[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Bizi32 » 20 gru 2018, 21:34

vectorodpowiedzi pisze:krn20 vector jest tu cały czas i gwarantuje ci że będziemy mieli szybciej wydane mieszkanie niż cały ten twój post. Bo wydanie mieszkania a przepisanie własności to dwie rożne rzeczy i tu widać twoją niewiedzę. A czy wy coś ugraliście to nie wiem bo nadal macie plac boju a nie lokale mieszkalne.
PS. Doczytaj do czego jest aneks i jak to się ma do odsetek[i] bynajmniej [/i]dla nas kupujących za gotówkę.
Wesołych Świąt.


Vector pomijając całą Twoją wypowiedź, to tak tylko gwoli ścisłości, słowo bynajmniej jest zaprzeczeniem - równie dobrze mógłbyś zamiast tego słowa napisać w tym samym miejscu słowo "nie" i zdanie nie miałoby jakiegokolwiek sensu. Słowo, którego zamierzałeś użyć to PRZYNAJMNIEJ.
Bizi32
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 14 lut 2018, 14:23

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Bizi32 » 20 gru 2018, 23:40

Vector, żadna ze mnie nauczycielka, ale takie językowe ignoranctwo świadczy jedynie o Tobie.
Bizi32
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 14 lut 2018, 14:23

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Paula » 21 gru 2018, 8:05

Witam. Jako juz właściciel po rocznym boju z deweloperem mogę poradzić Wam bierzcie wszystko na papierze bo jedynie tak będziecie mogli egzekwować coś u dewelopera. Jak kupowałam mieszkanie tez obiecywano nam np.ogrodzenie osiedla , plac zabaw do naszej inwestycji(później juz miał być powiększony ten obecny ) nie mówiąc o tym ze nie ma nawet żadnego oświetlenia osiedla czy połączenia bramy z domofonem (nawet nie przyszło by mi do głowy żeby to brać na papierze bo to tak jak bym musiała mieć napisane ze mam mieć okna z szybami -chodź to jest oczywiste . Z ustekami borykam sie do tej pory. Mam za wysoko wstawione okno i kiepsko ocieplona szczeline miedzy oknem a podloga przez ktora poprostu wychladza sie mieszkanie
szczegolnie teraz jak pogoda jest jaka jest . Deweloper uznal usterke ale ciezko jakos idzie naprawa jej . Przy kazdej rozmowie slysze ,,właśnie rozmawialem,za tydzien,za pare dni,w nastepnym tygodniu,napewno zrobia,, . Denerwuje mnie takie zbywanie. Co do osiedla to już widzę ze nie dbane jest o bierzace sprawy . Fatalne sprzątanie klatek, lód na drodze dojazdowej której nie ma komu posypac(ostatnio sasiad sam wzial sypal droge)ciągle zepsuta brama -bo jak się zepsuje to już stoi tygodniami tak jak i furtka ,bałagan zwiazany z budowa który jest wszechobecny na osiedlu . Moim zdaniem firma która jest zarządca czyli adm korona powinna dbać o to wszystko bo to nie do nas należy zgłaszanie ze np.chcemy aby posypali drogę tylko oni sami powinni to monitorować, sprawdzac i dbać szczególnie ze opłaty zarzadcze są bardzo duże (w innych spółdzielniach czy wspólnotach wachaja sie pomiędzy 0.50 do 1.0 zł za metr mieszkania a u nas jest 1.66 za samą opłatę zarzadcy do tego sprzątanie ok 90 gr za m i inne opłaty z czego robi się dość duży czynsz jak za takie mieszkanie. Niestety żałuję zakupu tego mieszkania ale z powodu wykończenia nie miałam możliwości rezygnacji. Zdecydowałam się na nie z względu na szybki termin oddania ale jak sami wiecie ten termin został sporo przekroczony. Życzę powodzenia nowym nabywcom mieszkan bloków D i E i dbajcie o swoje interesy. Wiem ze nie jest czasem łatwo ale nie wolno się dawać zastraszac tak jak piszecie że to ma miejsce i zrzekac się czegoś co się Wam należy. Dokładnie sytuacji nie znam dlatego nie chce się wypowiadać ale mam nadzieje ze niedługo wprowadzicie się do swoich wymarzonych M :) wesołych Świąt! Paulina :)
Paula
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 20 gru 2018, 20:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 21 gru 2018, 16:37

Pani Paulino strasznie wysokie kwoty placicie,az dwa razy czytalam czy oby dobrze zrozumialam.Za takie pieniadze nic praktycznie nie macie robione.Macie jakiekolwiek rozliczenia ,faktury,przeciez placicie az 90 gr za metr na sprzatanie a z tego co czytam to wynika ze syf,wiec na kogo ida Wasze pieniadze??czy nie lepiej zmienic firme zarzadzajaca,przeciez jako Wspolnota mozecie to zrobic.Zycze powodzenia i wytrwalosci.
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 21 gru 2018, 19:29

Ja juz rok temu lub lepiej pisalem o wysokich czynszach na osiedlu ale vectroodpowiedzi oczywiscie bronil zarzadcy i porownywal gdzie i ile wiecej sie placi niz na osiedlu korona. Moje mieszkanie poszlo pod inwestycje i dawno nie bylem na osiedlu az do srody kiedy zobaczylem caly parking i drogi oblodzone nie posypane doslownie niczym i zaczalem sie zastanawiac za co zarzadca osiedla bierze pieniadze.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1307
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Paula » 21 gru 2018, 22:19

Stawki są dość duże trzeba powiedzieć wprost.. i nikt mi nie wmówi ze tak nie jest ponieważ mam porównanie z innymi spółdzielniami i nie wyssalam tego z palca.
Paula
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 20 gru 2018, 20:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 21 gru 2018, 22:45

Faktycznie nie jest za ciekawie z porzadkuem i patrzac na inne osiedla to sa naprde zadbane i czyste. Zarzadce mozna zawsze zmienic kolezanka to zrobila wraz z sasiadami na osiedlu Architektow kilka lat temu bo wysoko placila za sprzatanie bloku itd i teraz sa zadowoleni...
Oczywoscie mieli jakies trudnosci co do tego bo to tez obslugiwal deweloper no ale sie udalo zmienic.
Tu na waszym muejscu tez bym sie nie wachala tym bardziej ze klatki w budynku B I c wygladaja jak by dalej po malowaniu itd...nie byly dobrze wyczyszczone no ale.....
Rynek mozna zbadac tym bardziej ze to nie jest centrum rzeszowa i takie ceny? Powinno byc taniej taniej...
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 22 gru 2018, 7:38

Mieszkańcy z bloku A interweniowali wielokrotnie w sprawie sprzątania. Ponoć jednemu zarządca powiedział że on nie jest od pilnowania sprzątania. To od czego kurczę blade? Moim zdaniem trzeba zmienić zarządcę.Ileż jeszcze takie dziadostwo będzie trwać. A opłaty były jeszcze większe i przez ponad rok było bodajże około300 za 45 metrów. . ( w bloku A są piece i za gaz osobno się płaci. )W maju łaskawie nam obniżyli o jakieś 50zl.(po interwencjach, że wszędzie jest taniej) (2018).A i oczywiście na gębę nic nie załatwi. Teraz wszystko najdrobniejszą bzdurę trzeba na piśmie zgłaszać. Zobaczymy czy się obudzą. Choć jak dla mnie i d i ADM już są nie do zreformowania.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 22 gru 2018, 8:17

No to właśnie aliz jak ktoś jest niereformowalny lub z łaską robi to co do niego należy, a raczej nic nie robi to po co taki zarządca nieruchomości. Coś im się pomyliło bo to nie my jesteś dla nich tylko oni dla nas. A przezucanie na siebie odpowiedzialność między sobą to świadczy o kompetencji ludzi pracujących w adm. Dla tego Nie wiem jak wy aliz ale blok B i C będzie zmieniał to towarzystwo. I wpełni będzie egzekwowal swoje prawa 8-) 8-) 8-)
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Paula » 22 gru 2018, 8:47

Aliz Uwierz mi ze to nasze ogrzewanie miejskie nie wychodzi taniej jedyny tego plus to brak piecyka. U nas przy tych stawkach zarzadczych i opłatach za sprzątanie itp itd plus zaliczki na wodę i CO jak liczyłam to będę musiała pewnie zapłacić z 650 zł za mieszkanie 53m . Jak dla mnie kosmos bo dla porównania osoba mieszkająca na Staromiesciu na Ogrodach gdzie spółdzielnia jest Zodiak i to jest jedna z droższych spółdzielni za mieszkanie 70 m płaci 650 zł czynsz. W czynszu ma opłatę za kablowke, internet i większe ilości wody brane do zaliczki i metraż mieszkania 17m większy . Ale tam do utrzymania jest naprawdę dużo terenów zielonych ,drzewek ,krzewów także jest co robić a u nas miało być pięknie i zielono... no właśnie miało być ....
Paula
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 20 gru 2018, 20:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Odradzam i 36 gości