[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 26 lis 2017, 17:02

No chaos to tam jest:). Przynajmniej ja mam takie odczucia. Bo fakt dużo jest prac jeszcze nieskończonych, a już są nowe zaczęte. Powierzchnia ogródków od balkonu do chodnika jest 4m a szeroki będzie na szerokość balkonu. Nie wiem jak będzie rozwiązanie z mieszkaniami środkowymi bo mają mniejszy metraż M ale więcej miejsca na ogród bo jest balkon plus okno z pokoju. Pan Bartosz powiedział że będzie ogrodzenie zrobione wokół ogródkow. Jak powiedział peter mi też się wydaje że tam z tyłu przy bud C powstaje miejsce na śmietnik bo słupki są juz wbite i jak na zdjęciu widać siatka też leży przy tym miejscu.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 26 lis 2017, 17:06

A spacerując wokół budynków zauważyłem że chodniki są zapadnięte w niektórych miejscach mam nadzieję że zostanie to naprawione po skończonej inwestycji.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 27 lis 2017, 18:37

Dzis od wczesnych godzin porannych trwaly praca elektryczne na slupach w poblizu osiedla , cos podlanczali ...zobaczymy jutro czy sa tego jakies efekty.
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 29 lis 2017, 12:02

Dużo sie tam dzieje i dobrze!!! Teraz czekam na info o rozpoczeciu prac pod budynek E. To mnie martwi...
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 30 lis 2017, 6:57

No i mamy 30 litopada. Kto ma umówione spotkanie z notariuszem:) Coś wiadomo kiedy będzie przepisywanie aktów własnościowych?
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dodo » 30 lis 2017, 11:35

krn20 pisze:No i mamy 30 litopada. Kto ma umówione spotkanie z notariuszem:) Coś wiadomo kiedy będzie przepisywanie aktów własnościowych?


Podpisuje się pod pytaniem :-) :-) :-) jak to jest z ewentualnym odszkodowaniem można coś zdziałać jeżeli do 31.12.2017 nie będzie mieszkanie przepisane?
dodo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 31 mar 2017, 1:35

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grande1970 » 30 lis 2017, 13:17

Aurelia pisze:No to komu przeszkadza niech nie kupuje....raczej kazdy przed kupnem intereseje się planem zagospodarowania okolicy a wiadomo ze deweloper nie bedzie sobie robił reklamy w postaci spalarni śmieci. Moim zdaniem to ze będzie blisko nie oznacza ze jakość powietrza będzie gorsza niż gdzie indziej bo przeciez wszystko idzie w atmosferę i się roznosi wszędzie także nie tylko my jesteśmy poszkodowani :)


Ja chciałem tam kupić bo cena była bardzo atrakcyjna ale po doświadczeniach na Gromskiego ze smrodem w letnie dni, słysząc o spalarni (miała być lepsza i droższa a jest gorsza i tańsza) odpuściłem. Nie mniej zakup mieszkania tam z przeznaczeniem na wynajem to dobra inwestycja, bo tanio można kupić, tanio wykończyć i drogo wynająć bo blisko centrum :)
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 30 lis 2017, 13:49

Według dokumentów które podpisujecie jasno jest napisane że może termin oddania budynku się przesunąć o 30 dni więc jeśli ja mam datę zakończenia robót budowanych 30 listopada 2018 a przekazanie aktu własności na 30 kwietnia to widzac poczynania na budowie najwcześniej nastawiam się na maj 2019.
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dodo » 01 gru 2017, 8:26

AGULLA pisze:Według dokumentów które podpisujecie jasno jest napisane że może termin oddania budynku się przesunąć o 30 dni więc jeśli ja mam datę zakończenia robót budowanych 30 listopada 2018 a przekazanie aktu własności na 30 kwietnia to widzac poczynania na budowie najwcześniej nastawiam się na maj 2019.

Tak dokładnie zgadza się, tylko ja widząc poczynania na budowie NIE WIDZĘ nawet 31'12.2017 i co wtedy?
Tam nie ma ogrzewania prądu nie mówiąc o otoczeniu bloków
dodo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 31 mar 2017, 1:35

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 01 gru 2017, 10:41

Problem myślę leży w tym że deweloper pozaczynał za dużo wszystkiego na raz: kolejnych 5 garaży się buduje łącznie będzie 20szt, budowa kolejnego bloku, zamiast dokończyć bud B i C. to ludzi rozrzuca po różnych robotach, naprawdę myślę że gdyby wszystkie siły robocze zostały przerzucona na te budynki to termin byłby spokojnie dotrzymany. Co prawda dzieje się sporo ale na całym osiedlu. :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ryuk i 101 gości