam w ogóle jeździ.
Także wzięli moją ofertę, małe mieszkanie, dobra lokalizacja, za troszkę większe pieniądze.

Powyższa sytuacja to pewnie standard, wynajmujący liczy dosłownie każdą stówkę, nie tylko widoczną na pierwszy rzut oka jak odstępne i czynsz.
Także lokalizacja....
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania83 » 08 sty 2018, 13:16

Dziwne , znam osobę która wynajmuje kawalerke nad wisłokiem osiedle (35m2) za 1300, wiec dziwne ze tak tanio wynajmujesz jesli masz tak dobra lokalizacje
Ania83
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 42
Na forum od: 17 lis 2017, 18:50

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 08 sty 2018, 13:24

Ania83 pisze:Dziwne , znam osobę która wynajmuje kawalerke nad wisłokiem osiedle (35m2) za 1300, wiec dziwne ze tak tanio wynajmujesz jesli masz tak dobra lokalizacje


Jeśli znajomy wynajmuje kawalerkę za 1300 odstępne + jakieś 300 zł czynsz + jakieś 100 prąd = 1700 to faktycznie gratulacje dla znajomego.
Jak dla mnie kawalerka 35 m nie ma uzasadnienia ekonomicznego. Po prostu jest za duża. W tym metrażu to już można mieć osobna sypialnię a to robi różnicę.

PS
Ja osobiście preferuję strategie niskiego odstępnego ale pewnych wynajmujących na lata.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania83 » 08 sty 2018, 16:47

Ja zdecydowałam sie na srebrne klony ponieważ chciałabym na początku wynająć a później za 10 lat do mieszkania w nim a ze nie chciałam ani bardzo przy jakiejs głównej drodze w 15 piętrowym budynku ani gdzieś poza Rzeszowem kilka km plus cena nie odstraszająca to wybrałem srebrne klony, gdybym sie krócej zastanawiała wybrałabym moze nowe urocze miasto, taki mix w wyborze
Ania83
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 42
Na forum od: 17 lis 2017, 18:50

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: master860 » 08 sty 2018, 21:59

Skoro to taka slaba lokalizacja to dlaczego wszystkie mieszkania juz sprzedane ?
Kupilem mieszkanie na srebrnych klonach pod wynajem ale na kokosy nie licze .
Mam nadzieje rejony 1250 - 1400 za 3 pokoje pozdrawiam
master860
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 07 sty 2018, 22:43

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 09 sty 2018, 10:50

master860 pisze:Skoro to taka slaba lokalizacja to dlaczego wszystkie mieszkania juz sprzedane ?
Kupilem mieszkanie na srebrnych klonach pod wynajem ale na kokosy nie licze .
Mam nadzieje rejony 1250 - 1400 za 3 pokoje pozdrawiam


Słaba pod wynajem ponieważ wynajmujący dysponujący kwotą 1300 zł (a tyle minimum trzeba wziąć za 50m) na odstępne mogą przebierać w ofertach w centrum.
Natomiast żeby mieszkać to chyba całkiem niezła, zwłaszcza dla osób nieprzywykłych do zgiełku miasta.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: videl » 09 sty 2018, 11:28

GregInv pisze:
master860 pisze:Skoro to taka slaba lokalizacja to dlaczego wszystkie mieszkania juz sprzedane ?
Kupilem mieszkanie na srebrnych klonach pod wynajem ale na kokosy nie licze .
Mam nadzieje rejony 1250 - 1400 za 3 pokoje pozdrawiam


Słaba pod wynajem ponieważ wynajmujący dysponujący kwotą 1300 zł (a tyle minimum trzeba wziąć za 50m) na odstępne mogą przebierać w ofertach w centrum.
Natomiast żeby mieszkać to chyba całkiem niezła, zwłaszcza dla osób nieprzywykłych do zgiełku miasta.



Mogą przebierać w ofertach w centrum? Chyba za kawalerkę, albo 2 pokoje w metrażu kawalerki. Jeśli w ogóle. I w standardzie często tak śmiesznym, że wstyd kogoś zaprosić. Co kto lubi.
videl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 03 wrz 2017, 12:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości