[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 03 lip 2018, 7:37

Aurelia pisze:Kawał ignorancji bezczelności klamstwa oraz zero kultury i wstydu tak kilkoma słowami można opisać właścicieli spółki oraz ich poczynania względem nas nabywców mieszkań

Zgadzam się w 100%. Szczera prawda. (Właścicieli tudzież prokurentów...)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2018, 7:44 przez aliz, łącznie zmieniany 1 raz
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 03 lip 2018, 7:42

abc123 pisze:Jako rozczarowany nabywca mieszkania w budynku A, wszystkim serdecznie doradzam ( kto ma jeszcze możliwość), aby wycofać się z zakupu. Od roku nie możemy doprosić się o najprostsze naprawy, o wymianie okien nie wspominając. Administracja podobno 3 razy zgłaszała w ostatnim czasie listę usterek do dewelopera. Ogólnie zero odzewu. Myślę, że szkoda nerwów. Bo jeżeli, na tym etapie macie problemy, to w przyszłości na pewno lepiej nie będzie. Totalna ignorancja.

Szkoda nerwów. Kto ma możliwość to faktycznie niech zrezygnuje, bo sposób w jaki traktuje się tutaj usterki to totalna porażka. Uwaga TVN przydałaby się chyba... Albo faktycznie nakręcimy kolejną część Alternatywy...
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 03 lip 2018, 7:52

Śmiać mi się chce z pisma Village Korona: Jesteście państwo zobligowani do przestrzegania harmonogramu... A oni do czego są zobligowani? Jak kasa to płać Kowalski w terminie, a jak zgłaszasz usterki w mieszkaniu czy inne ważne sprawy to nie obowiązuje ich nic. Totalna bezterminowość. Masz Kowalski mieszkanie to się ciesz, a że ma usterki itp to trudno, do kogo pretensje?? My rączki umywamy. ( to jest ironiczne streszczenie sytuacji na tym osiedlu)
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 03 lip 2018, 12:22

Potwierdzam naprawy gwarancyjne to coś czego się nie da najprawdopodobniej polubownie z deweloperem załatwić moje zgłoszenie ciągnie się już ponad rok, od pewnego czasu wszystko dokumentuje na piśmie z potwierdzeniem odbioru dla każdej ze stron bo na "gębę" nie da się nic załatwić. W moim przypadku jestem już przygotowany do złożenia pozwu zobaczę co wyniknie w przeciągu najbliższych dni. A na koniec dodam zdjęcia z fuszerki która chcą mi wcisnąć robota która niema nić wspólnego z obecnie obowiązująca sztuką budowlaną.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 04 lip 2018, 10:51

Orientuje się moze ktos co powstaje obok nowo budowanych bloków D,E ??? Dla mnie wyglada to jak wyznaczony teren pod budowę kolejnego bloku. :|
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradb » 04 lip 2018, 11:11

Obok budynków są miejsca na parkingi.
Załączniki
aaa.jpg
aaa.jpg (171.81 KiB) Przeglądany 3883 razy
konradb
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 11 wrz 2017, 10:07

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: wlodi223 » 08 lip 2018, 2:30

Ktoś wyżej poddał pomysł zgłoszenia sprawy do mediów, chyba trochę w żartobliwym tonie :-) ale biorąc temat na poważnie co myślicie o takim rozwiązaniu? Mamy przecież lokalne gazety, TV itp. Możemy później pożyczyć Panu J. powodzenia w następnych inwestycjach :D
wlodi223
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 15 maja 2018, 21:26

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 08 lip 2018, 11:11

Myślę że pan J. już ma opinię wyrobioną i jaką to wszyscy wiemy...
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 10 lip 2018, 7:21

Oczywiście. Ogólnie w całym kraju będzie wiadomo jak działają niektórzy deweloperzy...
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 11 lip 2018, 12:11

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34 ... i-byc.html
Obrazek
Mieszkańcy nowych bloków przy ul. Załęskiej w Rzeszowie skarżą się na kłopoty z deweloperem. Chcą mu zgłosić usterki, ale w biurze firmy albo nikt nie odbiera, albo każe czekać na telefon. Problem jest także z jednym z nowo powstających budynków, nad którym za nisko przebiega linia energetyczna. Przez to prace, które powinny dobiegać końca, wciąż stoją w miejscu.
Osiedle Korona jest niewielkie, odgrodzone od reszty osiedla Załęże, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Składa się z trzech dwupiętrowych bloków, a dwa kolejne są w budowie. Pierwszy z nich został oddany do użytku w 2016 r., niemal w tym samym czasie rozpoczęła się budowa dwóch kolejnych. Inwestorem osiedla jest spółka Korona Village.
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości