[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Katherine » 06 wrz 2018, 11:48

@leirion chyba nie, bo nie zgadzają się numery działek.

@EDYDAR linia nadal wisi, z biura brak informacji, prace z harmonogramu nawet na budynku E niewykonane...
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 06 wrz 2018, 18:00

Ta informacja nie dotyczy przebudowy tej linii a poza tym na waszym miejscu to i tak bym poczekala bym do listopada i jeśli z jego przyczyny lub z innych okoliczności nie dostaniecie mieszkań to wtedy cis myśleć i działać bo takie gdy anie czy linia zostanie przesunięta czy nie nie potrzebnie szarpie wam nerwy .....wy macie mieszkonie dostać i tyle są umowy i prawo chroni kupującego a teraz na rynku każdy deweloper ma problem, jak nie z ludźmi to z czymś innym....
Osiedle naprawdę fajnie i szkoda gdyby nie doprowadził tego inwestycji dalej bo zapewne nie brakowało by chętnych inwestorów by to przejac i zarobić.
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 06 wrz 2018, 18:04

Ja czekam również na swoje mieszkanie i chętnie będę działać coś w tym temacie u prawnika jeśli termin oddania mi mieszkania minie bo nie myślę szukać czegoś nowego i znowu tracić cennego czasu. A jak wiemy każdy gdyby wiedział jak to się potoczy nawet na tą inwestycje by nie spojrzał...i swoje pieniądze przeznaczył by na inne mieszkanie .
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 06 wrz 2018, 18:06

Z tego co rozmawiałam z deweloperem to przebudowa linii już ruszyła i ma się zakończyć do 15 września. Niestety nie miałam mozliwosci być na budowie, żeby to zweryfikować
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: EDYDAR » 06 wrz 2018, 18:44

czytając i słysząc już tyle informacji o rozpoczęciu lub przeniesieniu linii nie byłbym aż tak pewny tej daty ... kolejny raz Pan Bartosz coś obiecuje ... i NIE DOTRZYMUJE słowa ... jest strasznie nie słowny ....
EDYDAR
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 06 kwie 2018, 16:32

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 11 wrz 2018, 19:00

Na kilku balkonach w budynku E stoją już palety z tynkami gipsowymi oraz zaczynają zabezpieczać okna. Martwi trochę brak elektryki w połowie mieszkań.
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 12 wrz 2018, 9:54

To już dawno było tynki na balkonach i zabezpieczenia pod okni przynajmniej kiedy byłam 2 tygodnie temu no i z tego co widziałam prąd jest we wszystkich mieszkaniach, więc w których nie ma?? Nawet w budynku D jest tylko oczywiście w mieszkaniach na parterze
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 12 wrz 2018, 9:55

Przez biuro projektowe chyba wszyscy mieszkańcy budynku E dostali termin w którym mieli Się określić co do gniazdek itd ....i to było miesiąc temu...
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 12 wrz 2018, 12:54

Na pewno była Pani na tej samej budowie? :)
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Katherine » 12 wrz 2018, 14:39

Właśnie też się zastanawiam... Tydzień temu na pewno jeszcze tych palet nie było, elektryki też nie...

Ktoś ma nowe informacje dotyczące zdjęcia linii?
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości