[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 31 mar 2017, 13:13

Dokładnie w I etapie deweloper w standardzie oferował podłogówkę.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 31 mar 2017, 14:06

Jeśli chodzi o ogrzewanie to nam deweloper powiedział, iż w standardzie to podłogówkę tylko w łazience oferuje. Na resztę mieszkania wybraliśmy grzejniki. Czy byłoby dodatkowo płatne jeśli wybralibyśmy podłogówkę to nie wiem.

Waldi0804 w którym bloku masz parter?
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: WkSopt » 31 mar 2017, 14:37

peter pisze:Dyskusja z Tobą to jak walka z wiatrakami, wybacz ale czytać potrafię ze zrozumieniem odnosząc się do Twojej oceny na ten temat to naprawdę lata mi ona koło komina (nie koniecznie koło tego na Załężu). Podkreślę abyś mógł zrozumieć (przeczytać ze zrozumieniem) że chodzi o różnicę między tym co podaję deweloper max 3.30 za m2 a faktycznym wartością która wychodzi finalnie po podliczeniu wszystkich kosztów 5.50 które są ujęte na rozliczeniu.
Nawiązując do Twojej kieszeni, spokojnie nie tylko Twoja ma się dobrze ale to nie jest temat do przechwalania się tym na forum. Podkreślę jeszcze raz że nadal chodziło mi o wysokość składki porównując Koronę do innych nowo powstających inwestycji w mieście mam punkt odniesienia aby tak twierdzić.


I vice versa. ( i wzajemnie). A co do twojego 5,50 nie chce mi się wierzyć że same opłaty to 5,50 musi zawierać zaliczkę na wodę (zgłoszona przez ciebie w administracji lub dodatkowe usługi utrzymania czegoś lub serwisu). Ps. 1. Ja czytam ze zrozumieniem, 2. To co ci lata to twoja sprawa od tego są specjaliści i lekarze, 3. Nikt tutaj się nie chwali kieszenią tylko w porównaniu z innymi lokalami w Rzeszowie i występującymi opłatami wcale nie wychodzi drogo i nie uszczerbia kieszeni potocznie mówiąc portfela. 4. Ja nikogo nie oceniam tylko pytam.

A teraz pytanie odnośnie inwestycji tego Developera czy planuje na tym osiedlu jeszcze coś budować?? Bo niestety w biurach nieruchomości wiadomości na taki temat nie mają może ktoś coś wie.
WkSopt
 

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 31 mar 2017, 15:29

Aurelia domyślam się, że te dwa przyszłe budynki miałyby być od strony okien nie balkonów prawda?
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: WkSopt » 31 mar 2017, 15:55

Aurelia nie wiesz kiedy ma być rozpoczęcie budowy tych dwóch budynków?? I czy może są już jakieś informacje o rezerwacjach lub coś w ogóle związanego z nową inwestycją na tym osiedlu ??
WkSopt
 

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawel_188 » 31 mar 2017, 21:41

post przeniesiony
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 9:11 przez pawel_188, łącznie zmieniany 1 raz
pawel_188
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 23 cze 2016, 19:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krn20 » 06 kwie 2017, 16:33

Hej,

Wysłałem zapytanie do Pani z biura (pozdrawiam Panią :) ) aby napisała mi jakie to drzwi deweloper oferuje za dodatkową opłatą (chodzi mi o firmę i nazwę) i czekam na odpowiedź. Jak coś będę wiedzieć to dam znać :)
krn20
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 146
Na forum od: 04 paź 2016, 18:54

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dodo » 07 kwie 2017, 14:53

Drzwi mar-tom model modern t-04 wyglad ten sam wkładka inna nie udało mi się tego na internecie odszukać może ktoś inny znajdzie co nie zmienia faktu że ANTYWLAMANIOWE miały być w cenie ...
Co do podlogowego ogrzewania na małym mieszkaniu dopłata 1500zl... tyle co na dużym ... obiecano mi w cenie...
Co jeszcze aaaa mam pytanie jest ktoś z małego mieszkania? Jak rozwiazaliscie ogrzewanie w salonie gdzie dac kaloryfer?
Pozdrawuam przyszłych sąsiadów :-)
dodo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 31 mar 2017, 1:35

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawel_188 » 07 kwie 2017, 17:25

post przeniesiony
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 9:11 przez pawel_188, łącznie zmieniany 1 raz
pawel_188
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 23 cze 2016, 19:58

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dodo » 07 kwie 2017, 17:52

A którym budynku masz mieszkanie? Czyli doplacales za podlogowke? Hmm... kurczę nie wiem co lepiej zrobić a za drzwi też doplacasz?
dodo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 31 mar 2017, 1:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości