[ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Tarnowska] Budynek wielorodzinny (Perinvest)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: shaybus » 15 lis 2017, 16:13

Witam jak u Was jest z hałasem pochodzącym od innych mieszkańców? Mianowicie moja sypialnia dzieli ścianę z łazienką sąsiada. Szum wody płynącej w rurach jest bardzo wyraźny, wręcz uciążliwy. Szczególnie w porach nocnych. Czy ma ktoś taka sytuacje i pomysł żeby zmieniejszyć poziom hałasu? Czy deweloper przemyślał układ biegnących rur?
shaybus
Świeżak

Na forum od: 11 lis 2017, 17:32

Postautor: tommek » 09 lut 2018, 19:26

Z ciekawosci Erknalem na strone dewelopera i... wciaz dostepnych jest kilka(nascie) mieszkan. Chyba inwestycja nie do konca "pykla" lokalizacyjnie w porownaniu np. z Projektantem lub rynek sie powoli nasyca..
Co myslicie??
tommek
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Postautor: pogodynka » 09 lut 2018, 20:37

Myślę, że rynek się nasycil. Ileż ludzi może kupować mieszkania w Rzeszowie a ilość inwestycji, które są realizowane równocześnie jest przy tej wielkości miasta ogromna. Jeszcze niedawno sprzedawalo się praktycznie wszystko. Dziś już trzeba walczyć o klienta i się starać.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Postautor: flyRZE » 09 lut 2018, 21:10

Myślę, że w tym przypadku to kwestia osiedla. Baranowka zawsze miała najgorszą opinię w mieście.
flyRZE
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Postautor: Bartekprz » 09 lut 2018, 22:14

Również uważam że to lokalizacja jest główną przyczyną. Na rynku wtórnym na baranowce są najtansze mieszkania w mieście, gdyby tak było w przypadku rynku pierwotnego to myślę że mieszkania znalazłoby swoich nabywców. Opinia nie fakt ;)
Bartekprz
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Postautor: Doniek » 09 lut 2018, 22:20

Taka z tego Baranówka nie Baranówka, nie przesadzajcie te rejony to już całkiem innym klimat. Pare lat temu często tam bywałem i przyznam, że okolica bardzo cicha, spokojna. Mnóstwo młodych rodzin, małych dzieci itd. Wracając na NM miasto miałem wrażenie, że wracam na jakies getto :lol:

Wydaje mi się, że te układy mieszkać są dosyć nietypowe i mało wygodne. Ile w ogole tam kosztuje m2?
Doniek
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Postautor: tommek » 10 lut 2018, 0:35

To fakt!'sporo mieszkan ma dziwne skosy czyniac pomieszczenia nieustawnymi. Niestety nje przeklada sie to nijak na cene, bo ta oscyluje w okolicy 5k plus miejsce postojowe plus komorka..
A sama okolica, jak dla mnie troszke ubocze jesli ktos chcialby zrobic np. zakup inwestycyjny.
Dopoki strefa na Dworzysku nie ruszy, okolica bardziej rokuje na zabudowe jednorodzinna.
tommek
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Poprzednia

Wróć do Budowa