[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: martin » 21 mar 2017, 23:21

Widzę,że zaczyna się , również dostałem maila, wydawało mi się ,że drzwi antywłamaniowe to standard, niestety w prospekcie nie jest to zaznaczone. Co do kosztów czynszu również zapewniano mnie o stawce ok 2,5-3 zł/m
martin
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 21 lip 2016, 21:49

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 22 mar 2017, 9:04

Witam,

mnie też mówiono że czynsze wahają się w granicach 1,70-2,50 - nawet mniej niż Państwo piszą. Jestem zaskoczony tym, co pisze Pan, który już tam mieszka - ze czynsz to ok 5 zł - bardzo niemiłe zaskoczenie.
Też dostałem maila odnośnie drzwi. I za gniazdka też musiałem dopłacać. Ciekawi mnie, za co jeszcze będę musiał płacić?
A co można byłoby z tym zrobić?
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pablooo » 22 mar 2017, 12:22

Proponuje udać się do tego dewelopera albo napisac zbiorcze pismo na ten temat...
Za gniazdka ja też dopłacałem a mowiono mi ze mozna dorobic w kosztach mieszkania , o drzwiach wogóle nie wspominano...Ciekawe za co jeszcze będą chcieli wydrzeć pieniądze...
Sądze ze kazdy z nas mysla ze bedzie mial drzwi antywlamaniowe bo kazdy deweloper juz takie montuje w standardzie... i wiadomo , ze teraz kazdy je zalozy mimo dodatkowych kosztów a oni zacieraja rece bo 18 mieszkan razy 2 budynki razy 250 zl to troche się uzbiera....
Wydaje mi się , że jak większa grupa by się wzieła za to to moze przestali by" nas robić w balona"
Ktos się jeszcze wypowie na ten temat?
Pablooo
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 21 mar 2017, 20:01

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 22 mar 2017, 13:21

Szczerze mówiąc, nie wiem czy takie pismo by coś zdziałało. Przecież te zapewnienia były jedynie słowne, nic na piśmie, więc nic mu się udowodnić nie da. Wiadome jest, że chce zarobić na czym tylko mu się uda. I zapewne na drzwiach się nie skończy. Na decyzję w sprawie drzwi jest czas do 10tego. Sam nie wiem czy się na nie zgodzę.
Nie wiem co o tym myśleć.
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 22 mar 2017, 13:30

A jeszcze mam pytanie do Pana, który mieszka w pierwszym budynku. Co ma Pan zawarte w czynszu? Bo wiem, że u nas będzie się to trochę różnić, bo nie będzie opłat za gaz, wszystko na prąd. I jak pytaliśmy to nikt nie umiał odpowiedzieć za co no i ile konkretnie będzie ten czynsz wynosił. Jak teraz czytam co Państwo piszą, bo obawiam się najgorszego i ogromnych sum comiesięcznych do płacenia. :o :o :o :o
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawel_188 » 22 mar 2017, 16:02

post przeniesiony
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 9:14 przez pawel_188, łącznie zmieniany 1 raz
pawel_188
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 23 cze 2016, 19:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pablooo » 22 mar 2017, 16:36

Dlatego uważam, że gość jest troszke niepoważny... wszystko ładnie pięknie ale do czasu...
Też jestem ciekaw jak wyjdzie z tymi czynszami a sądząc po tym co zaczyna się dziać stawki nie będą niskie...
Pablooo
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 21 mar 2017, 20:01

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: grande1970 » 22 mar 2017, 19:11

pawel_188 pisze:Jeśli chodzi o gniazdka to u wszystkich deweloperów są dopłaty za dodatkowe punkty
nie u każdego, ja nie dopłacałem co prawda m2 wyszedł więcej niż na Koronie gdzie chciałem początkowo kupić.

Zastanawia mnie o jakim czynszu rozmawiacie bo chyba kupujecie mieszkania na własności i wtedy macie oplate eksploatacyjną, która zawiera koszty powierzchni wspólnych, podatek za części wspólne oraz wynagrodzenie zarządcy ale mniemam, że będziecie tworzyć wspólnotę, więc jeśli stawki opłaty będą się wydawać Wam zawyżone, prosicie na koniec roku zarządcę o pełne rozliczenie z wyjaśnieniem każdej pozycji finansowej, która składa się na łączną wysokość opłaty eksploatacyjnej i decydujecie czy szukacie innego tańszego zarządcy czy też negocjujecie sam koszt wynagrodzenia zarządcy (można).


A czy te bloki nie miały mieć miejskiego CO? Już nie pamiętam ale taką informację dostałem od Brokera chyba nawet na maila.
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 23 mar 2017, 9:11

Wydaje mi się, że my właśnie o tym "czynszu" co Pan pisze rozmawiamy. Tak, mieszkania są na własność i ma być miejskie Co.
Dzięki za informacje :)
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawel_188 » 29 mar 2017, 11:23

post przeniesiony
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 9:12 przez pawel_188, łącznie zmieniany 1 raz
pawel_188
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 23 cze 2016, 19:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości