[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NABYWCA MIESZKANIA » 18 paź 2018, 18:45

no i taki jest ten nasz deweloper --- minął już dzień - dzień 18.10.2018 - linia jak wisiała - tak wisi ... zero postępów w sprawie !!!!
NABYWCA MIESZKANIA
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 22 wrz 2018, 8:43

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 18 paź 2018, 22:35

A kontaktował się ktoś z deweloperem? Bo wiem że PGe już było na budowie i sprawdzali napięcie w tej linii co jest wkopana i nie ma żadnych przebić, wszytsko jest ok, teraz pytanie dlaczego linia nie zostaje ściągniętą skoro wszystko jest tak jak być powinno...
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 19 paź 2018, 11:14

Deweloper czeka na cud,,, wczoraj pisał maila do firmy która miała być i zdjąć linie o czym miał nas też poinformować. Ja nic nie otrzymałam !
brak słów to się chyba nigdy nie skończy ! Kilka albo Kilkanaście terminów podanych do zdjęcia linii i ani raz firma nie przyjechała?! ile można czekać i w to wierzyć !
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Katherine » 19 paź 2018, 12:04

Niestety komunikacja z deweloperem kuleje od samego początku...

Pytanie do osób które mają MDM. Dostaliście przypomnienie z banku o konieczności złożenia dyspozycji wypłaty środków? Bo u nas mamy termin do 20 dni przed dniem wypłaty. I teraz pytanie, czy podawać termin, który na pewno nie będzie dotrzymany? Ktoś już się orientował jak rozwiązać tą kwestię? Bo zmiana terminu będzie wymagać aneksów do umów.
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emil » 19 paź 2018, 18:56

Katherine, w mojej umowie jest napisane, że wnioskować o zmienię terminu wypłaty dofinansowania moge, nie później niż 20dni przed końcem roku. Jest ponadto napisane że taki wniosek nie wymaga aneksu, co innego gdyby chodziło o zmianę terminu przekazania własności . Sam dyspozycję myślę złożyć początkiem listopada, ponieważ w banku tłumaczyli, że pieniądze będa czekały na rachunku powierniczym i nie są one zagrożone. Poszukaj sobie w swojej umowie punktu Zasady otrzymania finansowego wsparcia ze środków Funduszu Dopłat.
Emil
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 22 paź 2018, 13:32

Czy ma ktoś może jakieś informacje od dewelopera co dalej ?
jest 22.10 i nadal linie wiszą. !
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 22 paź 2018, 18:24

Deweloper nie przekazuję takiej informacji w żaden sposób, telefonu nie odbiera, mailów też nie pisze (mimo obietnic)
wobec tego czy termin 31.10.18 to termin pewny ? czy po prostu ''kolejny''. ?
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Katherine » 22 paź 2018, 19:34

Dokładnie, brak jakiejkolwiek informacji, odpowiedzi na maile, widzę, że tylko oficjalne pisma od prawnika mają sens, bo w inny sposób nie ma szans się czegokolwiek dowiedzieć.
Katherine
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 22 paź 2017, 9:14

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 22 paź 2018, 20:03

A co Deweloper wie ? po ostatnim kontakcie 17.10 uzyskałam informację '' wysłałem maila dlaczego nie pojawili się na budowie o wszystkim poinformuję mailowo'' - brak informacji do tej pory ! dokładnie! też uważam , że bez pomocy prawnika się nie obejdzie....szkoda tylko naszego zdrowia nerwów i czasu. Kupiłam mieszkanie ponieważ było do oddania jeszcze w tym roku( liczył się czas) - jest październik a moje mieszkanie nawet nie jest wybudowane!
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 22 paź 2018, 20:39

Z informacji jakie dostałam wynika że niby w niedzielę maja przyjść i przepiąć napięcie a w poniedziałek ściągnąć linie. Vector odpowiedzi, skąd masz te informacje i czy po 31.10 linia już na pewno nie będzie wisieć?
Czy ktoś chciałby wspólnie się zainteresować pomocą prawinka odnośnie dopilnowania terminów i pisma dotyczącego odstetek za opóźnienie?
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości