[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kola10 » 26 paź 2017, 7:19

Podobno inny developer ma tam działki jakąś część, i chce budować szeregówki ale jak bedzie zobaczymy
kola10
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 25 paź 2017, 15:22

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Frodo907 » 26 paź 2017, 9:34

Nazwa fajna, tylko gdzie te drzewa? Bo sam beton i asfalt widzę.
Bo na zdjęciach jak widać wszystko wycięte.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Witek_0000 » 26 paź 2017, 10:23

satriani pisze:Witam, czy ktoś z mieszkańców tej okolicy może się wypowiedzieć jak tam się mieszka? Czy tak wąska droga przy mnogości inwestycji w okolicy ul. Strażackiej daje radę? Na wizualizacjach ten projekt wygląda przepięknie, ale będąc tam na żywo czułem straszną ciasnotę. Okolica to wiejska zabudowa, w której powstało kilka nowoczesnych bloków - może odczucia estetyczne są bardzo pomieszane. A może ma ktoś też informacje na temat planów dotyczących dalszej zabudowy na działkach obok inwestycji Srebrne Klony?


Te wąskie drogi z czasem pewnie zostaną poszerzone, dobudowane chodniki, ścieżki rowerowe.
Tam już pewnie tak zostanie, że domy jednorodzinne będą pomieszane z budynkami wielorodzinnymi,
planu zagospodarowania terenu to tam raczej nie ma. Jeden deweloper potrafi postawić kolejne etapy nie
pasujące do siebie.

Takie pomieszanie można też potraktować jako zaletę - nie mieszka się na typowym blokowisku.
Budują się tam też nowe domy, tam już tak zostanie.

Ze swojego doświadczenia wiem, że jeśli koło takiej inwestycji jest wolna działka, to nie ma się co cieszyć
i planować jakie to się będzie miało widoki i zieleń obok. Tam zaraz może rozpocząć się kolejny etap.

Jadąc Strażacką do Sikorskiego raczej nie ma problemu z dojazdem do miasta. Ze Strażackiej na Kwiatkowskiego to lepiej nie gadać.
(mieszkam na Nowym Mieście, nie wiem jak tam jest w 100%)
Witek_0000
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 24 mar 2015, 14:02

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 26 paź 2017, 14:01

Witek_0000 pisze:
satriani pisze:Witam, czy ktoś z mieszkańców tej okolicy może się wypowiedzieć jak tam się mieszka? Czy tak wąska droga przy mnogości inwestycji w okolicy ul. Strażackiej daje radę? Na wizualizacjach ten projekt wygląda przepięknie, ale będąc tam na żywo czułem straszną ciasnotę. Okolica to wiejska zabudowa, w której powstało kilka nowoczesnych bloków - może odczucia estetyczne są bardzo pomieszane. A może ma ktoś też informacje na temat planów dotyczących dalszej zabudowy na działkach obok inwestycji Srebrne Klony?


Te wąskie drogi z czasem pewnie zostaną poszerzone, dobudowane chodniki, ścieżki rowerowe.
Tam już pewnie tak zostanie, że domy jednorodzinne będą pomieszane z budynkami wielorodzinnymi,
planu zagospodarowania terenu to tam raczej nie ma. Jeden deweloper potrafi postawić kolejne etapy nie
pasujące do siebie.

Takie pomieszanie można też potraktować jako zaletę - nie mieszka się na typowym blokowisku.
Budują się tam też nowe domy, tam już tak zostanie.

Ze swojego doświadczenia wiem, że jeśli koło takiej inwestycji jest wolna działka, to nie ma się co cieszyć
i planować jakie to się będzie miało widoki i zieleń obok. Tam zaraz może rozpocząć się kolejny etap.

Jadąc Strażacką do Sikorskiego raczej nie ma problemu z dojazdem do miasta. Ze Strażackiej na Kwiatkowskiego to lepiej nie gadać.
(mieszkam na Nowym Mieście, nie wiem jak tam jest w 100%)

Ja tez ze Strazackiej jade w kierunku Sikorskiego i narazie problemow z korkami nie ma,jest ok :-)
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: magda » 07 lis 2017, 10:11

Witam ;)
Mogłaby Pani Karolino, napisać coś więcej na temat mieszkania? Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania w budynku nr 6. Prosiłabym o pomoc :)
Z góry dziękuję :)
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anna.nowakowska » 07 lis 2017, 14:50

magda pisze:Witam ;)
Mogłaby Pani Karolino, napisać coś więcej na temat mieszkania? Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania w budynku nr 6. Prosiłabym o pomoc :)
Z góry dziękuję :)


Też chętnie przeczytam opinie nt tej inwestycji :)
anna.nowakowska
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 02 wrz 2017, 15:48

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowy82 » 10 lis 2017, 6:47

Ja kupuje, cena ok, jak wszystko inne sa wady i zalety mieszkania jak to ktos nazwal w wiejskiej okolicy, z dwojga wybralem wiejska okolice, liczac na wiekszy spokoj, bezpieczeństwo, czy ulice dadza rade odnosnie obciazenia, buduja sie osiedla po dwa 16 pietrowe wiezowce z garazami i dojazdem z jednej ulicy ktora dochodzi do innego osiedla, wiec wszedzie pewnie bedzie problem
Nowy82
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 10 lis 2017, 6:31

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 10 lis 2017, 15:40

Nowy82 pisze:Ja kupuje, cena ok, jak wszystko inne sa wady i zalety mieszkania jak to ktos nazwal w wiejskiej okolicy, z dwojga wybralem wiejska okolice, liczac na wiekszy spokoj, bezpieczeństwo, czy ulice dadza rade odnosnie obciazenia, buduja sie osiedla po dwa 16 pietrowe wiezowce z garazami i dojazdem z jednej ulicy ktora dochodzi do innego osiedla, wiec wszedzie pewnie bedzie problem

O jakie dwa 16 piętrowe wieżowce chodzi? Na Drabiniance? Czy coś źle zrozumiałam?
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowy82 » 11 lis 2017, 4:29

Sorry, zle napisałem ,nie na drabiniance, takie porownanie dodalem ze jak sie wyjezdza np w strone lancuta , beda dwie inwestycje dwublokowe po 16 pięter (jedna blisko cmentarza, jedna szpitala),swoja droga zlozylem zapytanie o cene w jednej z tych inwestycji i zwątpiłem .Chodzi mi o to ze ciezko ocenic miejsce pod wzgledem obciazenia ruchem drogowym, czy w cichszej okolicy z wazsza droga czy blizej głównych dróg w wieżowcu. Nie wiem moze sie stary robie ale bardziej zaczynaja mi odpowiadac mniejsze, z dalsza od centrum osiedla.
Nowy82
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 10 lis 2017, 6:31

Re: [Drabinianka ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowy82 » 11 lis 2017, 4:32

Licze tez ze powstanie jednak poludniowa obwodnica rzeszowa, to osiedle wtedy jeszcze by zyskało ,
Nowy82
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 10 lis 2017, 6:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości