[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 07 kwie 2017, 21:21

Polecam podlogowke sam z takiej korzystam i jest naprawde praktyczna a brak kaloryferow=wiecej powierzchni natomiast podczas rozkladania podlogowki radze kontrolowac gestosc jej polozenia w moim mieszkaniu jest efektywna natomiast z tego co mowia sasiedzi maja problem z dogrzaniem mieszkania
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1305
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawel_188 » 07 kwie 2017, 22:50

post przeniesiony
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 9:10 przez pawel_188, łącznie zmieniany 1 raz
pawel_188
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 23 cze 2016, 19:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 08 kwie 2017, 7:25

Jezeli w prospekcie i umowie deweloperskiej tak to bylo zawarte to niema sie co dziwic ze deweloper chce doplaty natomiast jezeli slownie byla obiecywana podlogowka w malych mieszkaniach w cenie proponuje podejsc do biura i sie przypomniec ze byla taka umowa gentelemnska i chcielibyscie z niej skorzystac.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1305
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: waldi0804 » 08 kwie 2017, 14:18

pytanie do peter
miałes mozliwość wejścia na mieszkanie jak kładli ci podłogówkę?
my zdecydowalismy sie na podlogowe i właśnie zastanawiam sie jak to sprawdzic jak zaleją to betonem żeby się pózniej nie okazało że będziemy zamarzać w mieszkaniu :) Pozdrawiam przyszłych sasiadów :P
waldi0804
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 05 paź 2016, 16:03

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 08 kwie 2017, 15:08

dodo pisze:Drzwi mar-tom model modern t-04 wyglad ten sam wkładka inna nie udało mi się tego na internecie odszukać może ktoś inny znajdzie co nie zmienia faktu że ANTYWLAMANIOWE miały być w cenie ...
Co do podlogowego ogrzewania na małym mieszkaniu dopłata 1500zl... tyle co na dużym ... obiecano mi w cenie...
Co jeszcze aaaa mam pytanie jest ktoś z małego mieszkania? Jak rozwiazaliscie ogrzewanie w salonie gdzie dac kaloryfer?
Pozdrawuam przyszłych sąsiadów :-)


Taką samą informację na temat drzwi dostałem. I niby model znalazłem, ale podobnie jak Dodo nic poza tym. Dowiadywałem sie conieco i aby ubezpieczyciel uznał (i przyznał zniżkę) drzwi antywłamaniowe jako antywłamaniowe właśnie muszą posiadać one atest. Napisałem do Pani Elizy i czekam na odpowiedź. Ponieważ, jeśli one będą jedynie wzmocnione i nie będą miały atestu to ubezpieczyciel nie przyzna zniżki.

Mam większe mieszkanie w bud. B i mam podłogówkę tylko w łazience. Zdecodowaliśmy się na tradycyjną opcję ogrzewania dlatego nie wiem nic na temat dopłat do podłogówki w całym mieszkaniu.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 08 kwie 2017, 17:59

Tak mozliwosc wejscia byla praktycznie na kazdym etapie budowy deweloper nie robil z tym problemow, przy ukladaniu podlogowki udalo mi sie byc na mieszkaniu osobiscie:)
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1305
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 11 kwie 2017, 13:35

Dostałem informację, że drzwi antywłamaniowe będa posiadać atest. Zdecydowałem się, że bierzemy. A Wy Sąsiedzi jak zdecydowaliście?
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dodo » 11 kwie 2017, 15:13

:-) ja również się zdecydowałam "osiedle" ma zamykana brame dla ubezpieczyciela też ma to znaczenie a drzwi cóż jest atest więc to najważniejsze, że będą honorować
dodo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 31 mar 2017, 1:35

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 16 kwie 2017, 12:11

Dla przyszłych sasiadów mam coś ciekawego :
Obrazek
Obrazek
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1305
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 18 kwie 2017, 7:15

Super :) Dziękuję Peter :)
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości