[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 17 sty 2018, 21:59

hoophoop18 pisze:Tekst z konta facebook - melnyk group development
СТОЛИЧНІ ВЕЖІ в місті Жешув від MELNYK GROUP DEVELOPMENT
Фотозвіт. Завершується етап монтажу палей під 27- поверхову вежу

Tłumaczenie z google tlumacza:

ŻYCIE KAPITAŁOWE w mieście Rzeszowie od MELNYK GROUP DEVELOPMENT
Raport fotograficzny Faza stosu jest ukończona pod 27-piętrową wieżą.
dodane 12 stycznia o 16:52
27 pięter :D :D :D ale ja bym wolał ten starszy projekt...

Chodzi pewnie o kondygnacje, łącznie z garazami.
Ten projekt jest najlepszy z dotychczasowych.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 18 sty 2018, 1:03

Bez wątpienia to najlepsza wizualizacja tego kompleksu, jaka powstała. Obły kształt najwyższej wieży nawiązuje nieco formą do pierwszego, przeszklonego apartamentowca, który od lat już stoi niedopasowany do niczego wokół, a niższe bloki wokół nie są już takie siermiężne jak we wcześniejszych projektach.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 18 sty 2018, 6:26

Trochę to wygląda, jakby inwestycja była dedykowana dla klienta ukraińskiego. Ten zupełny brak reklamy w naszych mediach i nie podjęcie próby dotarcia do klientów, którzy wcześniej rezerwowali mieszkania w CT. Dla mnie bardzo dziwne :shock:
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ETernit » 18 sty 2018, 7:50

Toya pisze:Trochę to wygląda, jakby inwestycja była dedykowana dla klienta ukraińskiego. Ten zupełny brak reklamy w naszych mediach i nie podjęcie próby dotarcia do klientów, którzy wcześniej rezerwowali mieszkania w CT. Dla mnie bardzo dziwne :shock:


Pewnie dlatego, że na tą chwilę nie ma pozwoleń na budowę w kształcie, jak na wizualizacji.
Obowiązujące pozwolenia, wg mojej wiedzy, są na budowę w kształcie żagla.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: n51 » 18 sty 2018, 10:00

rafik pisze:To co oni będą budować Capitalne Towersy i przejeli inwestycje Apklanu?Bo się trochę pogubiłem w tym wszystkim.Patrząc na te bloki na Ukrainie mało nie zwróciłem obiadu,byle by nie przenieśli tej pięknej architektury na nasz grunt choć raczej sceptycznie podchodziłbym do tego przedsięwzięcia...


Ja myśle, że cały czas za tymi inwestycjami stali ukraińcy, a Kawalec (Apklan) czy Misiołek (MM Capital) to są/były tylko polskie twarze tych inwestycji (żeby nie powiedzieć polskie słupy). W tej chwili ukraińcy mają dużo wiekszą swobodę funkcjonowania w Polsce, niż było to 10, czy 20 lat temu, dlatego wyszli na powierzchnie. Zwłaszcza, że Misiołek został skazany na bezwzględne pozbawienie wolności, a toczą się przeciw niemu kolejne sprawy karne.
n51
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 02 lut 2016, 17:45

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 18 sty 2018, 12:06

n51 pisze:
rafik pisze:To co oni będą budować Capitalne Towersy i przejeli inwestycje Apklanu?Bo się trochę pogubiłem w tym wszystkim.Patrząc na te bloki na Ukrainie mało nie zwróciłem obiadu,byle by nie przenieśli tej pięknej architektury na nasz grunt choć raczej sceptycznie podchodziłbym do tego przedsięwzięcia...


Ja myśle, że cały czas za tymi inwestycjami stali ukraińcy, a Kawalec (Apklan) czy Misiołek (MM Capital) to są/były tylko polskie twarze tych inwestycji (żeby nie powiedzieć polskie słupy). W tej chwili ukraińcy mają dużo wiekszą swobodę funkcjonowania w Polsce, niż było to 10, czy 20 lat temu, dlatego wyszli na powierzchnie. Zwłaszcza, że Misiołek został skazany na bezwzględne pozbawienie wolności, a toczą się przeciw niemu kolejne sprawy karne.


Jakieś spiskowe teorie się zaczynają :D Ja myślę, że nasi się po prostu się przejechali na CT i inwestycja ich przerosła, a że na Ukrainie wojna jest i może być gorzej to najbogatsi ludzie uciekają z Ukrainy ze swoimi pieniędzmi i inwestują je w Europie, żeby nie stracić, a inwestycje w nieruchomości, nie licząc złota są chyba najbezpieczniejsze. A co do Apklanu to ja bym nie powiedział, że za nimi Ukraińcy stoją :D może sprzedali inwestycje bo się przeliczyli, a może weszli w spółkę, czas pokaże ;)
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 915
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lolek » 18 sty 2018, 18:25

Ja się już trochę pogubiłem. To w Capital Towers inwestorem jest bank, czy ten ukraiński deweloper w koncu?
Lolek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lolek » 18 sty 2018, 21:37

To co ma do tego ten Melnyk że umieszcza na swoich stronach zdjęcia tej budowy ?
Lolek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 18 sty 2018, 22:40

Lolek pisze:To co ma do tego ten Melnyk że umieszcza na swoich stronach zdjęcia tej budowy ?

Dokładnie. I dlaczego na tablicy informacyjnej jest informacja, że inwestorem jest BPS Inwestycje 1 Sp.z o.o.
Dla mnie też to wszystko jest zbyt zawiłe :(
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: strit000 » 19 sty 2018, 1:02

Podsyłam link. Powinna wam pojawić się możliwość tłumaczenia strony.
http://mi100.info/2017/11/06/melnyk-gro ... -zheshuvi/
strit000
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 91
Na forum od: 06 kwie 2017, 16:07
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości