[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 21 lut 2018, 20:46

Co do tej bramki, administracja dobrze widzi i wie kto uszkodzil .... winowajcy sa wzywani do biura w celu zaplaty za wyrzadzona szkode , a taka przyjemnosc to koszt 200zl. Czysty biznes :D
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 21 lut 2018, 22:42

Raczej numery beda lecialy za kolejnoscia podobnie jak to jest na parkingu bud. A nie ukrywam ze przypisanie konkretnego miejsca parkingowego do mieszkania to mega komfort wracajac na osiedle masz pewnosc ze nie bedziesz musial krazyc szukac miejsca. :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Petit_garcon » 22 lut 2018, 0:00

peter pisze:Raczej numery beda lecialy za kolejnoscia podobnie jak to jest na parkingu bud. A nie ukrywam ze przypisanie konkretnego miejsca parkingowego do mieszkania to mega komfort wracajac na osiedle masz pewnosc ze nie bedziesz musial krazyc szukac miejsca. :D



Z doświadczenia uprzedzę, ze czasem samo podpisanie miejsca to za mało, żeby ktoś nie zastawił go „na chwile”. Fakt ze nie zdarzało się to na co dzień, ale się zdarzało ;)
Petit_garcon
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 16 lut 2018, 21:08

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 22 lut 2018, 9:42

peter pisze:Raczej numery beda lecialy za kolejnoscia podobnie jak to jest na parkingu bud. A nie ukrywam ze przypisanie konkretnego miejsca parkingowego do mieszkania to mega komfort wracajac na osiedle masz pewnosc ze nie bedziesz musial krazyc szukac miejsca. :D


Hmm nie wiem czy to takie fajne.
Znajomi mieszkają na krakowskiej (nie wiem jakie to osiedle ale z tych nowych) i tam tak jest. Tzn nr miejsca postojowego odpowiada nr mieszkania.
I strasznie narzekają bo:
1. Absolutnie wszyscy wiedzą jaki masz samochód. OK, sąsiedzi i tak wiedzą ale inni...?
2. Dokładnie wiadomo czy ktoś jest w domu czy nie i ile Cię nie ma/nie było.
3. Jeszcze coś mówili ale nie pamiętam.
Ale dla mnie najgorszy jest brak miejsca dla gości - dramat, żeby przyjechać i prosić kogoś obcego czy mogę na chwile postawić swój samochód... Jakaś paranoja. Mieszkanie chyba z pół bańki i się boję, że ktoś zechce mnie odwiedzić... :shock:
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 22 lut 2018, 11:15

Nie zmienia to faktu, że takie oznakowanie jest dobrym rozwiązaniem i teoretycznie nie trzeba szukać miejsca. W praktyce owszem zdarza się że ktoś zastawi "na chwilę" Na szczęście nie często. Mnie się nie zdarzyło jeszcze, by ktoś zajął moje miejsce. ;)
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 22 lut 2018, 11:18

Dla gości zdecydowanie jest za mało miejsc. Moim zdaniem . Będą stawiać samochody przed bramką aż do torów. :D
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 22 lut 2018, 11:22

Każde rozwiązanie ma 2 strony medalu wspólnota wybrała to które jest praktyczniejsze dla danego budynku i myślę że podobnie będzie w przypadku budynku B i C, natomiast osiedle korona to trochę innych typ osiedla mniejszy kaliber więc tutaj sporo można wywnioskować po jakimś czasie kto czym jeździ ile jego rodzina liczy osób itp. A to czy jestem w domu czy nie można sprawdzić w inny sposób np. zadzwonić domofonem, zapukać do drzwi, wieczorem zerknąć w okno czy w danym mieszkaniu świeci się światło, ponadto osiedle korona posiada również w ofercie indywidualne garaże więc jeżeli samochód nie stoi na miejscy przypisanym do mieszkania nie oznacza że auto nie stoi w garażu, są również miejsca dla gości. :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: aliz » 22 lut 2018, 11:23

A propos bramki. To jak się zaklinuje i człowiek nie ma akurat pilota do głównej to nie sposób wejść na osiedle. Zostaje szarpanina z bramką lub fart że akurat ktoś będzie jechał / ewentualnie ktoś będzie w pobliżu i pomoże. Mówcie co chcecie ale ta brama nie nadaje sie na osiedle. ;)
aliz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 79
Na forum od: 12 gru 2017, 13:45

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Abi » 23 lut 2018, 21:48

Teraz jest otwarta 7/24 , caly slupek pekniety :D moze w koncu zrobia cos normalnego :oops:
Abi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 cze 2017, 13:20

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 24 lut 2018, 7:39

Wczoraj w godzinach porannych jak byłem na osiedlu to widziałem ta furtkę otwartą jak i pękniętą przy zamku. Wydawało się ze kawałek słupka sam wypadnie. Możecie mi powiedzieć czemu ona jest wiecznie uszkadzana ta furtka? Może i jakość jej wykonania nie jest najlepsza ale żeby tak ja uszkadzac to chyba ktoś robie specjalnie.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ted i 23 gości