[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 12 gru 2017, 17:15

Otóż to. Lepiej nie łapać dwóch srok za ogon. ...
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 12 gru 2017, 19:07

Peter to nas "pocieszyles" i za chwile sie okaze ze nawet na parkingi, ogrodki nie bedzie miejsca bo planowany jest kolejny etap, mimo ze na etapie III mialo sie zakoczyc .... zaczyna to byc Smieszne . Etap II nie ukonczony III sprzedany a jus mysla o kolejnym. ZART
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradb » 12 gru 2017, 20:20

Plan zagospodarowania pokazuje, że parkingi będą, więc o to bym się akurat nie martwił.

https://drive.google.com/file/d/1FHTnI- ... FMWJ5/view

Jeżeli chodzi o kolejne budynki to w momencie rezerwacji również zostałem poinformowany, że budynki D i E są ostatnimi na tym osiedlu. Jak będzie, okaże się zapewne z czasem.
konradb
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 11 wrz 2017, 10:07

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 12 gru 2017, 20:59

"Sprzedaż III etapu zakończona, kolejny etap wkrótce" takie haslo wisi na stronie więc z tego mozna wiele przypuszczać natomiast zobaczymy co czas pokaże. Gdy stawiano bud A tez byla mowa ze osiedlu bedzie mialo 3 bloki a dzis napewno juz bedzie 5 co dalej to niewiadomo. Kiedys deweloper zapowiadal kolejna bramę wjazdowa na osiedle od strony ul. Spóldzielczej podejrzewam ze i tam moze miec dzialki a tam sporo wolnej przestrzeni pod kolejna zabudowę.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1307
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 13 gru 2017, 10:04

Wszystko da się zmienić (plan zagospodarowania), za niedługo będziemy mieć Blokowisko zamiast zielonego cichego pięknego monitorowanego osiedla „Korona”
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 13 gru 2017, 10:43

Regulamin
Drodzy mieszkańcy "zielonego" osiedla Korona. Trzeba ustalić regulamin , w którym wszyscy z nas niezależnie od tego czy mieszkamy czy nie , jesteśmy zobowiązani grzać mieszkania w okresie grzewczym. W jednym mieszkaniu pode mną nie jest grzane , temperatury są iście "arktyczne" Tacy mieszkańcy działają w ten sposób na szkodę sąsiadów jak i całego budynku, który po prostu zacznie szybko niszczeć i mówiąc krótko i dosadnie szlag go trafi.Takich mieszkań jest więcej przypuszczam.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 13 gru 2017, 11:07

W Budynku A też są mieszkania jeszcze nie zamieszkałe w których się nie grzeje. Natomiast nawet gdybyście zapisali w regulaminie że każdy zobowiązuje się do grzania w mieszkaniu to bardzo ciężko jest zweryfikować czy ktoś grzeje czy nie ponieważ sąsiad może Cię nie wpuścić do swojego mieszkania abyś to sprawdził. :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1307
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 13 gru 2017, 11:16

Myśle, że powstaną kolejne bloki , ponieważ gdy ja rezerwowałam mieszkanie w budynku E to widząc plan zagospodarowania zapytałam czy za tymi budynkami powstaną jeszcze inne? Bo gdyby chciał to jest na to miejsce na co odpowiedział, że nie wykluczone....
Co do drugiej bramy to ma powstać z drugiej strony...
Z tym grzaniem się zgadzam , niestety nikogo się do tego nie zmusi....
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 13 gru 2017, 11:26

Ale wiem że inne osiedla mają taki zapis o grzaniu w regulaminie. Przecież taki jeden czy drugi sąsiad nie będzie grzać mieszkania to zacznie ono pleśnieć i zagrozi to sąsiednim mieszkaniom, a to już jest działanie na szkodę sąsiadów. Chcąc nie chcąc. To nie są domy prywatne, tylko bloki więc można wymagać grzania, jak będzie taki zapis w regulaminie. Fakt potem sprawdzić tego sie nie da, bo nie można wejść do cudzego mieszkania...Ale jak się nie grzeje to powstają szkody.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 13 gru 2017, 11:41

Aurelia pisze:Przecież widać na liczniku na klatce kto grzeje kto nie . W moim bloku na moim piętrze ogrzewanie mam włączone jedynie ja....

Otóż to. Trzeba naprawdę coś z tym zrobić bo inaczej radość z nowego m zmieni się w frustrację bo trzeba remontować, bo wilgoć, pleśń, bo meble poniszczone wilgocią...
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości