[ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 14 paź 2017, 18:46

Dzis przyjechala na budowe duza koparka tak jakby pod wykopy fundamentow zabaczymy po niedzieli czy cos ruszylo.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: AGULLA » 15 paź 2017, 14:42

Ja czekam do 30 października bo taki mam termin na podpisanie umowy jeśli nic nie będzie się odzywał i nadal zwlekal to myślę wycofać pieniądze...poczekamy na rozwój sprawy....
AGULLA
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 20 wrz 2017, 10:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 17 paź 2017, 20:54

Czy ktos sie orientuje, czy jest już pozwolenie na budowę budynku E?
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 18 paź 2017, 17:38

Pozwolenia nadal nie ma. Pan Bartosz nie zagwarantuje czy do 15 listopada będzie miał dokumenty .
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: qwert » 18 paź 2017, 19:26

Dopiero teraz znalazłem to forum, i muszę przyznać że nieźle wystraszyliście mnie przyszli sąsiedzi. Nie wiem czemu ale gdy robiłem w lipcu rezerwacje mieszkania to wydawało mi sie że deweloper już praktycznie otrzymał to pozwolenie, czeka jeszcze tylko na jakieś warunki czy coś takiego :( a specjalnie wybrałem to osiedle bo zależy mi na czasie i zapewniano mnie że z poprzednimi blokami wyrobili sie dokładnie w rok....
qwert
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 18 paź 2017, 19:11

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sąsiadka » 18 paź 2017, 19:55

Niewiadomo czy do 15 listopada otrzyma dokumenty, czyli przed zimą z ruszeniem budowy kiepsko. Zima niewiadomo jaka będzie, ale cudów nie narobią. Jak potem będą gonić, to pewnie też nie zagwarantuje jakości budynku. Wiadomo, że budynek powinien przezimować i osiąść, bo potem będą pęknięcia na pęknięciach.
A poprzednie bloki robiła inna firma z tego co mi wiadomo; zmieniła nazwę i statut.
Sąsiadka
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 19 wrz 2016, 12:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monika24 » 19 paź 2017, 13:36

WYBRAŁAM TO OSIEDLE ZE WZGLĘDU NA TERMIN REALIZACJI , W SIERPNIU MIAŁAM OTRZYMAĆ KLUCZĘ WG. PLANU. O TEJ PORZE POWINNY BYĆ JUŻ CHOCIAŻ FUNDAMENTY. MI MINĄŁ JUŻ TERMIN PODPISANIA UMOWY REZERWACYJNEJ Z DNIEM 30.09 I NIE WIEM CO DALEJ. PODOBA MI SIĘ TO OSIEDLE ALE NIE WIEM CZY ZE WZGLĘDU AN BEZPIECZEŃSTWO NIE LEPIEJ SIĘ WYCOFAĆ. BYŁAM NA BUDOWIE I TAM SIĘ NIC NIE DZIEJE....
monika24
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 10 paź 2017, 17:52

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Joannajoanna » 19 paź 2017, 18:29

My tak samo wybraliśmy to miejsce że względu na czas bo bardzo nam zależy żeby jak najszybciej się wprowadzić a tu takie jaja. Deweloper sam się nie odzywa, nie dzwoni o niczym nie informuje. Złamał już warunki umowy bo jest wyraźnie napisane że o opóźnieniu w podpisaniu umowy deweloperskiej miał poinformować a tego nie zrobił, dopiero sama musiałam zadzwonic, żeby dopytać co i jak. Nie wiem jak Państwo ale ja nie ufam już deweloperowi. Boję się że będą problemy później z nim. Na czas na pewno nie odda mieszkań skoro teraz ma obsuwę już ponad dwa miesiące.
Ponadto przeczytajcie Państwo dokładnie umowę rezerwacyjną. Jeżeli deweloper nie podpisze z nami umowy deweloperskiej do 31.10 umowa z mocy prawa traci ważność i deweloper jest zobowiązany zwrócić nam koszty rezerwacji.
Joannajoanna
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 14 paź 2017, 17:28

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emilka » 19 paź 2017, 19:41

Dzisiaj sie dowiedzialam, ze pozwolenie jest i czeka na pieczątki i uprawomocnienie. Na działce koparka działa. Budynek E (bo ten mnie interesowal) został wytyczony.
Emilka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 sie 2017, 21:42

Re: [ul. Załęska] Osiedle Korona

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sąsiadka » 19 paź 2017, 19:55

Taka gatka.... Pozwolenie jest, ale nie ma pieczątek. To albo jest prawomocne pozwolenie, albo nie ma i tyle. Ale cóż innego deweloper może powiedzieć- powie wszystko żeby nie stracić kupca. Już samo to, że on o niczym nie informuje, tylko samemu trzeba się dobijać. Skoro nie informuje to sytuacja nie ulega zmianie. To niepoważne traktowanie klientów. Dalsza współpraca pewnie będzie wyglądać podobnie.
Sąsiadka
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 19 wrz 2016, 12:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], johny20010 i 28 gości