[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 12 lip 2018, 12:53

wrzuciłem ten sam post na 81 stronie Ole ;)
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 12 lip 2018, 12:55

A widzisz - nie dopatrzyłem :lol:
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 12 lip 2018, 13:03

Ma ktoś dostęp do całej treści i mógłby przekopiowac?
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Katherine » 12 lip 2018, 13:04

Drodzy przyszli sąsiedzi, nie atakujcie mnie za ten post, bo nie mam na celu nikogo urazić ani nie działam w niczyim interesie tylko w swoim własnym.

Wiem, że może jestem naiwna, ale proszę bez hejtu. Rozumiem rozgoryczenie mieszkańców budynku A, rozumiem żal sąsiadów z B i C. Wszyscy jesteśmy tu poszkodowani i nie ma sensu kłócić się kto bardziej.

Moje pytanie jest takie: czy nikt z Was nie zna nikogo, kto mógłby kwestię kabla popchnąć do przodu? Wiem, że to nie nasza sprawa tylko dewelopera, ale kurczę, wszyscy wiemy jak to działa - jak się ma znajomości można różne rzeczy przyspieszyć. Sama znam takie przypadki w swoim rodzinnym mieście, ale niestety tu nie mam nikogo takiego. Może akurat udałoby się cokolwiek zdziałać, zamiast bezczynnie czekać.
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: vanarom » 12 lip 2018, 14:30

mi się tylko jedno na myśl teraz nasuwa... ciekawy jestem czy Wy, drodzy przyszli mieszkańcy będziecie chcieli uzyskać klucze do mieszkania przed oficjalnymi odbiorami, czy będziecie chcieli robić sobie wykończenie zanim zostaną dokończone wszystkie etapy budowy. Z tego co widzę, to deweloper szedł wam na rękę i to bardzo. Już widzę ten lament na forum jak się okażę, że tym razem nic z tego. Sam odbierałem mieszkanie w innej inwestycji i dostałem klucze dopiero po zakończeniu wszystkich prac i wiem ile czasu na tym straciłem. Walczcie dalej
vanarom
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 23 mar 2016, 8:40

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 12 lip 2018, 15:42

Trochę Twoja wypowiedz się kupy nie trzyma. Na początku piszesz czy przyszli mieszkańcy będą chcieli dostać wcześniej klucze, a następnie że zauważyłeś że developer szedł nam? na rękę... To obecni mieszkańcy mają problem, wiec nie wiem czego do nas pijesz. Myślę, że to iż developer udostępniał klucze wcześniej, nie było bez znaczenia jeśli chodzi o to, że sprzedał wszystkie mieszkania z kolejnej inwestycji, zanim jeszcze pojawiła się dziura w ziemi(przynajmniej my przy kupnie braliśmy ten fakt za ważny) . Tak więc korzyść dla dwóch stron.
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 13 lip 2018, 9:24

W artykule i w większości wypowiedzi mówi się o mieszkańcach, a ja bym prosiła aby każdego traktować indywidualnie. Nie każdy ma pretensje do dewelopera o to samo, a są tacy którzy ich nie mają.. . Osobiście nie narzekam na kontakt z nim czy z biurem. Są opóźnienia, być może powodem są optymistyczne terminy realizacji zawarte w umowach. Jednak nie razi mnie to na tyle, abym stała się częścią mieszkańców z artykułu.
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 13 lip 2018, 10:20

Poczekam, ale będę sprawę załatwiać Ja jako Ja lub z grupą z podobnymi problemami. Rozumie, że ktoś ma pretensje i w pełni uzasadnione. Walcz o swoje, ale nie o moje.. Bo mnie to nie dotyczy. Rozumiesz?
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 13 lip 2018, 11:05

Jak widać, jeden przeciwko drugiemu .... gdyby każdy dopilnował swojego „M” w czasie budowy nie byłoby problemów. Przez takie dogryzanie Sąsiad dla Sąsiada będzie wrogiem. U mnie kontakt z Panem B jest bez problemu i w mieszkaniu tez żadnych usterek.
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 13 lip 2018, 12:28

To gratuluję mieszkania bez usterek. Można doglądać budowy swojego m, ale od nadzoru/ odbioru prawidłowości wykonania prac są kierownicy budowy i inspektorzy budowlani. A kilka mieszkań w bloku A jest z usterkami i mieszkańcy nie mogą się doczekać napraw. Takie są fakty. I świetnie, że deweloper ma wybrańców od których odbiera telefony lub oddzwania. Jak widać nie wszyscy tak dobrze mają...
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości