[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nowa123 » 28 gru 2018, 14:52

Drodzy sąsiedzi ile wynosi czynsz w Koronie Wilicz jestem nabywcą mieszkania?Budynku E
nowa123
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 23 paź 2018, 18:10

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 28 gru 2018, 15:29

Na budynku D jadac obwodnica widac dzis kladziona blache na dachu :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradb » 28 gru 2018, 16:36

Kilka zdjęć z dzisiaj (28.12.2018) https://www.dropbox.com/sh/2t3xc1mdeumu ... 8fZva?dl=0

Rzeczywiście trwają jakieś prace przy dachu, szkoda tylko że uczestniczyło w nich tylko dwóch pracowników. Byłem dziś w Banku Spółdzielczym, Pani powiedziała mi, że czekają na przykrycie dachu aby wypłacić kolejną transzę dla dewelopera.
konradb
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 11 wrz 2017, 10:07

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 28 gru 2018, 16:53

Witam po świętach.
Nie wiem po co chodzicie ( pisze w liczbie mnogiej bo wiem, że zrobiło to już kilka osób ) do banku i dopytujecie kiedy i kiedy. Przecież robienie jeszcze większego zamieszania wokół całej tej sprawy w niczym nie pomaga.. wiadomo jest że kasa bd wypłacona zgodnie z zaawansowaniem pracu opisanym w akcie notarialnym. Myślmy trochę i nie dolewamy oliwy do ognia. Każdy z nas chce dostać lokum jak najszybciej ale takie zachowanie w niczym nie pomoże.

Btw. Dzięki za zdjęcia
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 28 gru 2018, 17:25

Krzychu, ja się wcale nie dziwię, że ludzie o pewne sprawy rozpytują się na własną rękę, ponieważ terminy które podaję Pan Bartosz, to można między bajki włożyć, a wręcz śmieszą (i nie chodzi mi tu tylko o wypłatę transz) Z aktu cieżko się zorientowac kiedy wypłata transz, skoro dwa budynki są na innym poziomie zaawansowania prac.
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 28 gru 2018, 17:46

Emil pisze:Z aktu cieżko się zorientowac kiedy wypłata transz, skoro dwa budynki są na innym poziomie zaawansowania prac.


Serio ciężko ? Nie mam się zamiaru kłucic ani nikogo pouczać ale to bardzo proste. Przyrownaj etap tylko do bud. D i tyle. E już jest dużo dużo bardziej zaawansowany.

Ważne jest to, że pomimo braku wypłaty z banku nadal budowa idzie i dąży się do tego aby etap jak najszybciej zamknąć
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 28 gru 2018, 18:22

Mój błąd, pomieszałem. Wyjścia za bardzo nie ma, musi gonić robotę skoro pieniądze z etapu 4 ma już na wyciagnięcie ręki
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 28 gru 2018, 20:26

Emil pisze:Mój błąd, pomieszałem. Wyjścia za bardzo nie ma, musi gonić robotę skoro pieniądze z etapu 4 ma już na wyciagnięcie ręki


Hehe.. spoko :) wypijemy kiedy piwko za to :D
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ttatt » 28 gru 2018, 20:28

Łaski nie robi, że goni. To już dawno powinno być zrobione
Ttatt
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 18 gru 2018, 9:38

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 29 gru 2018, 9:06

Dzień dobry wszystkim.
Chciałbym się zapytać czy ktoś z 18 nabywców mieszkań z bloku E miał ten zaszczyt i odebrał już swoje upragnione "M". Bo z tego co pamiętam Pan deweloper Bartosz Jurasz wraz ze spółką mieli w pierwszej wersji oddać kilka mieszkań w tygodniu po 04.12.2018 a w drugiej wersji w tygodniu po 17.12.2018 czyli jeszcze przed świętami - no może pewnie przed końcem roku. No w zasadzie jest już koniec roku i ... no właśnie i? jest ktoś już bardziej szczęśliwszym właścicielem kluczy do mieszkań ? czy znowu daliście się Państwo nabrać na "bajki" bajkopisarza Bartosza Jurasza? Kolejne jego kłamstwo - już nie potrafię ich nawet zliczyć !!! A tak zapytam kiedy będzie odbiór bloków ? bo najpierw te muszą być odebrane a potem dopiero deweloper może oddawać klucze?
Ile jeszcze kłamstw, bajek i informacji bez pokrycia musi paść z jego ust abyście zrozumieli że po prostu ten deweloper owinął Was wokół palca i robi z Wami co tylko chce? Owszem budowa już jest prawie na ukończeniu (biorąc pod uwagę ile w ogóle już czasu trwa) ale uważam że nie powinniśmy mu dalej pozwalać na takie nie czyste i chamskie wręcz zagrywki. Ta cała jego zagrywka z aneksami to tylko jego wymysł nie zgodny z przepisami prawa - wręcz podpadający pod sprawę karną. Żałuję tych wszystkich osób które podpisały te aneksy - każdy ma jakieś swoje powody. Ale proszę nie dajcie sobie więcej tak pogrywać. Choć Wam będzie już teraz ciężko.
Ja zastosowałem wobec dewelopera odpowiednie kroki prawne o których już nie długo się dowie (na marginesie żałuję że nie zobaczę wtedy jego miny) i w dalszym ciągu nie zamierzam podpisywać jakiegoś bezprawnego aneksu. I zapewniam że jest już kilka osób - więcej niż twierdzi deweloper. :) ... Panie Bartoszu Jurasz z całą spółką - rzuciliście nam rękawicę my ją podnieśliśmy. Chcieliście wojny to ją macie !!!
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 136 gości