[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sabinaaa33 » 16 gru 2018, 9:36

Też uważam, że to opóźnienie to przesada... przecież w ogóle zimy nie mieliśmy, czy osoby broniące developera zastanawiają się co by było gdyby śnieg leżał od października? Odbiór byłby pewnie na wakacjach... szkoda bylo moich nerwow ze mam ekipe na koniec lutego, jak myślałam ze klucze dostane w grudniu i mieszkanie bedzie 2 mc stało. Podobnie jak wiele osób opłacam w tej chwili dwa mieszkania i mnóstwo innych rzeczy wiec dla mnie czas ma wielkie znaczenie
Sabinaaa33
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 17 lis 2017, 22:16

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania83 » 16 gru 2018, 17:52

Cięzko wyrobic im bo chyba tez są generalnym wykonawca na inwestycji dębowy park, nawet filmik na youtube wstawiony jest akro development , generalny wykonawca dębowy park , dwie budowy na raz to nie takie proste,no chyba ze jest inne akro development w Rzeszowie.
Ania83
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 42
Na forum od: 17 lis 2017, 18:50

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: magda » 16 gru 2018, 18:50

Tak, to ten sam wykonawca. Akro zmieniło nazwę jakiś czas temu.
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: 101 » 17 gru 2018, 21:52

Ma ktoś może zdjęcia garażu podziemnego ?
101
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 11 lut 2018, 17:38

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: luk_m » 17 gru 2018, 22:25

A czy ktoś doczytał się w umowie deweloperskiej, o ewentualnych karach które płaciłby deweloper za niedotrzymanie terminu?
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marrok » 19 gru 2018, 17:40

luk_m pisze:A czy ktoś doczytał się w umowie deweloperskiej, o ewentualnych karach które płaciłby deweloper za niedotrzymanie terminu?

podbijam temat :)
marrok
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 24 mar 2017, 15:08

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawelM » 19 gru 2018, 20:00

Witam

Chciałem przekazac mieszkańcom którzy sa tutaj na forum , zeby parkowali swoje samochody na swoich przypisanych miejscach parkingowych ! lub jesli sa to osoby przyjezdne to prosze o poinformowanie ich o wolnych miejscach parkingowych które sa po prawej stronie(prostopadle do drogi) przy wjezdzie na osiedle

Dziekuje i Życzę Wesołych Świat ;)
PawelM
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 11 lis 2018, 20:00

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszow123 » 19 gru 2018, 22:28

Witam. Rozmawiałem ostatnio z deweloperem odnośnie numeracji miejsc parkingowych. Z tego co mi przekazano miejsca te nie są jeszcze przydzielone do konkretnego mieszkania. Przeanalizowałem projekt i wyszło mi, że zewnętrznych miejsc parkingowych jest mniej niż mieszkań. Orientuje się może ktoś czy przy zakupie mieszkania z garażem podziemnym przysługuje też miejsce parkingowe na zewnątrz? Jeśli tak, to trochę tych miejsc mało, nie mówiąc o jakiejś dodatkowej puli np. dla gości.
A wracając do numeracji miejsc parkingowych to może macie jakieś pomysły żeby zrobić to rozsądnie, tak żeby nie było np. sytuacji że ktoś ma mieszkanie w klatce pierwszej, a miejsce parkingowe z tyłu klatki drugiej?
Pozdrawiam :)
rzeszow123
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 19 gru 2018, 22:14

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Prokop184 » 19 gru 2018, 22:48

Osoby które kupiły miejsce w garażu podziemnym, nie mają przydzielonego miejsca na parkingu ;)
Prokop184
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 46
Na forum od: 30 cze 2017, 17:27

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawelM » 19 gru 2018, 23:04

Tzn ja mialem na mysli blok nr 5 i parking przed nim. Wy mówicie o tym "wieżowcu " :D
PawelM
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 11 lis 2018, 20:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości