[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ttatt » 19 gru 2018, 18:04

Kto tu mówi o włóczeniu się po sądach...?
Myślę, że nikt nie ma na to ochoty. Zachowanie dewelopera jest dziecinne. Jak wy nie zrobicie tego, czego ja żądam (bo tak zabrzmiała wiadomość z wezwaniem do podpisania aneksu), to ja się na was obrażam. Nie dość, że mam prawników i was nimi postraszę, to jeszcze zrobię wam na złość i nie dopuszczę do wykonania zaplanowanych zmian w projektach...
To chyba normalne, że będziemy, w razie potrzeby, walczyć o swoje pieniądze.
Ttatt
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 18 gru 2018, 9:38

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 19 gru 2018, 18:48

To niech nie robi dodatkowych rzeczy to i nie zaplaci sie mu za nie i tyle i ktos inny zrobi....widze ze robi sie łaskę nabywcom mieszkań i szantarzuje ze tych mieszkan nie bedzie konczyl itd....no chore...zamiast z ludzmi normalnie pogadac jak czlowiek to sie wymysla rozwiazanie tylko korzystne dla jednej strony...gdybym ja byla inwestorem i w takiej czarnej d....to szczerze nue zadzierala z ludzmi tylko wrecz bym ich poprosiła o pomoc bo skad on wie kto jest nabywca moze ktores z nas jest prawnikiem czy tez ma rozne kontkaty ktore by mu sie przydaly przy tego typu problemach....a tu się woli wysylac pisma ktore nie wiem jaki cel maja... chyva tylko wkurzenie wszysykich itd... jak sie cos chce to sie dzwoni po tysiac razy a jak druga strona wysyla pisma to zero odzewu
...niepowazne traktowanie
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 19 gru 2018, 21:03

Zastanawiam się jeszcze nad jednym - deweloper twierdzi że nie długo odda pierwsze mieszkania z bloku E .. ok - jeżeli chodzi o te mieszkania to tynki były wykonywane jak pogoda była jeszcze znośna ... (ale i tak nie wierzę w to że te tynki wyschły) - a co z tymi mieszkaniami w których w tej chwili wykonuje tynki (na szybko, na "byle jak") - przecież panuje wszędzie taka wilgoć że te tynki będą do poprawki. W myśl wszelkich norm i zaleceń budowlanych nie powinny być w zimie wykonywane tynki - czy o tym pomyśleli Ci co podpisali aneksy? przecież jak odbierzecie mieszkania na wiosnę to te tynki będziecie mieć do poprawy !!! (no bo będzie musiał je przecież robić teraz - w zimie, bez ogrzewania w dużej wilgotności!!! ) - a wtedy deweloper ... sami dopiszcie sobie co zrobi !!! ... jeżeli na dodatek w tej chwili robione są tynki w bloku D (nie ważne na którym pietrze) a nie ma dachu to współczuje wszystkim sąsiadom wszystkich poprawek ...
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 20 gru 2018, 10:08

Witam.

Czytając wasze posty mam wrażenie, że część z was nie wie, w co gra z Panem J. My wiedzieliśmy jak grać i jak wygrać (przynajmniej część właścicieli już obecnie). Fakt zajęło to rok, ale było warto. Ze smutkiem obserwuje wasze losy, jak i poczynania, ale już ten deweloper tak ma. Zastraszanie jest dobre, a może skuteczne dla słabych. Prawo stoi po waszej stronie. Niech ktoś mi zacytuje ustawę deweloperska, w której są zapisy jak ma wyglądać wydanie lokalu? W której jest mowa o bezpiecznym użytkowania lokalu jak wygląda odbiór mieszkania? A potem przekomarzajcie się kto, kiedy łaskawie dostanie klucze. Obecnie jesteście jedną inwestycją a co za tym idzie, nie ma mowy, że blok E będzie oddany wcześniej niż D a czego? Bo na to musi zezwolić nadzór budowlany proste ;p

Kto podpisał aneks to gratuluje, właśnie pozbawiliście się możliwość dochodzeni swoich roszczeń z tytułu opóźnienia. Najpierw musi być odebrany budynek, a potem deweloper może przystąpić do wydawania mieszkań, z czego będzie sporządzony protokół zdawczo odbiorczy itp.

A teraz pytanie. Gdzie jest Vektoropowiedzi czy może odebrał mieszkanie hahaha ;p;p;p

Wesołych Świąt mimo wszystko ;p
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 20 gru 2018, 13:45

Dziekujemy krn20 za wypowiedz bo częsc z naszych sasiadow nie umie czytac przepisow i oxzywiscie ze musza byc oddane dwa budynki bo co z tego ze mieszkancy z budynky E dostana klucze jak nie ma z pewnoscia pozwolenia na uzytowanie lokali wydanego deweloperowi wiec jak oni chca ludzi wpuscic na teren budowy gdzie sa tablice wszedzie wywieszone! No chyba ze na wlasna wasza odpowiedzialność.
Niektórym to radze naprawde isc do prawnika ktory specjalizuje się prawem budowlanym i wszystko wam wyjaśni a jak sie nie chce to potem jest co jest i na gebe sie ugadujecie a papierow zadnych chroniących was nie macie bo sami sie pozbywacie takich praw. Mysle ze tyle w tym temacie i nasi sasiedzi moga cos więcej na ten temat powiedziec i zawsze jest z nimi kontakt...
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 20 gru 2018, 17:02

Proponuję spotkanie osób, które nie podpisały aneksow
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abudabia » 20 gru 2018, 17:25

Jestem za spotkaniem!
Abudabia
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 18 gru 2018, 15:33

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 20 gru 2018, 18:58

Ja również :) .. to jest już nas troje nabywców ... kto jeszcze?
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ttatt » 20 gru 2018, 20:33

A to jest jakaś różnica między kupującymi za gotówkę a tymi, którzy mają kredyt? Inaczej ich deweloper traktuje?
Ttatt
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 18 gru 2018, 9:38

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 20 gru 2018, 21:25

Vektor nie mam wiedzy dokładnej co do może Twojego( waszych) aneksów ale jak go podpisałeś(czy może brałeś udział w tworzeniu tego dokumentu) to gratuluje. Powiedz czym się różni kupno mieszkania za gotówkę a w kredycie? Zaskocz nas odpowiedzią. Bo jak dla mnie, to tylko tym że na obecny moment spisz spokojnie i nie płacisz większego ubezpieczenia kredytu. Ale medal ma zawsze dwie strony i jak by miało coś pójść nie tak to będziesz na samym końcu listy oczekujących. I myślę że wiesz co mam namyśli.
Śledząc twoją aktywność to jak piszesz jesteś cały czas (to wiemy), a jednak od informacji jakie podałeś na temat usunięcia linii SN nic się nie udzielasz czyżby dużo zmartwień na głowie;p
Plac boju jeszcze będzie trwał do póki nie zostanie zamknięta wasza(Twoja) inwestycja. Ale jak to się mówi co dobre wszystko się kończy jeszcze troszkę;p
Wesołych Świąt ;p
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Doniek, ETernit, Majestic-12 [Bot] i 76 gości