[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: WoJa » 14 cze 2017, 12:04

rafik pisze:Marzy mi się w tym miejscu park biurowy.Wysokością zbliżony do mieszkaniówki Hartbexu.Ze wspólnym przyziemiem i usługami na parterze.Byle nie ta beznadziejna mieszkaniówka i "wieżowce" bo to marnowanie najlepszych działek w mieście.


Powiedz mi ile jest lepszych budynków w RZ w porównaniu do wyższego CT? Jeśli to nazywasz beznadziejną mieszkaniówką, to co jest dobre w RZ?
WJ
WoJa
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 453
Na forum od: 01 gru 2016, 12:05

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 14 cze 2017, 12:17

WoJa pisze:
rafik pisze:Marzy mi się w tym miejscu park biurowy.Wysokością zbliżony do mieszkaniówki Hartbexu.Ze wspólnym przyziemiem i usługami na parterze.Byle nie ta beznadziejna mieszkaniówka i "wieżowce" bo to marnowanie najlepszych działek w mieście.


Powiedz mi ile jest lepszych budynków w RZ w porównaniu do wyższego CT? Jeśli to nazywasz beznadziejną mieszkaniówką, to co jest dobre w RZ?


Zgadzam się z Tobą, w tej chwili jest to najlepszy (najnowocześniejszy, estetyczny, ciekawy architektonicznie i zrobiony z dobrych materiałów) obiekt mieszkaniowy w Rzeszowie, czy na całym podkarpaciu. Jedyne do czego bym się czepił to brak podziemnego garażu w bryle.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 14 cze 2017, 14:03

JanzRzeszowa pisze:
WoJa pisze:
rafik pisze:Marzy mi się w tym miejscu park biurowy.Wysokością zbliżony do mieszkaniówki Hartbexu.Ze wspólnym przyziemiem i usługami na parterze.Byle nie ta beznadziejna mieszkaniówka i "wieżowce" bo to marnowanie najlepszych działek w mieście.


Powiedz mi ile jest lepszych budynków w RZ w porównaniu do wyższego CT? Jeśli to nazywasz beznadziejną mieszkaniówką, to co jest dobre w RZ?


Zgadzam się z Tobą, w tej chwili jest to najlepszy (najnowocześniejszy, estetyczny, ciekawy architektonicznie i zrobiony z dobrych materiałów) obiekt mieszkaniowy w Rzeszowie, czy na całym podkarpaciu. Jedyne do czego bym się czepił to brak podziemnego garażu w bryle.


A gdzieś napisałem że wieża i "kaskada" z tyłu są złe?Akurat zgadzam się co do tych budynków,lecz to co miało powstać bliżej mostu nie napawa mnie optymizmem:
Obrazek
Chyba że się pogubiłem i realizowana miała być inna koncepcja?
Dodatkowo tak jak napisałem przeznaczenie obiektu.Osobiście wolał bym żeby teren odczekał kilka lat niż aby powstawała tu kolejna mieszkaniówka.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 15 cze 2017, 17:30

.... ' tutaj nadal jest ściernisko , ale będzie ...? ' :) Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 22 wrz 2017, 14:41

Dzisiaj na działce obok CT widziałem geodetę, który wykonywał pomiary. Z tego co pamiętam w tym roku też już widziałem geodetów jak coś mierzyli, dlatego nie wydaje mi się, żeby to zwiastowało start budowy ale może chociaż działkę z projektem sprzedadzą innemu deweloperowi, który coś tam wymodzi. To w końcu jedna z najlepszych lokalizacji w Rzeszowie, a od lat stoi pusta.
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 915
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ETernit » 22 wrz 2017, 21:19

Geodeci tam chodzą ponieważ mówi się głośno w Rzeszowie, że istniejący budynek CT się przechyla. Na wzór krzywej wierzy.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 22 wrz 2017, 22:54

Plotki. Gdy kiedyś najwyższe były bloki obok tesco to podobnie mówili że te bloki się przechylają :lol:
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8538
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 23 wrz 2017, 10:45

Gdyby się przechylał to i naprężenia na szkle by się pojawiały w postaci notorycznie popękanych tafli.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Inka » 23 wrz 2017, 12:58

Czy to prawda, że szklana wieża jest przechylona, na zdjęciach tak wygląda jakby była i to mocno przechylona, ciekawe to bardzo.
Inka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 gru 2016, 15:36

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowiak23 » 23 wrz 2017, 12:58

Nie piszcie o szybach bo w przyszłym tygodniu będą wymieniać pękniętą w wyniku mrozów szybę xD i pójdzie plota że budynek już się wali ;P
Podobno działka jest sprzedana już komuś.
rzeszowiak23
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 141
Na forum od: 26 lut 2016, 11:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości