[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 22 paź 2018, 20:59

Również jestem zainteresowana pomocą prawnika w temacie dopilnowania terminów oraz odsetek za opóźnienie.
Skąd ma Pani takie informacje odnośnie niedzieli ? i zdjęcia linii w poniedziałek ?
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: michal220 » 22 paź 2018, 21:08

Również jestem zainteresowany taką poradą prawną, ktoś wie ile biorą prawnicy za taką poradę grupową? Do Vectorodpowiedzi ale skąd masz takie informacje?
michal220
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 15 wrz 2018, 14:57

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 22 paź 2018, 21:12

Koszt porady prawnej 129 brutto ( prawo budowalne, zakup nieruchomości itd.)
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 22 paź 2018, 22:22

Ja mam taką informację od dewelopera z dnia dzisiejszego.
To może byśmy się tym zainteresowali i grupowo załatwili sprawę? Bo widzę,że jest parę chętnych osób, a zawsze to lepiej działać przez profesjonalistę niż na własną rękę
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 22 paź 2018, 22:50

Pewnie, że tak- tym bardziej jak widzimy ''na własną rękę'' to mało co możemy uzyskać. Ciężko o potwierdzoną informacje odnośnie przeniesienia linii. Umówmy się na spotkanie kto będzie mógł przyjść to fajnie, pozostałym przekażemy informacje, tym bardziej, że zapewne mamy te same terminy w aktach.
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 22 paź 2018, 23:14

Ja jestem jak najbardziej za
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Thomas » 23 paź 2018, 16:32

Dzis bylem w biurze, od dwóch dni dzwonie do Pana Jurasza, nie raczy nawet oddzwonic. Pytajac w biurze o termin zdjecia lini, Pani nie potrafiła przedstawic zadnego. Natomiast na pytanie dlaczego linia nie jest ciagnieta uzyskalem odpowiedz ze PGE na czas wyborow oraz po nich czyli 21.10.2018 ma zakaz wykonywania podpiec/przepiec i tym podobnych. Po zasiegnieciu w informacji w PGE okazalo sie ze jest to TOTALNA BZDURA. Linia nadal wisi. Na spotkaniu ktore bylo zwolane ostatnio podobno Szanowny Pan Deweloper zarzekal sie ze mozna zasiegnac informacji u jakiegos Pana Dyrektora w PGE, jezeli ktos z Was posiada nazwisko tego Pana, prosze o podanie.

Ja osobiscie nie wierzę juz w ani jedno slowo ze strony KORONA VILLAGE.

Ponadto uzyskalem informacje, ze jezeli linia wkopana jest odebrana przepiecie jest formalnoscia i nie ma ku temu zadnych przeszkod ze strony uslugodawcy czyli PGE.
Thomas
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 20 wrz 2018, 15:49

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nowa123 » 23 paź 2018, 18:18

Ja pytałam Pana dewelopera jak nazywa się osoba która zajmuje się naszą sprawa w PGE dostałam odpowiedz ze jest to Pan Grzegorz Piechota.
Nic już mu nie wierze terminów było kilka no i co teraz ?Jestem za tym aby działać wspólnie.W końcu to nasze pieniądze :) .
nowa123
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 23 paź 2018, 18:10

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 23 paź 2018, 21:40

Problemem nie jest PGE. Z nieoficjalnych źródeł wiem że problemem jest niewypłacalność pana Bartosza. Dowiedziałam się że Pan Jurasz ma problem z płatnościami co do firmy wykonującej ściągnięcie linii. Termin zmienia się co tydzień, więc jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Tylko,że to mnie nie obchodzi bo ja spełniłam warunki umowy. Wszystkie transze poza jedną zostały wypłacone, płacę za coś czego nie mam!!!
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: konradb » 24 paź 2018, 12:41

nowa123 pisze:Ja pytałam Pana dewelopera jak nazywa się osoba która zajmuje się naszą sprawa w PGE dostałam odpowiedz ze jest to Pan Grzegorz Piechota.
Nic już mu nie wierze terminów było kilka no i co teraz ?Jestem za tym aby działać wspólnie.W końcu to nasze pieniądze :) .


Kontaktowałem się z tym Panem w naszej sprawie. Chciałem wiedzieć na jakim etapie jest ta sprawa od strony PGE. Otrzymałem dwie wiadomości:

Z dnia: 26 kwi 2018

Dzień dobry,

w odpowiedzi na Pana e-mail RE Rzeszów informuje, że przebudowa kolidującego odcinka linii napowietrznej SN nie jest realizowana przez PGE Dystrybucja S.A. i nie jesteśmy w stanie udzielić informacji kiedy nastąpi rozpoczęcie prac.

Przebudowę należy realizować w ramach usunięcia kolizji przez osobę fizyczną lub firmę która wystąpi/-ła z wnioskiem o usunięcie kolizji.

Z poważaniem

Grzegorz Piechota
T +48 17 749 6721

Specjalista ds. Majątku Sieciowego
Wydział Majątku Sieciowego
PGE Dystrybucja S.A.


Z dzisiaj:

Dzień dobry,

Jak już pisałem PGE nie przebudowuje kolidującego odcinka linii napowietrznej tylko inwestor przebudowy, któremu kolidują urządzenia elektroenergetyczne.

Inwestor przebudowy nie upoważnił mnie do podawania informacji na jakim etapie jest przebudowa, proszę to pytanie skierować do niego.

Pozdrawiam
Grzegorz Piechota
T +48 17 749 6721

Specjalista ds. Majątku Sieciowego
Wydział Majątku Sieciowego
PGE Dystrybucja S.A.
konradb
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 11 wrz 2017, 10:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości