[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dwight_Schrute » 23 cze 2018, 17:28

Nie śledzę wątku, ale oni ten bloczek budują już 2 lata ?
Dwight_Schrute
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 13 lip 2017, 20:57

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Katherine » 23 cze 2018, 18:01

@joannajoanna właśnie o tym samym myślałam - dlaczego mamy płacić wyższą ratę, skoro budowa stoi... Nie wiem czyja to wina, że linia nadal wisi, ale na pewno nie nasza.

A propo jak u sąsiadów z B i C? Nadal czekacie na akty?
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 24 cze 2018, 7:44

Czekamy, czekamy i czekamy..... Peter kiedyś padła data 30/03/2019, ale czy to prawda? Ciężko mi to zweryfikować.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 24 cze 2018, 11:16

Rozmawiałam z deweloperem początkiem czerwca, obiecywał,że do końca miesiąca linia zostanie przesunięta, został tydzień i jakoś nie wydaje mi się żeby w tym czasie miało się coś zmienić
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Katherine » 24 cze 2018, 11:43

My też dostaliśmy informację, że do konca czerwca linia będzie przeniesiona. Sprawdziłam jeszcze raz wszystkie dokumenty jakie mam odnośnie budowy, pozwolenia i decyzje i nie ma ani słowa na temat tej linii, z czego wnioskuję, że nikt po drodze nie dopatrzył się problemu z jej przebudową. Gdyby prawdą było, że ma to nastąpić do marca przyszłego roku, to skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością byłoby zaczynać budowę z terminem zakończenia na listopad 2018... Mam nadzieję, że na dniach temat się wyjaśni.
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 26 cze 2018, 6:18

Katherine uwierz mi, jeszcze wiele rzeczy Cię zaskoczy przy tej inwestycji, tak jak nas przy naszych. Wszystko jest takie piękne i takie ładne obrane w słowa, a rzeczywistość jest całkiem inna. Czerwiec nam się kończy i jak pracę nad linią? Chyba że mowa o czerwcu 2019 roku?
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 29 cze 2018, 7:19

W dniu wczorajszym na jednym z nowo budowanych bloków , panowie stawiali więźby dachowe, także coś się dzieje. Jednak ta „piękna” zielona trawka koło placu zabaw i nie tylko to jakiś Koszmar :o
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradb » 29 cze 2018, 14:46

W końcu jakies oficjalne stanowisko, brak terminu przeniesienia linii energetycznej dalej martwi ;)
Załączniki
Zaznaczenie_011.png
Zaznaczenie_011.png (377.77 KiB) Przeglądany 3692 razy
konradb
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 11 wrz 2017, 10:07

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: abc123 » 02 lip 2018, 20:27

Jako rozczarowany nabywca mieszkania w budynku A, wszystkim serdecznie doradzam ( kto ma jeszcze możliwość), aby wycofać się z zakupu. Od roku nie możemy doprosić się o najprostsze naprawy, o wymianie okien nie wspominając. Administracja podobno 3 razy zgłaszała w ostatnim czasie listę usterek do dewelopera. Ogólnie zero odzewu. Myślę, że szkoda nerwów. Bo jeżeli, na tym etapie macie problemy, to w przyszłości na pewno lepiej nie będzie. Totalna ignorancja.
abc123
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 02 lip 2018, 20:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 03 lip 2018, 7:35

Potwierdzam. Najlepiej się wycofać. Też jestem bardzo rozczarowanym nabywcą mieszkania w bloku A. O naprawy doprosić się nie mogę. A czas leci i jest totalna olewka. Jeśli administracja nic z tym nie zrobi, zostajemy pozostawieni sami sobie. Szkoda słów na temat poczynań Dewelopera.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2018, 10:50 przez aliz, łącznie zmieniany 1 raz
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości