[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mieszkaniec 02 » 11 lip 2018, 20:51

Jedyna osoba ktora ma problem z powstrzymaniem swojej agresji jest Pan Panie Vectorze ktos mial swoje zdanie i nie bal sie tego powiedziec i napewno dzialal w swojej sprawie a nie w innych osob czy dobrze nie wiem po czesci napewno bo jest tam sama prawda a to ze Tobie sie to nie podoba bo moze godzic w Twoje interes to inna sprawa na moje moze tez wplynie ale nie wyplakuje sie na forum ze nie zycze sobie zeby ktos cos zrobil maja mieszkaja to jest ich prawo komuna juz przeminela jesli jeszcze sie nie obudziles to moze wkoncu trzeba jesli chcesz to siedz cicho i nic nie rob tylko pamietaj ze jak zmienisz zdanie i cos zrobisz to ja sobie tez moge tego nie zyczyc Panie Inteligencie
Mieszkaniec 02
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 lip 2018, 12:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mieszkaniec 02 » 11 lip 2018, 20:55

To czekajcie dalej z tego co sie orientuje to terminy tuz tuz a dachu jak nie bylo to.nie ma ale za to macie tyrolke moze nawet dluzsza niz w tarnobrzegu
Mieszkaniec 02
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 lip 2018, 12:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 11 lip 2018, 21:04

Tam stropu nad pierwszym piętrem nie ma wylanego, a gdzie to dopiero do dachu...
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mieszkaniec 02 » 11 lip 2018, 21:07

Joanna zawsze mozesz byc DEWELOPERKA. Masz racje niejaka alicja bo chyba tak sie podpisala mogla zaczekac z ta informacja do 2020 az podpiszecie akty
Mieszkaniec 02
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 lip 2018, 12:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mieszkaniec 02 » 11 lip 2018, 21:54

dachu nie widac i jak patrze na postep prac to jeszcze dlugo nie nie bedzie zycze sobie i wszystkim zeby wkoncu udalo sie to dopiac ale niestety trzeba cos robic a nie jak niektorzy sraja rzarem jak by wjebali wiadro srutow i jeszcze maja pretensje do innych ze cos dzialaja napisac na forum ze ktos tu mieszka kazdy glupi moze tylko niech uwaza zeby ta lub inna kontrola do niego nie trafila... KONFIDENT sie nam tu znalazl tylko slabo sie zabezpieczyl
Mieszkaniec 02
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 lip 2018, 12:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 11 lip 2018, 22:00

W budynku A mieszkają i nawet nie wszyscy, bo dwa mieszkania stoją puste.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 11 lip 2018, 22:16

Oficjalny kanaly haha a to Ci dobre :lol: w moim przypadku zglaszajac usterki z tytulu rekojmi gdzie ustawa reguluje stosowne terminy rowniez zostala olana pozostaje tylko sad jezeli chcesz aby deweloper sam z siebie wykonal to co zglosisz. Lista usterek ktore zglosilem byla dluga, po kilkukrotnym przypomnieniu udalo sie wyegzekwowac usuniecie jednej z nich na pytanie kiedy kolejne usterki beda usuwane otrzymalem informacje ze zadzwonia do mnie za pare dni to sie umowimy, czekam 3 tygodnie nie zadzwonil oczywiscie nikt podjechalem na osiedle zlapalem Pania prezes z ktora podszedlem do kierownika budowy aby ustalic kiedy konkretnie wkoncu rusza i wtedy facet zwany "kierownikiem" skoczyl do mnie z lapami i awantura czego od niego chce przeciez mi zrobil dopiero poprawki (przyp. 1 z calej listy) i ze nie bedzie mi nic robil, zarzadalem na pismie odmowienia naprawy stwierdzil ze nic mi nie napisze, po moim stwierdzeniu ze jestem zmuszony oddac sprawe do sadu otrzymakem w odpowiedzi ze moge zglaszac gdzie chce i tak mu nic nie zrobia po czym poprostu odszedl. Pani prezes go zaczela tlumaczyc slabszym dniem itd. itp. Ale podejscie jakiego chyba w rzeszowie jeszcze nie spotkalem a mam stycznosc z deweloperami i wykonawcami.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1307
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 11 lip 2018, 22:38

Potwierdzam. Ja też czekam na naprawy i doczekać się nie mogę. Wezwanie do naprawy mam na piśmie i co z tego. Dalej nic. A swoją drogą to jak kierownik i inspektor budowlany pilnowali budowy budynku A ? Chyba za prawidłowość wykonania prac odpowiadają i odbierali " roboty" . ?
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 11 lip 2018, 23:53

Widząc po temacie nie macie lekko.
Starajcie się jak najwięcej zrobić usterek z developerem jak go zwał.
Dziś nieoficjalnie rozmawiałem z jednym z pracowników podwykonawcy - robią co mogą bo dostali trochę poprawek po ostatnim... ale mają umowę to te (nie wiem jakie) usterki będą poprawiać. Tyle z budowy się dowiedziałem.
3-mam kciuki za tą inwestycję - a myślę tu to nabywcach w tej inwestycji.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2158
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 12 lip 2018, 12:40

No ładnie:

Mieszkańcy zgłaszają usterki, deweloper nie odbiera. "Musi być papier, przez telefon nic nie załatwimy"

Mieszkańcy nowych bloków przy ul. Załęskiej w Rzeszowie skarżą się na kłopoty z deweloperem. Chcą mu zgłosić usterki, ale w biurze firmy albo nikt nie odbiera, albo każe czekać na telefon. Problem jest także z jednym z nowo powstających budynków, nad którym za nisko przebiega linia energetyczna. Przez to prace, które powinny dobiegać końca, wciąż stoją w miejscu.
Osiedle Korona jest niewielkie, odgrodzone od reszty osiedla Załęże, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Składa się z trzech dwupiętrowych bloków, a dwa kolejne są w budowie. Pierwszy z nich został oddany do użytku w 2016 r., niemal w tym samym czasie rozpoczęła się budowa dwóch kolejnych. Inwestorem osiedla jest spółka Korona Village.

Nie odbierają, nie oddzwaniają
Już przy drugim etapie ci, którzy kupili mieszkania, zaczęli narzekać na problemy z deweloperem. Nie mogli się z nim skontaktować. – Dzwonimy do biura, tam nigdy nic nie wiedzą. Na pytanie, gdzie są w tym momencie z tynkami, pani z biura odpowiada: „gdzieś są, ale nie wiem gdzie”. A na prośbę o telefon od dewelopera mówi: „jak znajdzie chwilę, to oddzwoni”. Nikt nie oddzwania – mówi pani Alicja, jedna z mieszkanek os. Korona.


źródło i ciąg dalszy na: http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34 ... i-byc.html
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2158
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 40 gości

cron