[ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: matigck149 » 07 mar 2016, 22:11

A to nie jest tak, że umowa rezerwacyjna zawiera szczegóły standardu?
matigck149
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 24 lut 2016, 18:53

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 07 mar 2016, 23:04

Umowa rezerwacyjna nie zawiera takich szczegółów tylko prospekt informacyjny,umowę podpisujesz z deweloperem na rezerwację konkretnego mieszkania czyli tak ogólnie:dane dewelopera,dane Twoje,info dot.pozwolenia na budowę,mieszkania które Cie interesuje- nr,metraż,cena,zobowiązanie stron do zawarcia umowy deweloperskiej(podany jest termin),kwota do wpłaty i nr konta.Masz tu taki skrót ;) Jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniem chyba najlepiej jak podejdziesz do biura nieruchomości,powiesz o jaki nr mieszkania Ci chodzi,dowiesz się czy jest wolne,jeśli tak to możesz zrobić wstępna rezerwacje przykładowo i poprosić o wydrukowanie umowy rezerwacyjnej.Albo o wysłanie Ci jej na email.Bo nie wiem,czy w wypadku jak nie masz rezerwacji taką umowę dostaniesz.Ale jeśli bardzo zależy Ci jak taka umowa wygląda wystarczy wpisać w wyszukiwarce i zobaczyć jak taki wzór umowy wygląda.
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kespid » 08 mar 2016, 21:52

Modecom pisze:Prospekt informacyjny dla klientów podobno jest już opracowywany i będzie w tym tygodniu,także czekam.Umowy rezerwacyjne można podpisywać od jutra,ale czy znajdzie się taki odważny co podpisze nie znając szczegółów wątpię.

Miał być opracowany do dzisiaj i dalej nie ma. W następnym tygodniu ma być. Może za tydzień będzie... To jakaś kpina się zaczyna.
Nie wiem czy to wina biur nieruchomości czy dewelopera. Pewnie obydwóch skoro nie potrafią się porozumieć.
Na stronie dewelopera nadal cisza. "Niedługo zaczynają"
Kolejna kpina z ich strony to taka, że dla pierwszych 66 klientów komórka lokatorska miała być GRATIS. - NIEAKTUALNE.
Czyżby chwyt marketingowy? Obecnie komórki dostępne tylko dla kupujących mieszkania na parterze i na 1 piętrzę. Dla innych pięter BRAK.
Ciekawe jak to wyprostują/wynagrodzą teraz tym ludziom którym mówili i potwierdzali, że TAK komórka będzie załapał/a się PAN/PANI do DARMOWYCH 66 KOMÓREK.
Jakiś czas temu był tutaj na forum post z informacją, które mieszkania zostały już zarezerwowane ale już widzę ktoś to usunął i z tego wynikało, że mniejsze zainteresowanie było parterem i 1 piętrem dlatego pewnie sobie wymyślili że dadzą do mieszkań komórkę i szybciej znajdą chętnych.
Takie ustalenia to się robi przed reklamowaniem/ogłaszaniem sprzedaży.
kespid
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 13 lut 2016, 12:08

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 09 mar 2016, 0:11

A w jakim biurze pytaleś/aś ? Z komórkami miałam info takie jak Ty,że dla pierwszych osób,mowy o parterze i 1 piętrze nie było.Trochę dziwi takie podejście,ale podejrzewam,że to wina braku konkretnych ustaleń miedzy deweloperem,a biurami.Przecież pierwsze co to prospekt informacyjny powinien być dostępny,bo nikt nie kupi mieszkania bez szczegółowych informacji.A takie info wiadomo ma tylko deweloper i dopóki nie przekaże go biurom nieruchomości,to oni przekazują potencjalnym kupcom informację podaną na stronie SM Projekt( w sumie dostępną dla wszystkich).Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie,bo nic poza tym co jest na stronie,od biura się nie dowiedziałam.Oprócz wspomnianych wcześniej komórek lokatorskich.
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: matigck149 » 09 mar 2016, 17:16

Trochę to niepoważne ze strony dewelopera. Ale ich sprawa, ciekaw jestem tylko jak wiele osób zrezygnuje z mieszkania po takiej informacji.
matigck149
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 24 lut 2016, 18:53

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kespid » 10 mar 2016, 8:29

Modecom pisze:A w jakim biurze pytaleś/aś ? Z komórkami miałam info takie jak Ty,że dla pierwszych osób,mowy o parterze i 1 piętrze nie było.Trochę dziwi takie podejście,ale podejrzewam,że to wina braku konkretnych ustaleń miedzy deweloperem,a biurami.Przecież pierwsze co to prospekt informacyjny powinien być dostępny,bo nikt nie kupi mieszkania bez szczegółowych informacji.A takie info wiadomo ma tylko deweloper i dopóki nie przekaże go biurom nieruchomości,to oni przekazują potencjalnym kupcom informację podaną na stronie SM Projekt( w sumie dostępną dla wszystkich).Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie,bo nic poza tym co jest na stronie,od biura się nie dowiedziałam.Oprócz wspomnianych wcześniej komórek lokatorskich.

Z tego co się dowiedziałem telefonicznie to prospekt deweloper dopiero ustala...
Zadzwoń lub zaglądnij do biura przez które rezerwowałeś i zapytaj o komórkę. Mnie sami nie poinformowali, dopiero podczas rozmowy wyszło jak rzuciłem hasło KOMÓRKA. I myślałem że to jakieś żarty...
Daj znać co się dowiedziałeś.
kespid
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 13 lut 2016, 12:08

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 10 mar 2016, 11:20

Dowiedzialam sie,ze nastapily jakies zmiany architektoniczne z powodu ktorych komorki sa przypisane do mieszkan na parterze i 1 pietrze.Nie ma w tym winy biura,bo przed rezerwacjami mieli informacje inne i takie udzielali klientom.Takze na jakiekolwiek rekompensaty nie ma co liczyc,bo nie ma umowy podpisanej to nie ma tematu.Pozostaje czekac na prospekty informacyjne i wtedy podejmowac decyzje o zakupie.Przy okazji mozna tez negocjowac ostateczna cene.
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: matigck149 » 10 mar 2016, 20:28

Myślisz, że cena podlega jakiejkolwiek negocjacji? Jeśli tak to raczej nie na etapie podpisanej umowy rezerwacyjnej?
matigck149
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 24 lut 2016, 18:53

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Modecom » 10 mar 2016, 23:29

Jeśli przykładowo podczas wstępnych rozmów,ktoś miał obiecaną komórkę lokatorską to oczywiście ma punkt zaczepienia i można popytać o jakiś rabat.A czy się go dostanie czy nie to już kwestia jak ktoś umie prowadzić tego typu rozmowy.Tym bardziej,że to spory zakup i już na początku taki "niewypał",z obiecanymi komórkami.Jeśli Ci zależy na mieszkaniu,spytać zawsze możesz :D A jeśli chodzi o umowę rezerwacyjną,to jak najbardziej etap ostatecznej ceny masz w niej zapisany.Przecież po podpisaniu umowy nikt Ci ceny nie zmieni.
Modecom
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 05 mar 2016, 16:58

Re: [ul. Strażacka] Strażacka (SM Projekt)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 12 mar 2016, 18:36

Szybko robią. Za te kilka dni od mojego ostatniego focenia duże postępy:

Obrazek

Obrazek

I kolejne pięterko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości