[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 22 gru 2018, 9:04

Ja o tym wszystkim wiem. U nas chyba nie ma takiej jedności. Trzy czy cztery mieszkania z całego bloku niewiele zdziałają.
A do czynszów to prawda. Mamy bardzo drogo. Koleżanka ma metraż 57 metrów,blok czteropiętrowy, wzorowo zagospodarowane osiedle, oświetlenie, plac zabaw, czysto, posypane jak ślisko itd płaci 255 zl plus osobno gaz. A my mamy 12 metrów mniej i opłata ta sama. A jakie zagospodarowanie to wiemy. I jeszcze musimy się o oczywistą oczywistość upominać jak sprzątanie. To oni są dla nas a nie odwrotnie, ale szkoda słów. Jestem za zmianami bo już zbyt wiele czasu upłynęło a niewiele się poprawiło. Jak macie znajomych na Oazie popytajcie ich o czynsze. Też są zapewne niższe a deweloper nimi zarządza.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 22 gru 2018, 9:07

Paula to będziesz płacić więcej niż w centrum miasta.Walczcie, bo własnościowe mieszkanie nie powinno tak drogo wychodzić.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Paula » 22 gru 2018, 9:22

Aliz będę ale innym tez powinno na tym zależeć :) a wy czasem nie macie wpisane adm na 5 lat ?
Paula
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 20 gru 2018, 20:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 22 gru 2018, 9:27

Paula i będzie zielone osiedle przecież tu też mieszkają starsi ludzie to gdzie będą odpoczywać? No chyba że na placu zabaw razem z naszymi pociechami, a zapomniałem że My nie mamy placu zabaw( jeszcze ). Wszystko przemija odchodzi w zapomnienie a My będziemy tu i będziemy kopać ;p;p;p. A ty aliz przenieść się do naszych inwestycji bo nas jest więcej co mają jaja że tak powiem, żeby dochodzić i egzekwować swoich praw prawda vektor?
Co do mojej wiedzy, to tak jest większa, dzięki kupieniu tu mieszkania, a czy była ona potrzeba to już sam sobie opowiedz vektorze ;p;p
Wesołych Świąt
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abudabia » 22 gru 2018, 9:53

Jak widać ten deweloper kroi ludzi gdzie tylko popadnie, a w zamian puste obietnice bez pokrycia. Już terminów przeniesienia lini było setki, teraz będzie setki terminów oddania lokali, a później setki terminów przeniesienia własności. Deweloperowi jak narazie najlepiej wychodzi okłamywanie nabywców i mydlenie oczu.
Abudabia
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 18 gru 2018, 15:33

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 22 gru 2018, 10:02

Nigdzie nie znalazłam zapisu że na 5 lat. Chyba że gdzieś jest drobnym druczkiem. Zatem najprawdopodobniej można by odwołać zarządcę w każdej chwili. Ja się chętnie, do Was przyłączę;), bo mam dość dziadostwa. U nas dużo sąsiadów wyjeżdża i może przez to nie widzą / wiedzą jak są zarządzani. Nie wiem. Jakbyśmy się wszyscy skrzyknęli to coś zdziałalibyśmy, a tak to jest jak jest.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 22 gru 2018, 10:09

A na temat d nie będę się wypowiadać bo by mnie zblokowali za epitety. Przemilczę.
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 22 gru 2018, 11:42

Zapytajcie o stawki w MZBM. To olbrzymi zarządca i chyba niedrogi... na pewno na początku wybiera zarządcę deweloper i przez 5 lat jest to wszystko na gwarancji więc nie wiem czy też on przez to nie ma prawa wybierać zarządcy ale może wspólnota może tego zarządcę zmienić.... musicie kogoś o to dopytać
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 22 gru 2018, 14:00

Oczywiście Wspolnota w kazdej chwili moze odwolac Zarzadce,u mnie nie bylo z tym problemu mimo ze deweloper ktory po wybudowaniu bloku zalozyl firme zarzadzajaca wpisal nam to w akt notarialny.Wystarczy sprawna organizacja,wspolne dzialanie i checi .Na forum pisac kazdy moze ale to trzeba dzialac,umowcie sie na priv,zycze Wam mieszkancom powodzenia.Dodam ze my zdecydowalismy sie na Setbau,koszt z sprzataniem(codziennie),plus woda,konserwacja itp na 2 osoby mieszkanie ok.40 m to 150 zl,(bez windy i garazu bo ich nie ma) gaz wg zuzycia(piec kondensacyjny z zamknieta komora spalania) plus prad .
Wcześniej mieszkalam na innej ulicy,blok podlegal pod Administracje Zodiak koszt 617 zl (49.90m) plus gaz(z kuchenki) i prad roznica kilku tysiecy po ponad roku w kieszeni :-)
Naprawde warto walczyc o swoje bo roznice sami zobaczycie nie tylko finansowe ale i w sprzataniu,odsniezaniu,a kasa z funduszu remontowego pojdzie na to co na zebraniu ustalicie,zreszta mozecie spytac obecnego Zarzadcy ile macie juz odlozone,powinno na pare rzeczy ktorych Wam brakuje starczyc.No chyba ze juz wydatkowaliscie na cos,ale przy nowych blokach na gwarancji nie sadze.
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 22 gru 2018, 14:55

Jezeli chodzi o zmiane zarzadcy w bud. A rowniez bez wahania podpisuje sie pod taka petycja.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1304
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości