[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 05 cze 2017, 20:33

Witam. A więc co do odbioru to jestem zadowolony wykonaniem prac. Znalazły się lekkie odchylenia, ale gołym okiem nie jesteśmy wstanie tego wychwycić. Drobna korekta i będzie w porządku. Balkon nie ma jeszcze barierek, a w drzwiach wejściowych są jak narazie normalne wkładki. Antywlamaniowe będą montowane przed przepisanie aktu własności. Mój metraż zwiększył się o 0.62 m2. Prace wykończeniowe można zacząć po 1 lipca.
Dajcie znać jak u Was przebiegł odbiór.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 06 cze 2017, 5:57

A więc te drobne odchylenia to takie jak wy poziomować okno w 3 miejsca do szpachlować bo ściany są nie równe przy futrynach. Można powiedzieć że taka kosmetyka. Oczywiście że za dodatkowy metraż musimy dopłacić, tak mamy w umowie. Ale całość prezentuje się ładnie.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: waldi0804 » 06 cze 2017, 10:50

km byliście sami odebrać mieszkanie czy z jakimiś inspektorem?pozdrawiam
waldi0804
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 05 paź 2016, 16:03

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: WkSopt » 06 cze 2017, 13:02

Ja też właśnie odebrałem swoje mieszkanie na terenie Rzeszowa i po rozmowie z jedna osobistością na placu budowy który przestrzegł mnie przed wykończeniem mieszkania gdy ono jeszcze schnie.
Sumując wykończenie mieszkania mokrego skutkuje grzybem, wilgocią, zabudowa wnęk i kuchni pleśnią, wykrzywieniem płyt, a ciekawostką jest to że żadna rękojmia i gwarancja developerska nie wchodzi tu w grę jeśli sami sobie mokre mieszkanie zabudujemy pomalujemy umeblujemy. Także dobra rada sprawdzić poziom wilgotności ścian przed jakąkolwiek robotą wewnętrzną, bo później można sobie na własną rękę hodować pieczarki. :lol:
A firmy co przychodzą robić nam mieszkanie maja to w d....... czy jest mokro czy sucho i tak reklamacji nie uwzględnia bo to nasze mokre mieszkanie.
Pozdrawiam i życzę udanych odbiorów.
WkSopt
 

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 07 cze 2017, 6:07

krn20 pisze:Aurelia, no powiem tak. Myśmy nie mieli większych problemów z wejściem na budowę. Przez jakieś 3 tyg nie można było wejśc, bo elektrycy i tynkarze pracowali. Raz jak byliśmy bez zapowiedzi, to faktycznie Pani z biura nie była zadowolona i żeby wejśc na budowę to musiała dzwonic do prezesa i pytac o zgodę. Gdy ją uzyskała to weszliśmy do klatki i tyle bo akurat Panowie robili wylewki. Co do kosztów przy odbiorze, to dowiadywaliśmy się i od 180 zł ceny się zaczynały (przy moim metrażu 52). Termin odbioru mam ustalony na 5 czerwca, więc dam znac.

Witam,
Bardzo proszę o namiary na inspektorów odbierających mieszkania, najlepiej sprawdzonych :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 269
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 07 cze 2017, 11:23

Witam. Ja byłem z budowlańcem. Nie brałem inspektora bo po co pchać się w koszta :D. Budowlaniec co robi ładnych parę lat przy wykończeniach czy stawianiu bloków wyłapie wam nie doskonałość :D. My zaczniemy wykańczać po wakacjach żeby mieć pewność że wszystko wyschnie w 100%.
Pozdrawiam.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: waldi0804 » 14 cze 2017, 14:29

Aurelia my nadal nie odebralismy dzwonilismy pytalismy mamy czekac na meila .... my jestesmy z tego drugiego bloku czuje ze cos jeszcze poczekamy
waldi0804
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 05 paź 2016, 16:03

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawel_188 » 14 cze 2017, 18:06

post przeniesiony
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 9:09 przez pawel_188, łącznie zmieniany 1 raz
pawel_188
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 23 cze 2016, 19:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 15 cze 2017, 21:27

No to my też budynek B :) Witam Sąsiadów tych bliższych i dalszych :)
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: waldi0804 » 16 cze 2017, 12:14

Aurelia chodziło mi o ten ostatni budynek czyli c byliśmy tam w czwartek nic się nie zmieniło wg mnie budynek c daleko w lesie
waldi0804
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 05 paź 2016, 16:03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości