[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 01 gru 2018, 17:47

Z tego co widzialam to w budynku E sa prawie wszedzie wylewki zrobione, oczywiście w moim mieszkaniu niezgodnie z tym co przekazalam Pani z biura....wiec u mnie lazienka do poprawy ...
Rolet nie ma a ocieplenie przodu budynku juz prawie jest wykonane instalacje pod ocieplenie prawie zrobione ale mam wrażenie ze idzie to wszystko bardzo wolnym tempie i chyba z powodow finansowych....bo warunki pogodowe sprzyjaly i od przyszlego tygodnia znowu ma byc cieplej więc??...
Linia zdjęta pietro drugie prawie skończone, brakuje tylko dachu...
Ja rokuje ze dostaniemy klucze w kwietniu no a akty? Zapewne w sierpniu.....
AGULLA
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Postautor: Emil » 01 gru 2018, 19:18

Dlaczego masz dostać klucze dopiero w kwietniu, skoro masz już wylewki? W pierwszej klatce na E nie będzie wylewek, bo dopiero parę dni weszli z tynkami. Dzisiaj jak przejezdzalem to lali wieniec na budynku D
Emil
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 20 paź 2017, 16:39

Postautor: AGULLA » 01 gru 2018, 21:42

Tak mi sie wydaje...bo wszystko naprawde idzie bardzo wolno ale moze w przyszlym tygodniu dostaniemy maila z informacja kiedy to nastapi....bo juz jest po terminie...
AGULLA
Rozkręca się
Rozkręca się

Postautor: Emilka » 02 gru 2018, 14:42

Agulla byłaś w swoim mieszkaniu? Do obu klatek pozwolono Ci wejść?
Emilka
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Postautor: AGULLA » 02 gru 2018, 17:24

Powiem tak: nie mieli wyboru bo leniwi panowie z budowy zrobili sobie z mojego mieszkania pwejsvie główne do budynku! Wszystkie materiały wnosili przez balkon, zamiast wejściem glownym do budynku, mam zrobiobe zdjevia i jak to wszystko wyglądało i wrazie uszkodzenia framog bede miala kogo scigac....kierownika budowy nie bylo ani nikogo z robotnikow, tylko panowie z ocieplenia i to im sie dostalo....wiec okleila drzwi i zobaczylam co zrobili. Szkoda ze nie udalo mi sie z kierownikiem porozmawiać w zwiazku z błędami wykrytymi przeze mnie....
Jeśli chcecie zobaczyc swoje mieszkanie to musicie robic to rano bo potem tam nikogo nie zastaniecie
AGULLA
Rozkręca się
Rozkręca się

Postautor: MichalP92 » 04 gru 2018, 1:34

Są już konstrukcje dachowe może w. Tym tygodniu zaczną coś robić przy budynku E
MichalP92
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 22 paź 2017, 21:56

Postautor: STym7 » 08 gru 2018, 11:36

Cześć jestem tu nowy, ale czy ktoś słyszał może jakieś plotki nt. ogłoszenia upadłości dewelopera w związku z brakiem środku na dokończenie budowy budynku D. Ja słyszałem i szukam potwierdzenia.
STym7
Świeżak

Na forum od: 08 gru 2018, 11:34

Postautor: peter » 08 gru 2018, 12:00

Skad takie informacje? Budowa jest finansowana ze srodkow klientow ktore sa wplacane na rachunek powierniczy wiec nie sadze ze srodkow na budowe brakuje teraz kiedy juz linia nad blokiem zostala sciagnieta i kase na budowe mozna z puli wyciagac
peter
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Postautor: monika24 » 08 gru 2018, 14:07

Stym7 jeśli szukasz potwierdzenia to może lepiej zadzwonić bezpośrednio do dewelopera i zapytać.
Upadłość konsumencka ? 4.12 otrzymaliśmy maila ze stanem robót, który realnie się potwierdza, prace są wykonane.
monika24
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Postautor: nowa123 » 08 gru 2018, 14:43

STym7 »Skąd masz takie informacje straszysz ludzi.Takie niepotwierdzone informacje jeśli są prawdziwe to pokaż dowody.Na dodatek można za takie pomówienia spotkać się na drodze sądowej. :P :oops: Forum nie jest do robienia sobie jaj?
nowa123
Początkujący
Początkujący

Na forum od: 23 paź 2018, 18:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa