[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: luk_m » 28 mar 2018, 20:03

Prokop184 pisze:A czy ktoś z sąsiadów ma już jakiś pomysł jak zagospodarować część wspólną znajdującą się na tym samym poziomie co komórki lokatorskie ? ;)
Może jakaś siłownia :?: ;)

Sąsiedzie dobrze, że poruszyłeś temat. Ja pomysłu narazie nie mam, ale może inni sąsiedzi mają propozycje.
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: magda » 28 mar 2018, 20:24

Nie byłby to głupi pomysł z tą siłownią. Bo tak na prawdę co innego w takim pomieszczeniu przydatnego można zrobić ?
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Prokop184 » 28 mar 2018, 20:42

Ja osobiście nie mam innych pomysłów, jak zagospodarować to miejsce.
Myślę, że przyjemnie było by mieć siłownie w naszym bloku tylko dla mieszkańców ;)
Widziałem takie rozwiązanie na kilku osiedlach i sprawdza się to fantastycznie ;)
Prokop184
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 46
Na forum od: 30 cze 2017, 17:27

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: magda » 28 mar 2018, 21:10

Pytanie tylko jak będzie wyglądała w tym pomieszczeniu sprawa prądu. Bo w komórkach nie będzie gniazdek ani możliwości ich zrobienia. Mają być ograniczniki. A tam nie wiadomo
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: luk_m » 28 mar 2018, 21:18

Prokop184 pisze:Ja osobiście nie mam innych pomysłów, jak zagospodarować to miejsce.
Myślę, że przyjemnie było by mieć siłownie w naszym bloku tylko dla mieszkańców ;)
Widziałem takie rozwiązanie na kilku osiedlach i sprawdza się to fantastycznie ;)

Było by to przy okazji dobre miejsce do poznania się i zintegrowania z sąsiadami.
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sebastian4615 » 29 mar 2018, 7:29

Ja proponuję, żeby do wspólnego pomieszcenia wstawić stół do bilarda. W przypadku siłowni jest duża szansa, że ciężarki i drobny sprzęt gdzieś znikną.

sidos12 pisze:
luk_m pisze:Co myślicie o zamontowaniu klimatyzacji w mieszkaniu?
Ktoś może z nowych mieszkańców Srebrnych Klonów się będzie na to decydował?

Dobra opcja, z tym że zależy jak chcesz to zrobić, możesz chłodzić całe mieszkanie albo większe pokoje np. sypialnia i pokój dzienny. Druga rzecz że lepiej wydać większy hajs i kupić dobry i wydajny agregat najlepiej dostosowany do uciągnięcia 2 nawiewów wewnątrz mieszkania (w razie jakby jeden nawiew nie wystarczał można dorzucić jeden w każdej chwili). I na koniec rozważ czy chcesz mieć agregat podwieszony na elewacji (nie wiem jak wygląda zgoda na takie coś) czy mocowany do podłogi na balkonie. Jest sporo argumentów za tym żeby mieć klimę w domu, ale kontrargumentem może być zużycie energii i koszty eksploatacji.


Przygotowanie instalacji dla jednego klimatyzatora to 1240 zł + plus późniejsze koszty samego klimatyzatora i montażu. Robi to ta sama firma, która jest odpowiedzialna za wentylację.
Sebastian4615
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 21 mar 2018, 11:08

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Prokop184 » 29 mar 2018, 16:34

Sebastian4615 pisze:Ja proponuję, żeby do wspólnego pomieszcenia wstawić stół do bilarda. W przypadku siłowni jest duża szansa, że ciężarki i drobny sprzęt gdzieś znikną.


Wystarczy zamontować przy drzwiach jedną kamerkę IP z zapisem w chmurze i jeśli coś takiego miało by miejsce szybko zostanie ustalony sprawca ;)

W drzwiach zamontować wkładkę antywłamaniową zastrzeżoną- taką do której dostaje się kartę z numerem klucza, przez co tylko posiadając tą kartę można dorobić klucz. Kartę dać Zarządcy, aby nikt obcy nie mógł dorobić klucza i wtedy mamy pewność, że tylko mieszkańcy naszego bloku będą korzystać z siłowni ;)

A jak ktoś zgubi klucz to idzie do Zarządcy, przedstawia dokument, iż jest właścicielem mieszkania w naszym bloku i Zarządca zamawia mu kluczyk ;)
Prokop184
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 46
Na forum od: 30 cze 2017, 17:27

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: luk_m » 29 mar 2018, 21:12

Sebastian4615 pisze:Ja proponuję, żeby do wspólnego pomieszcenia wstawić stół do bilarda. W przypadku siłowni jest duża szansa, że ciężarki i drobny sprzęt gdzieś znikną.

sidos12 pisze:
luk_m pisze:Co myślicie o zamontowaniu klimatyzacji w mieszkaniu?
Ktoś może z nowych mieszkańców Srebrnych Klonów się będzie na to decydował?

Dobra opcja, z tym że zależy jak chcesz to zrobić, możesz chłodzić całe mieszkanie albo większe pokoje np. sypialnia i pokój dzienny. Druga rzecz że lepiej wydać większy hajs i kupić dobry i wydajny agregat najlepiej dostosowany do uciągnięcia 2 nawiewów wewnątrz mieszkania (w razie jakby jeden nawiew nie wystarczał można dorzucić jeden w każdej chwili). I na koniec rozważ czy chcesz mieć agregat podwieszony na elewacji (nie wiem jak wygląda zgoda na takie coś) czy mocowany do podłogi na balkonie. Jest sporo argumentów za tym żeby mieć klimę w domu, ale kontrargumentem może być zużycie energii i koszty eksploatacji.


Przygotowanie instalacji dla jednego klimatyzatora to 1240 zł + plus późniejsze koszty samego klimatyzatora i montażu. Robi to ta sama firma, która jest odpowiedzialna za wentylację.


A decydujesz się może na montaż tej klimatyzacji?
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sebastian4615 » 30 mar 2018, 7:20

luk_m pisze: A decydujesz się może na montaż tej klimatyzacji?

Na razie zlecę tylko przygotowanie przewodów za owe 1240 zł. Klimatyzator kupię później.
Co do lokalizacji agregatu, to można ustawić go tylko na balkonie. Na elewacji nie ma miejsca.
Sebastian4615
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 21 mar 2018, 11:08

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: 101 » 30 mar 2018, 9:22

Czyli co w tej cenie zrobią ? Trochę duzo coś , jakie piętro masz ?
101
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 11 lut 2018, 17:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron