[ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 paź 2017, 17:54

My tu gadu gadu a tu się na mapie już zarys budynku kolejnego etapu pojawił ;)


Obrazek
Obrazek


O ile dobrze pamiętam wniosek o pozwolenie złożony na początku roku i czeka na decyzję.


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 26 paź 2017, 18:44

Gdzie mozna zobaczyc takie mapy z zarysami budynkow?:)
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 26 paź 2017, 19:14

Wydaje mi się, śledząc jak się zmieniają plany na tym osiedlu,że przeprojektowali totalnie :lol: tą wersję która kiedyś była jako oczywista do realizacji. Blok był w kształcie litery L ale odwrotnie usytuowany w stosunku do Wisłoka niż pokazuje mapka Pisula.No i miały być co najmniej 2 bloki.A tu 1-den bloczek widać i ci co mieszkają w dłuższym skrzydle wydaje się ,że zobaczą tylko okna sąsiadów i korala a nie tereny zielone Wisłoka.Szkoda :(
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 paź 2017, 20:19

Przecież CT zapowiedział kolejne zmiany u siebie. NG też zmieniał... Kto wie czy za kilka tygodni miesięcy i tu zmian nie będzie? Trzeba czekać na pierwsze ogłoszenie w mediach i oficjalne zaprezentowanie wizualizacji.

Na razie decyzji brak.

Obrazek

_________________________________________

To o czym piszesz Gragar o budynku w kształcie L było zaprezentowane 27 stycznia ale 2016r. i dalej jest na fejsie. Ale teraz pewnie za drogie działki żeby robić parkingi jak pod tesco. A na tym nowym planie w kształcie J bardziej dogęszczone. I budynek bliżej już istniejącego. Kilka metrów zawsze zostaje na kolejny etap? Czysty zysk.

https://www.facebook.com/54868904861256 ... 804083991/


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ETernit » 27 paź 2017, 6:44

Muszę Was wszystkich rozczarować.
Projekt, o którym mówicie i jest wrysowany na mapach to pozostałość po pierwszym Inwestorze. Przynajmniej tak wynika za daty jego opracowania.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 27 paź 2017, 8:16

Ale ten "czarny" czy ten z fejsa ?
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 27 paź 2017, 11:00

peter pisze:Gdzie mozna zobaczyc takie mapy z zarysami budynkow?:)

http://ge.erzeszow.pl/osrodek/osrodek.html i na górze trzeba kliknąć Mapa->Projekty OUDP

ETernit pisze:Muszę Was wszystkich rozczarować.
Projekt, o którym mówicie i jest wrysowany na mapach to pozostałość po pierwszym Inwestorze. Przynajmniej tak wynika za daty jego opracowania.

A jaka jest data opracowania tego projektu?


Co do samego osiedla, tak jak pisałem, wysłałem jakiś czas temu maila do dewelopera z pytaniem o dalsze plany dot. osiedla. Dostałem taką odpowiedź:
Inwestycja Nad Wisłokiem jest cały czas w trakcie przygotowań.
Niestety nie umiem powiedzieć, kiedy ruszy fizyczna realizacja. Teraz trwają prace „papierowe” , których Państwo nie widzicie, ale które postępują swoim torem. Przy czym w tym roku budowa jeszcze nie ruszy.

Na ten moment nie zakładamy zmiany koncepcji już opracowanej czyli realizacji bloków C i D, ale tak jak pisałam uzgodnienia jeszcze trwają.

Skoro koncepcja zakłada dwa bloki C i D, to na pewno jest to koncepcja z facebook'a dewelopera, a nie ta którą znalazł pisul. Faktycznie, taką koncepcję pokazywał deweloper również rok temu w biurze sprzedaży. Dodatkowo piszą, że nie zakładają zmiany, co mnie osobiście cieszy.
Może jeszcze się dopytam i upewnię w wolnej chwili czy ten projekt na http://ge.erzeszow.pl/ to faktycznie pozostałości po poprzednim wykonawcy.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ETernit » 27 paź 2017, 14:40

Ole pisze:Ale ten "czarny" czy ten z fejsa ?

Te na czarnym tle w kształcie litery "J".
Projekt jest z 2011 i 2012r.

Developres z tego co wiem z ofert sprzedażowej, później zaczął temat, więc wizualizacji i plan osiedla budynków w kształcie "C" obróconych w stronę Wisłoka jest najbardziej aktualny.
Ja myślę, że bardziej skupiają się na inwestycji, która angażuje na dłuższy okres czasu, na kilka lat (bella dolina) stąd to wstrzymanie prac projektowych, a Wisłok ruszy w swoim czasie, gdy ceny w śródmieściu będą jeszcze wyższe.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kuba85rz » 19 cze 2018, 10:38

Witam. Ktoś z forumowiczów wie dlaczego nie budują się kolejne bloki na tym osiedlu? Developres zrezygnował z budowy czy ktoś to blokuje? Macie jakieś info, bo w biurze nikt nic nie chce powiedzieć?
kuba85rz
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 19 cze 2018, 10:35

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 19 cze 2018, 11:17

Mają inne budowy czyli SkyRes, Bella Dolina - na razie tam kasują. Ten teren chwilkę odczeka ale też tutaj się rzucą, cierpliwości.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości