[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: qwert » 19 paź 2017, 20:30

a macie może jakieś informacje odnośnie budynku D ? bo z tego co ktoś wrzucił na poprzedniej stronie
http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wyniki/ ... ESC&page=1
nie widać żeby jakiekolwiek wnioski były złożone na ten blok :cry:
czy ktoś z mieszkańców oddanych już bloków mógłby napisać jak sprawy wyglądały przy poprzednich blokach, czy też tak ciężko było dodzwonić się do dewelopera ? bo rozumiem że przy poprzednich blokach nie było żadnych opóźnień ? a kurcze przy rezerwacji deweloper wydawał się bardzo konkretny
qwert
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 18 paź 2017, 19:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 19 paź 2017, 20:37

jeśli ktoś będzie miał jakieś informacje odnośnie budynku D - proszę dajcie znać ...
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Malas » 19 paź 2017, 21:56

Emilka pisze:Dzisiaj sie dowiedzialam, ze pozwolenie jest i czeka na pieczątki i uprawomocnienie. Na działce koparka działa. Budynek E (bo ten mnie interesowal) został wytyczony.

Nam to deweloper mówił od początku sierpnia, że tylko czeka na pieczątki i rusza z robotą.
BYŁAM NA BUDOWIE I TAM SIĘ NIC NIE DZIEJE....

Albo deweloper się miesza w zeznaniach, albo nagle wszystko nabrało dużego rozpędu.
Malas
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 paź 2017, 21:56

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 19 paź 2017, 22:24

Też slyszalam to wiele razy, ale dzisiaj widziałam ciężarówki z ziemią i koparkę. Moze jakies zdjecia od mieszkańców?
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 19 paź 2017, 22:32

Nam deweloper już na początku sierpnia mówił że pozwolenie jest tylko czeka na pieczątkę. Wtedy mówił że jeszcze jakieś max dwa tygodnie i bedzie, a jakoś dalej nie ma...
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Malas » 19 paź 2017, 22:43

Emilka pisze:Też slyszalam to wiele razy, ale dzisiaj widziałam ciężarówki z ziemią i koparkę. Moze jakies zdjecia od mieszkańców?

To musiałoby świadczyć o tym, że deweloper dostał zgodę na budowę, na któryś z budynków, chyba, że wywoził ziemię z budowy garaży.
Malas
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 paź 2017, 21:56

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 20 paź 2017, 9:16

Ja byłam u dewelopera 5 października i zapewniał że z budową budynku E rusza za 2 tygodnie termin na podpisanie umowy deweloperskiej mija 30 października i zgodnie z umową może się opóźnić do 30 listopada, po tym terminie musi oddać pieniądze. Co do budynku D wszystko się opóźni . Wydaje mi się że budynek E może być oddany w listopadzie- grudniu 2018 a budynek D na logike w 2019 bo tam jest gorsza sprawa z lina wysokiego napięcia znajdującą się obok budynku D I z tego co wiem to jeszcze jakieś rury mają umieszczać w ziemi...a miało wszystko ruszyć we wrześniu tak miałam w prospekcie informacyjnym.... Ja poczekam do listopada bo i tak już wszystko przeszukałam jeśli chodzi o mieszkania i najwyżej w grudniu już ostatecznie wycofam pieniądze. Uważam że on robi wszystko na własną rękę, gdzie inni deweloperzy mają duże biura i pomoc wśród współpracowników ale go to nie usprawiedliwia. Grudzień- styczeń to raczej kiepskie miesiące by budowę zacząć.... więc dla mnie najbliższy realny termin na oddanie budynku E to grudzień a przeniesienie aktu własności to marzec 2019 tak mam napisane w prospekcie. Ja pierwszy raz miałam z Panem Bartkiem styczność pod koniec sierpnia i wtedy podpisałam umowę rezerwacyjną, więc gdyby to było wcześniej to z pewnością bym tyle nie czekała.
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sąsiadka » 20 paź 2017, 12:02

Zd drugiej strony, czego można oczekiwać za 4200zl za metr?? Gdzieś te oszczędności trzeba szukać. Co tanie to drogie. A potem naciągać się jeszcze z reklamacjami po zamieszkaniu, co do usterek, ktore zawsze wychodzą. A jak znowu zmieni spółkę po oddaniu budynków? Oficjalnie nasz deweloper nie będzie istniał i co? Do kogo w tedy? Spółdzielnia?
Sąsiadka
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 19 wrz 2016, 12:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawel_188 » 20 paź 2017, 13:09

post przeniesiony
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 9:05 przez pawel_188, łącznie zmieniany 1 raz
pawel_188
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 23 cze 2016, 19:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 20 paź 2017, 14:37

CENA 4200 ZA M2 TO CHYBA DUŻYCH MIESZKAŃ BO TE MNIEJSZE MAJA 4500 ZA M2, WIĘC WCALE NIE TANIO, I NIE MA DUŻEJ RÓŻNICY MIEDZY INNYMI INWESTYCJAMI I TEŻ MIESZKAŃCY MAJA PROBLEMY. ZAWSZE COŚ ALE UWAŻAM ŻE TO CO NA PAPIERZE JEST WAŻNE I SKORO SĄ ZAPISY O SCHODACH I ICH WYKONANIU TO POWINNO BYĆ TO DOBRZE WYKONANE JEŚLI NIE TO NIE POWINNO SIĘ TAKIEGO MIESZKANIA ODEBRAĆ.
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: wiaderko i 34 gości