[Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Buki)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 25 mar 2017, 16:46

ten deweloper chyba ściga się sam ze sobą na mistrzostwach budowy mieszkań bez dojazdu
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 14 maja 2017, 19:59

Budowa idzie trochę wolno,byłem dzisiaj przy placu budowy i wykop pod budynek nr.1 jest nadal.Może w tym wykopie betonują dlatego im tak wolno idzie.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nobis » 29 cze 2017, 22:59

Cześć
pytanie n/t. lokalizacji , jestem nowy w Rzeszowie i chcę kupić mieszkanie
czy ta lokalizacja jest ok ( plusy , minusy )
jak z dojazdem ( na mapie ok ) 6 - 10 min dojazd do centrum
czy jesteście zadowoleni z dewelopera i zarządcy OH 1

może ktoś przeczyta i wypowie się nt użytkowanych lokali
pozdrawiam
nobis
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 29 cze 2017, 22:48

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ilonc » 30 cze 2017, 0:12

jeżeli chodzi o naprawy na razie ok a jak będzie to się okaże a komórki lokatorskie przewyższają wszystko jak mówiono o lodówkach radzieckich latem grzeją zimą chłodzą. Chyba nigdzie nie znajdzie się w Rzeszowie takiego standardu ich wykonania jak będę miec czas wrzucę zdjęcia
Ilonc
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 29 cze 2017, 23:56

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Paulineczka67 » 13 lip 2017, 9:24

Witam:)

Jestem na etapie poszukiwań mieszkania.Zastanawiamy się z Mężem nad hiszpańskimi ogrodami i jeszcze dwie inne inwestycję.
Pytanie to Państwa ,którzy kupili mieszkania w hiszpańskich ogrodach- co Państwo myślą o tej inwestycji?
Widziałam bloki ,które istnieją natomiast gdzie mają powstać dokładnie te nowe?

Pozdrawiam
Paulineczka67
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 12 lip 2017, 21:44

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ludz » 19 lip 2017, 21:34

Paulineczka67 pisze:Witam:)

Jestem na etapie poszukiwań mieszkania.Zastanawiamy się z Mężem nad hiszpańskimi ogrodami i jeszcze dwie inne inwestycję.
Pytanie to Państwa ,którzy kupili mieszkania w hiszpańskich ogrodach- co Państwo myślą o tej inwestycji?
Widziałam bloki ,które istnieją natomiast gdzie mają powstać dokładnie te nowe?

Pozdrawiam

Te nowe troszke dalej od tego smrodu z oczyszczalni. Szkoda ze nie wiedzialem o tym wczesniej.
Ludz
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 31 gru 2016, 10:11

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ludz » 19 lip 2017, 21:55

Ilonc pisze:jeżeli chodzi o naprawy na razie ok a jak będzie to się okaże a komórki lokatorskie przewyższają wszystko jak mówiono o lodówkach radzieckich latem grzeją zimą chłodzą. Chyba nigdzie nie znajdzie się w Rzeszowie takiego standardu ich wykonania jak będę miec czas wrzucę zdjęcia

Heh, komórki lokatorskie są najlepsze. Mają system antywłamaniowych w postaci drzwi ktore moze kazdy sciagnac, chlodzenie a nawet mrożenie w zimie (szkoda ze niezrobilem zdjecia zaspie sniegu ktora byla podczas tej zimy) i ogrzewanie w lecie. Ogolnie to takie boksy bez sufitu ( te na srodku bo po bokach to sufit z dachu budynku).
Ludz
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 31 gru 2016, 10:11

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: david22pl » 19 lip 2017, 22:01

Ludz pisze:
Ilonc pisze:jeżeli chodzi o naprawy na razie ok a jak będzie to się okaże a komórki lokatorskie przewyższają wszystko jak mówiono o lodówkach radzieckich latem grzeją zimą chłodzą. Chyba nigdzie nie znajdzie się w Rzeszowie takiego standardu ich wykonania jak będę miec czas wrzucę zdjęcia

Heh, komórki lokatorskie są najlepsze. Mają system antywłamaniowych w postaci drzwi ktore moze kazdy sciagnac, chlodzenie a nawet mrożenie w zimie (szkoda ze niezrobilem zdjecia zaspie sniegu ktora byla podczas tej zimy) i ogrzewanie w lecie. Ogolnie to takie boksy bez sufitu ( te na srodku bo po bokach to sufit z dachu budynku).

Nie bronię dewelopera bo nie jest on idealny, ale to jak będą wyglądały komórki lokatorskie było wiadomo od początku więc nie rozumiem dlaczego mieszkańcy są tym tak zdziwieni.

Jeśli chodzi o "zapachy" z oczyszczalni - mieszkałem przez dłuższy czas na Kolorowej - 10 minut od Hiszpańskich - wierzcie mi że tutaj smrodu nie ma.
Zdarza się że czasem czuć to i owo ale obstawiałbym że ma to miejsce 5-10 razy w ciągu roku. Niemniej jednak czasem jest to uciążliwe. Ostatnio też mamy atrakcyjne zapachy palonych rzeczy z ogródków działkowych znajdujących się nieopodal.
david22pl
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 42
Na forum od: 09 mar 2016, 16:44

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ludz » 19 lip 2017, 22:09

nobis pisze:Cześć
pytanie n/t. lokalizacji , jestem nowy w Rzeszowie i chcę kupić mieszkanie
czy ta lokalizacja jest ok ( plusy , minusy )
jak z dojazdem ( na mapie ok ) 6 - 10 min dojazd do centrum
czy jesteście zadowoleni z dewelopera i zarządcy OH 1

może ktoś przeczyta i wypowie się nt użytkowanych lokali
pozdrawiam

Lokalizacja ok, szybki dojazd do centrum. Jakość budowy opisywalem kilka postow wczesniej.
Deweloper to deweloper- zarobic najnizszym kosztem. Zarzadca to prawie to samo co deweloper bo z namaszczenia dewelopera. Nic konkretnego niezrobil, wysyla tylko rachunki co miesiąc. Chcac cos zalatwic trzeba byc samemu upierdliwym bo jedno zgloszenie czegokolwiek nic nieda. Nie jestem zaskoczony ich postawą, tego mozna bylo sie spodziewać.
Ludz
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 31 gru 2016, 10:11

Re: [Staromieście Ogrody] Hiszpańskie ogrody I i II etap (Bu

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 20 lip 2017, 9:55

Problem oczyszczalni jest już praktycznie nieodczuwalny, pomogła ostatnia przebudowa a wkrótce problem zniknie całkowicie :

W Rzeszowie rozpoczęła się budowa ekologicznej suszarni osadów ściekowych.Inwestycja MPWiK warta 60,5 mln zł zakłada także przykrycie zbiorników na nieoczyszczone ścieki. Dzięki temu w okolicy nie będzie już tak uciążliwych zapachów. 64 procent kosztów inwestycji pokryje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska.

http://plus.nowiny24.pl/wiadomosci/a/mp ... l,12284564
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości