[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: django » 18 lut 2018, 2:38

Jezeli zamienne pozwolenie na budowę nie dotyczy np fundamentów ktore rozpoczął Inwestor to brak jego uzyskania nie wstrzymuje robót. Także Mogą śmiało działać w oparciu o stare pozwolenie na budowę, chyba ze to wygasło.

O co konkretnie pytałeś w wydziale architektury
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kacper.40 » 18 lut 2018, 2:50

Pytałem czy i kiedy będą mieli pozwolenie na budowę, uzyskałem informację że w lutym.
Pytanie czy się ktoś nie odwoła? Nie jestem pewien ale chyba mieszkańcy wieży A są stronami postępowania?
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: django » 18 lut 2018, 11:15

Moze chodziło o pozwolenie zamienne. Nie wierze w to że w centrum miasta inwestycja która ma być pierwszym wysokościowym Budynkiem w Rzeszowie jest samowolą budowlaną. Za dużo ludzi się kręci, za duże zainteresowanie, za dużo wspaniałomyślnych sąsiadów żeby sobie pozwolić na takie coś.

Nie rozumiem kto w tej sprawie się ma odwoływać. Budynek jest tam zaprojektowany od dawna udzielono pozwolenia na budowę. Teraz zmienił się tylko trochę wygląd zewnętrzny
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 18 lut 2018, 17:04

IMG_20180218_153342-800x600.jpg
IMG_20180218_153342-800x600.jpg (124.87 KiB) Przeglądany 3513 razy
IMG_20180218_153236_crop_691x481-800x557.jpg
IMG_20180218_153236_crop_691x481-800x557.jpg (87.56 KiB) Przeglądany 3513 razy
IMG_20180218_153337_crop_691x449-800x520.jpg
IMG_20180218_153337_crop_691x449-800x520.jpg (88.05 KiB) Przeglądany 3513 razy
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1522
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kacper.40 » 19 lut 2018, 1:18

django pisze:Moze chodziło o pozwolenie zamienne. Nie wierze w to że w centrum miasta inwestycja która ma być pierwszym wysokościowym Budynkiem w Rzeszowie jest samowolą budowlaną. Za dużo ludzi się kręci, za duże zainteresowanie, za dużo wspaniałomyślnych sąsiadów żeby sobie pozwolić na takie coś.

Nie rozumiem kto w tej sprawie się ma odwoływać. Budynek jest tam zaprojektowany od dawna udzielono pozwolenia na budowę. Teraz zmienił się tylko trochę wygląd zewnętrzny


Nie mam pojęcia czy ktoś się odwoła, ale skoro zmienia się pozwolenie na budowę to zaszły prawdopodobnie w nowym projekcie większe zmiany, takie jak wysokość, kubatura, PUM, itp.
Jeśli dodamy do tego niezadowolenie mieszkańców z wieży A, a znam zdanie kilku z nich, to oprotestowanie pozwolenia na budowę jest prawdopodobne, ale to tylko takie moje dywagacje.
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 19 lut 2018, 8:08

kacper.40 pisze:To prawda, nie jestem zamożny, stać mnie tylko na jedno mieszkanie, Dlatego obawiam się firmie capital towers wpłacić pieniądze, szczególnie po tym co zobaczyłem i dowiedziałem się przez ostatnie kilka dni, całe życię walczę z nieuczciwością ludzką, ale w tej branży, branży deweloperskiej szczególnie nie mogę zrozumieć pobudek niektórych ludzi, przecież więcej zarobią uczciwie postępując, nie okłamując klientów, rzetelnie budując, mieszkania się sprzedają świetnie, w tej lokalizacji podejrzewam że dodatkowo x2, więc pytam dlaczego??? Dlaczego taki słaby GW, dlaczego taka pozoracja na budowie?, po co rezerwacje a nie umowy przedwstępne notarialne? Dlaczego nie ma prospektu informacyjnego? Albo wyjątkowa nieudolność albo niestety złe zamiary. A wyrok pana M. tylko pogarsza sprawę.


Jak nie jesteś zamożny - to nie jest ani lokalizacja ani inwestycja dla ciebie ....
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kacper.40 » 19 lut 2018, 13:18

Zaczyna mnie to troszeczkę irytować, wszędzie pojawia się Pan pisul lub koledzy z inwestycji capital towers, zrozumcie że to nie pomaga a efekt jest odwrotny, jeśli chcecie merytorycznie porozmawiać to zapraszam, ale podarujcie sobie te teksty, że jestem z konkurencji !, czyjej?, Waszej?, jestem mieszkańcem Rzeszowa, początkowo zainteresowanym zakupem tam mieszkania, teraz już raczej nie, czy napisałem coś nieprawdziwego?, jeśli tak to proszę o konkret, czy to nieprawda że Pan M. ma prawomocny wyrok?, czy to nieprawda że jego poprzednie inwestycje deweloperskie zakończyły się upadłościami?, czy to nieprawda że budowa wieży A to porażka?, popatrzmy co się dzieje teraz na budowie, wykop niezabezpieczony, kierownik i inspektor z jednego rozdania itp, pozwolenia pewnie nadal brak, zobaczcie jak buduje się/budowało takie inwestycje w Warszawie, np. Q22, coś pięknego, jaka organizacja, wzbudza zachwyt, cosmopolitan, też mega i wiele innych, dlaczego tak nie może być w Rzeszowie?, pewnie dlatego że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, ale oszczędność to jedno, bardziej niebezpieczne jest jednak to, że dostrzegam oznaki braku możliwości realizacji tego ambitnego i atrakcyjnego projektu, mam nadzieję że to tylko złe początki i że czytając to panowie z capital towers wyciągną wnioski, obiecuję że będę bacznie się przyglądał tej budowie.
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kacper.40 » 19 lut 2018, 14:34

GregInv pisze:Ej, po co te nerwy. Zostawcie je tym którzy kupili. 8-)


Jeszcze nikt nie kupił, póki co zbierają po 3000 zł od ludzi na tzw. rezerwację...
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 19 lut 2018, 14:38

kacper.40 pisze:
GregInv pisze:Ej, po co te nerwy. Zostawcie je tym którzy kupili. 8-)


Jeszcze nikt nie kupił, póki co zbierają po 3000 zł od ludzi na tzw. rezerwację...


3 tys. za rezerwację na taką inwestycję? :shock:
Dziwne.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kacper.40 » 19 lut 2018, 14:43

GregInv pisze:
kacper.40 pisze:
GregInv pisze:Ej, po co te nerwy. Zostawcie je tym którzy kupili. 8-)


Jeszcze nikt nie kupił, póki co zbierają po 3000 zł od ludzi na tzw. rezerwację...


3 tys. za rezerwację na taką inwestycję? :shock:
Dziwne.


Nie dziw się, pisz, że wszystko jest super, bo jak nie to panowie z capital towers którzy tu na forum przebywają non-stop, zaraz w najlepszym przypadku nazwą Cię konkurencją :))
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości