[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 10 sty 2019, 12:34

Czas płynie odsetki rosną i ponoć nie są to małe kwoty jak mówił deweloper. ;) jakieś info o postępach z budowy?
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ttatt » 10 sty 2019, 13:32

W sensie, że wszyscy dostaną? Bez znaczenia, czy podpisali aneksy, czy nie?
Ttatt
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 18 gru 2018, 9:38

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 10 sty 2019, 14:05

Yyyy tylko Ci którzy nie podpisali...
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 10 sty 2019, 14:05

Yyyy tylko Ci którzy nie podpisali...
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lily » 10 sty 2019, 16:45

giver pisze:Ja dodam tylko od siebie, że ten zapis jest bardzo popularny. Jeden z Rzeszowskich developerów stosował go w końcowym akcie. Kto się zorientował ten wygrał, każdy po kilka tysięcy złotych, kto w euforii przekazania własności to pominął, ten przegrał. Jako ciekawostkę dodam, że developer u notariusza miał przygotowaną dokładną listę wyliczonych odsetek dla każdego z mieszkań licząc tylko, że jak najwięcej osób tego nie zauważy.


Wiem o co Panu chodzi :D ale skoro Ci którzy już ten aneks podpisali i są tacy pewni swojego niech do końca obstają przy swojej wielkiej racji :lol: na siłe nie ma co kogo uświadamiać :roll:
Lily
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 16 wrz 2018, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 10 sty 2019, 17:14

Lily pisze:
giver pisze:Ja dodam tylko od siebie, że ten zapis jest bardzo popularny. Jeden z Rzeszowskich developerów stosował go w końcowym akcie. Kto się zorientował ten wygrał, każdy po kilka tysięcy złotych, kto w euforii przekazania własności to pominął, ten przegrał. Jako ciekawostkę dodam, że developer u notariusza miał przygotowaną dokładną listę wyliczonych odsetek dla każdego z mieszkań licząc tylko, że jak najwięcej osób tego nie zauważy.


Wiem o co Panu chodzi :D ale skoro Ci którzy już ten aneks podpisali i są tacy pewni swojego niech do końca obstają przy swojej wielkiej racji :lol: na siłe nie ma co kogo uświadamiać :roll:


aa kto tu mówi o wielkiej racji? Zauważ jedną rzecz, że nikt z osób które podpisały nie "krzyczy" na forum, nie pisze głupot itp. Tylko cały czas jest wypisywany jakiś podtekst do tych osób, jak to będą miały źle i tak dalej. Bo jest garstka osób ( pewnie z 5 ) które nie podpisały aneksu i teraz wielce próbują wszystkim wmówić swoją racje.
Każdy z nas postępuje według własnego uznania i skończ temat. Czy ktoś podpisał czy nie to mnie osobiście to loTTo ale ewidentnie tutaj jest kilka osób, które mają z tego powodu potężny ból.
Podpisaleś/aś czy nie, who cares ? ;)
Więc po co jedni na przeciw drugich ? Kiedyś będziemy sąsiadami, czyż nie ?

zdrowia.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lily » 10 sty 2019, 17:32

Rety, nie sądzę, że będziemy sąsiadami, nie mniej jednak mnie nic nie boli
Poza tym jest wolność słowa w tym kraju i na pewno nie będzie mi Pan mówił co mam mówić, a co nie :lol:
A poza tym bycie takim English na pokaz, to jest conajmniej żałosne, bo co kilka miesiący - bądź lat za granicą i polskiego się zapomniało :D
Lily
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 16 wrz 2018, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzychu » 10 sty 2019, 17:41

Lily pisze:Rety, nie sądzę, że będziemy sąsiadami, nie mniej jednak mnie nic nie boli
Poza tym jest wolność słowa w tym kraju i na pewno nie będzie mi Pan mówił co mam mówić, a co nie :lol:
A poza tym bycie takim English na pokaz, to jest conajmniej żałosne, bo co kilka miesiący - bądź lat za granicą i polskiego się zapomniało :D


Hehe.. jakie to prawdziwe , nie mając argumentów czepiasz się już słownictwa ? Proszę Cię :D ale to było "nie żałosne".
Ale tutaj Cię zmartwie, nie nie byłem kilka lat czy też miesięcy za granicą ale jakieś podstawy można umieć a używać ich można :) Podobno Polska to wolny kraj, Czyż nie ? :lol: odpowiedz sobie sama.

Aa i co do czynienia ze zrozumieniem, nadal uważam że ta lekcja gdzieś uciekła. Powtórzyło się kolejny raz.
Krzychu
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 13 lip 2017, 22:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lily » 10 sty 2019, 19:12

Jasne podstawy w tych czasach ma raczej każdy :lol: żaden powód do przechwalania :lol:

Czytanie ze zrozumieniem coś często się tutaj powtarza, a jakoś brak efektów :roll:
Lily
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 16 wrz 2018, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ttatt » 10 sty 2019, 19:25

A jak to z tym prądem będzie? Przetarg ogłoszony, owszem. Ale jak do niego nie dojdzie, to dalej będziemy czekać. No i trzeba dodać czas realizacji. Więc czekaj tatka latka ;)
Ttatt
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 18 gru 2018, 9:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości