[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jolka50 » 19 lut 2018, 15:56

Kacper masz rację to jest wszystko palcem po wodzie pisane
Jolka50
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 16 lut 2018, 22:08

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kokobi » 19 lut 2018, 16:27

Z ciekawosci zagladam na to forum od czasu do czasu i widze ze Pisul sie nic nie zmienil, tz nadal zwalcza i nie akceptuje krytyke deweloperow, zwlaszcza CT. Bawi sie czesto w cenzora i kasuje posty. Forum jest dla zainteresowanych rzeszowskimi inwestycjami i chcacych wymienic sie wlasnym zdaniem z innymi i podyskutawac na stosowne tematy. Kacper.40 dopytuje sie o wazne sprawy a Pisul pisze ze to bzdury. Troche powagi i szacunku kolego Pisul dla wszystkich forumowiczow :(
Awatar użytkownika
kokobi
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 126
Na forum od: 17 lut 2016, 10:31

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kacper.40 » 19 lut 2018, 16:47

kokobi pisze:Z ciekawosci zagladam na to forum od czasu do czasu i widze ze Pisul sie nic nie zmienil, tz nadal zwalcza i nie akceptuje krytyke deweloperow. Bawi sie czesto w cenzora i kasuje posty. Forum jest dla zainteresowanych rzeszowskimi inwestycjami i chcacych wymienic sie wlasnym zdaniem z innymi i podyskutawac na stosowne tematy. Kacper.40 dopytuje sie o wazne sprawy a Pisul pisze ze to bzdury. Troche powagi i szacunku kolego Pisul dla wszystkich forumowiczow :(


Niestety kolega pisul prawdopodobnie współpracuję z tym „deweloperem”, bardzo to nieuczciwe, ludzie na tym forum chcą podyskutować, uzyskać informację ponieważ w zakup mieszkania często inwestują swój dorobek życia, wątpliwości się mnożą, byłem teraz na ich placu budowy, postawili przyczepę campingową z lat 70-tych, ja wiem że to tylko zaplecze budowy i niby nic nie znaczy ale zobaczcie np. jak wygląda zaplecze w Grinbudzie na inwestycji Dzielnica Parkowa, nie wspominając już nawet o warszawskich inwestycjach, to są wszystko poszlaki, ale jakże wymowne, a pisul zaraz znowu napiszę że to bzdury i obrazi mnie.
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hoophoop18 » 20 lut 2018, 20:04

fajnie by było gdyby ktoś kto ma możliwość zrobił zdjęcie z wieży A, żeby można było zobaczyć wykop z góry :D
hoophoop18
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 115
Na forum od: 22 mar 2017, 22:53

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 20 lut 2018, 20:38

hoophoop18 pisze:fajnie by było gdyby ktoś kto ma możliwość zrobił zdjęcie z wieży A, żeby można było zobaczyć wykop z góry :D


na kamerkach jest widok
http://kamery-rzeszow.pl/kamery/kamera-most-zamkowy
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kokobi » 20 lut 2018, 21:19

Kacper.40 moze lepiej zaczekac jeszcze chwile z zakupem mieszkania do czasu kiedy Apklan zacznie cos budowac po drugiej stronie na Olszynkach. Apklan jest bardziej wiarygodny i wydaje sie bardziej solidny. Ma rowniez pozytywne rezultaty i na Olszynkach budenek moze bedzie bardziej ciekawszy ;) Wczesniej bylem zainteresowany kupnem mieszkania nad Wislokiem ale zrezygnowalwm i zamienilem to na nad Wisla a tobie zycze powodzenia i nie daj sie sprowokowac przez co niektorych :D Duzo jest nowych mieszkan i jest w czym wybierac na kazda kieszen 8-)
Awatar użytkownika
kokobi
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 126
Na forum od: 17 lut 2016, 10:31

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kacper.40 » 20 lut 2018, 21:54

kokobi pisze:Kacper.40 moze lepiej zaczekac jeszcze chwile z zakupem mieszkania do czasu kiedy Apklan zacznie cos budowac po drugiej stronie na Olszynkach. Apklan jest bardziej wiarygodny i wydaje sie bardziej solidny. Ma rowniez pozytywne rezultaty i na Olszynkach budenek moze bedzie bardziej ciekawszy ;) Wczesniej bylem zainteresowany kupnem mieszkania nad Wislokiem ale zrezygnowalwm i zamienilem to na nad Wisla a tobie zycze powodzenia i nie daj sie sprowokowac przez co niektorych :D Duzo jest nowych mieszkan i jest w czym wybierac na kazda kieszen 8-)


Zgadzam się, że Olszynki Apklanu to lepszy wybór, jeszcze wyżej bo 36 kondygnacji !, zgadzam się również że deweloper bardziej wiarygodny, widziałem wizualizację, świetna, ale nie wiadomo kiedy zaczną, z tego co wiem mają problem ze znalezieniem wykonawcy a podejrzewam że nie chcą zrobić takiej partyzantki jak po drugiej stronie rzeki, chciałbym żeby to szybko nastąpiło i wiem, że automatycznie wszyscy potencjalni klienci CApital Towers którzy są zainteresowani mieszkaniem w wysokościowcu tam przejdą, z satysfakcją obserwowałbym ten proces, bo to co obserwuję na „budowie” i w całokształcie firmy capital to nieporozumienie. Dzisiaj dowiedziałem się że nadal przyjmują po 3 tys. zł tytułem rezerwacji a umowę w formie aktu notarialnego można podpisać już nie w marcu a w maju :) na pytanie dlaczego nie teraz, miły Pan w biurze nie umiał wyjaśnić, może ktoś z forumowiczów wie?
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gstudio » 20 lut 2018, 23:25

Witam, jakiś czas temu również byłem zainteresowany zakupem mieszkania w tej inwestycji ale po tym co obserwuję i przeczytałem - zrezygnowałem ponieważ zależało mi również na czasie.
Niestety przypuszczam że wszyscy prawdopodobnie zdają sobie sprawę że inwestycja szybko nie zostanie ukończona, mieszkania i lokalizacja super ale ...

Olszynki - póki co developer rozpoczął 2 duże inwestycje i ta zostanie prawdopodobnie na później, lokalizacja świetna więc możliwe że zacznie być realizowana dopiero gdy minie bum - co szybko nie nastąpi, ale to tylko moje domysły.


Ps. co do kolegi Pisul - wątpliwości wymienione przez Kacper.40 bardzo ważne dla zainteresowanych inwestycją i przecież nie wyssane z palca a wyśmiewanie i wyliczanie ilości postów przez moderatora świadczy o jego "bezstronności i dojrzałości" (lub braku argumentów?)

- Oczywiście, również jestem z konkurencji, jak i pozostali użytkownicy....... ;)
gstudio
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 23 gru 2016, 18:48

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 21 lut 2018, 16:13

Formumowicze, może ktoś zrobić zdjęcie placu budowy z wieży A??? Bo kamera nie łapie tego co się dzieje przy wjeździe i mniej więcej w miejscu gdzie ma powstać najwyższa wieża, a my tu gadu, gadu i słusznie bo pytać można i wątpliwości trzeba wyjaśniać ale na placu budowy jednak ruch coraz większy!
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: 56jurass » 21 lut 2018, 18:22

Dzisiaj o godzinie 14 koparka kopała, wywożona była ziemia, a na placu obok przyszłej wieży pręty zbrojeniowe po wyładunku z tira.
56jurass
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 22 kwie 2015, 20:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości