[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 21 sie 2017, 21:32

Abi mówisz o garażach przy budynku A tak?

Emilka z tego co widziałem, to jeszcze nic się tam nie dzieje.

Pozdrawiam.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 21 sie 2017, 21:47

Fundamenty juz wylane byly wiec da sie oszacowac odleglosc wwdlug mnie wcale nie jest tak zle biorac pod uwage na co pozwala ta dzialka na ktorej sa budowane
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 22 sie 2017, 7:58

Tak mam na myśli budynek A, ja na szczęście jestem z B i liczę ze u nas będą nieco dalej. Pozdrawiam sąsiadów
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawel_188 » 22 sie 2017, 18:06

Przecież garaże będą tylko przed budynkiem A, a przed budynkami B i C będą parkingi, nawet w tym tygodniu zaczęli kłaść kostkę.
pawel_188
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 23 cze 2016, 19:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 22 sie 2017, 19:07

Takiej info nie doslyszalam ale to moze dlatego ze nie jestem zainteresowana GRAZEM. Pawel dzieki za doinformowanie ;)
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 24 sie 2017, 14:13

No i mamy miejsca parkingowe pod samym nosem. Nie powiem że trochę rozczarowany jestem, odległością od budynku. Myślałem że będzie trochę dalej. No ale cóż...
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 24 sie 2017, 16:29

Ktos narzekal przedchwila ze garaze sa blisko budynku A no ale parking praktycznie pod balkonami budunku B i pewnie C to juz mega mala odleglosc.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 24 sie 2017, 17:25

Peter czy patrzeć na mur garaży czy z balkonu oglądać parking z samochodami to żadna różnica jak dla mnie ( i mówię tu o mieszkańcach z parteru). Mi mówiono że parking będzie z przodu budynku B i C i że będzie 3 bloki a nie 5 czy ile tam jeszcze. Fakt jest taki że z tą odległością co dzieli tak zwany ogród z chodnikiem to nawet dziecku piaskownicy nie wstawi się. Jak bym wiedział że tak będzie to może inaczej bym wybrał. Oświetlenie parkingu jakie będzie? Latarnie będą całą noc świeci tym na górze? Rozczarowany jestem.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 24 sie 2017, 18:25

Chodzilo mi o roznice odleglosci, ale tak czy innaczej mysle ze kazde 50cm by Ci zbawilo na malym ogrodku a pozatym sciana garazu odcina cie od halasu, reflektorow samochodow parkujacych pod balkonem i w jakims stopniu od spalin parkujacych samochodow.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 24 sie 2017, 20:43

Zgadza się Peter każde 50 cm by nas (mnie ucieszyło), ale już nic z tym nie zrobię i jest to nie zależne ode mnie, a jak pisałem zapewnienia były inne. Ratunkiem jest przęsło drewniane ale czy chodzi o to że by się odgradzać bo plan się zmienił? Nie wydaje mi się. Z tego co słyszałem to puste miejsca na parkingu oddzielające miejsca parkingowe maja byc trawą posadzone ale tylko na czas odbioru a później dalej kosta położonai czy to (jeżeli jest to prawdą) jest fer? I nie chodzi mi o spór kto ma lepiej budynek A czy B i C. Sam się zastanawiam teraz po co są cała ta oszklona ściana była w projekcie w salonie? Żeby chyba więcej światła z reflektorów wpadało z parkingu. Nie mogę tego zrozumiec!
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości