[ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: shaybus » 15 lis 2017, 16:13

Witam jak u Was jest z hałasem pochodzącym od innych mieszkańców? Mianowicie moja sypialnia dzieli ścianę z łazienką sąsiada. Szum wody płynącej w rurach jest bardzo wyraźny, wręcz uciążliwy. Szczególnie w porach nocnych. Czy ma ktoś taka sytuacje i pomysł żeby zmieniejszyć poziom hałasu? Czy deweloper przemyślał układ biegnących rur?
shaybus
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 11 lis 2017, 17:32

Re: [ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 09 lut 2018, 19:26

Z ciekawosci Erknalem na strone dewelopera i... wciaz dostepnych jest kilka(nascie) mieszkan. Chyba inwestycja nie do konca "pykla" lokalizacyjnie w porownaniu np. z Projektantem lub rynek sie powoli nasyca..
Co myslicie??
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 09 lut 2018, 20:37

Myślę, że rynek się nasycil. Ileż ludzi może kupować mieszkania w Rzeszowie a ilość inwestycji, które są realizowane równocześnie jest przy tej wielkości miasta ogromna. Jeszcze niedawno sprzedawalo się praktycznie wszystko. Dziś już trzeba walczyć o klienta i się starać.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 09 lut 2018, 21:10

Myślę, że w tym przypadku to kwestia osiedla. Baranowka zawsze miała najgorszą opinię w mieście.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Bartekprz » 09 lut 2018, 22:14

Również uważam że to lokalizacja jest główną przyczyną. Na rynku wtórnym na baranowce są najtansze mieszkania w mieście, gdyby tak było w przypadku rynku pierwotnego to myślę że mieszkania znalazłoby swoich nabywców. Opinia nie fakt ;)
Bartekprz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Re: [ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 09 lut 2018, 22:20

Taka z tego Baranówka nie Baranówka, nie przesadzajcie te rejony to już całkiem innym klimat. Pare lat temu często tam bywałem i przyznam, że okolica bardzo cicha, spokojna. Mnóstwo młodych rodzin, małych dzieci itd. Wracając na NM miasto miałem wrażenie, że wracam na jakies getto :lol:

Wydaje mi się, że te układy mieszkać są dosyć nietypowe i mało wygodne. Ile w ogole tam kosztuje m2?
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 10 lut 2018, 0:35

To fakt!'sporo mieszkan ma dziwne skosy czyniac pomieszczenia nieustawnymi. Niestety nje przeklada sie to nijak na cene, bo ta oscyluje w okolicy 5k plus miejsce postojowe plus komorka..
A sama okolica, jak dla mnie troszke ubocze jesli ktos chcialby zrobic np. zakup inwestycyjny.
Dopoki strefa na Dworzysku nie ruszy, okolica bardziej rokuje na zabudowe jednorodzinna.
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości