[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 25 maja 2018, 11:24

W bud E powstają scianki 2 pietra, w bud D scianki działowe na parterze. Byłam w niedzielę więc może coś więcej. Ale linie energetyczne nadal wiszą.
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 25 maja 2018, 18:19

A propos śmieci. Widzieliście Państwo co się działo na weekendzie majowym. Śmieci walały się wokół kosza bo nie było miejsca, bo przepełniony. Za chwilę będą myszy, szczury itd. Kosz jest dla mieszkańców bloku A na 18 mieszkań. Jeśli będzie non stop przepełniony, zwiększą się koszty wywozu dla bloku A. Mieszkańcy bloków B i C mają kontener. Zarządca bloku A powinien to jakoś przypilnować. A tak tworzą się niepotrzebne konflikty, bo nikt nie chce mieć syfu na osiedlu, oraz płacić więcej za wywóz śmieci.Co krok to komedie jakieś na tym osiedlu. Alternatywy nakręcimy ;)
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 25 maja 2018, 21:35

Aliz myślę że mieszkańcy bloków sąsiednich zgodzą się z Tobą, ale czy to jest ich wina? Czy ktoś się z nimi z administracji lub developer kontaktował w tej sprawie, próbował jakoś wyjaśnić lub załatwić tą sprawę? Myślę że i kartka która się pojawiła nie została napisana przez administracje (mogę się mylić ) Co mnie niepokoi to to, że robi się jakiś niepotrzebny konflikt miedzy sąsiadami budynków, gdzie sądzę jest on spowodowany zaistniałą sytuacją, wiemy jaką. Nie mieszkam jeszcze na osiedlu, ale rozumie mieszkańców z B i C, bo gdzie mają te śmiecie wyrzucać? Wywozić do centrum mają? A osobiście jak kiedyś miałem do wyrzucenia tekturę to zapytałem developera gdzie mogę. Powiedział mi że przed garażami jest kontener budowlany i tam mogę. Ale to były śmiecie budowlane. A kontener stał tam jeszcze. Resztę tektury wylądowało w nowym miejscu gdzie został kontener przestawiony, ale mówię to były śmiecie budowlane.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 26 maja 2018, 6:04

Ja nie obwiniam mieszkańców bloków B i C.Rozumiem sytuację. Robią się niepotrzebne konflikty, tylko jak ktoś tu napisał gdzie jest deweloper, który powinien wyjaśnić wiele rzeczy i to że kosze są narazie dla mieszkańców bloku A. Moim zdaniem ma to wszystko w nosie i robi dobrą minę do złej gry. Z winy jego zaniedbań w tej kwestii i innych mamy mieć wysypisko koło bloku i nie mieć miejsca na wyrzucenie własnych śmieci? To trochę nie w porządku. A z innych rzeczy: Wiata na rowery miała być w tamtym roku, nie ma, plac zabaw miał być doposażony, jedna piaskownica i huśtawka tyle. Brama niby zapłacona, dalej nienaprawiona. To tak ma wyglądać? Z zieleni to tylko koło parkingu są tuje. Jest zlewka. No i co najważniejsze dalej mieszkańcy bloków B i C nie mają aktów. Nieciekawie jest, naprawdę.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 26 maja 2018, 21:11

Vector.... A powiedz mi co nas to obchodzi! Mam na myślli mieszkańców budynków B i C. Czemu kosztem innych inwestycji My mamy ponosić koszty dodatkowe z tytułu nie dotrzymania, a raczej nie wy wiązania się z umowy notarialnej która została zawarta. Po za tym jak czytam co miało być wykonane przy pierwszej inwestycji budynku A a co jest to masakra. Bo jeżeli nie może budować dalej to niech wykańcza teran wokół budynków. Place zabaw, ogrodzenia itp.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 26 maja 2018, 21:42

Vectorodpowiedzi, czy Ty jesteś powiązany z Developerem?
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 27 maja 2018, 7:05

To samo mi przyszło na myśl. Czy vector powiązany jest z deweloperem? Wszystko na to wskazuje po wpisach.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 27 maja 2018, 7:05

krn20 pisze:Vector.... A powiedz mi co nas to obchodzi! Mam na myślli mieszkańców budynków B i C. Czemu kosztem innych inwestycji My mamy ponosić koszty dodatkowe z tytułu nie dotrzymania, a raczej nie wy wiązania się z umowy notarialnej która została zawarta. Po za tym jak czytam co miało być wykonane przy pierwszej inwestycji budynku A a co jest to masakra. Bo jeżeli nie może budować dalej to niech wykańcza teran wokół budynków. Place zabaw, ogrodzenia itp.

W 100% się zgadzam.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 02 cze 2018, 21:48

Jak sytuacja na osiedlu ? Jakieś zmiany konkrety info od Pana B ?
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 05 cze 2018, 13:14

Kolejna perełka- Developer utargował dla nas rewelacyjną cenę 4500zł dopłaty za ogrzewanie podłogowe, oczywiście po odliczeniu grzejników :D On chyba zbiera kasę na odsetki, dla właścicieli mieszkań w budynkach B i C :roll:
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości