[ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misia062 » 26 lip 2023, 21:17

Bylam dzisiaj zobaczyć ta inwestycje to prawda ze nie jest daleko do prprzestanku czego się obawiałam najbardziej .Okolica fajna z dala od centrum i zgiełku miasta w okolicy domków jednorodzinnych .Nie wiem jak sprawdzi sie jeśli ktoś myśli kupić jako inwestycja pod wynajem chociaż tez może być zainteresowanie spore najemców choćby ze względu na bliskość uniwersytetu ale jako mieszanie dla rodziny to super lokalizacja
misia062
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 26 maja 2021, 15:59

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ciek.in » 28 lip 2023, 10:31

Lokalizacja uważam, że jest super.
Proszę o opinię osób, które już kupiły bądź zarezerwowały mieszkanie. Jak wygląda dotychczasowe doświadczenie z deweloperem?
Ciek.in
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 06 lip 2023, 11:01

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Arrival » 29 lip 2023, 18:44

Ciek.in - obecność dewelopera na forum to nic złego, nie trzeba się ukrywać za pozorowanym użytkownikiem. Lepiej byście wypadli gdybyście po prostu założyli konto jako deweloper i odpowiadali na pytania/raportowali postęp prac itd.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ciek.in » 29 lip 2023, 19:01

Nie mam zamiaru tłumaczyć się takim osobą jak Arrival, którzy w domyśle szukają teorii spiskowych.
Z chęcią jednak przeczytam merytoryczne wypowiedzi o deweloperze, jako potencjalny nabywca.
Ciek.in
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 06 lip 2023, 11:01

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misia062 » 30 lip 2023, 11:16

Deweloper moze jest i ok ale wysyla swoich pracowników pośredników do Rzeszowa którzy niestety zrażają klienta swoim zachowniem nie odpowiadają na telefony meile trzeba ich prosić o kontakt co wydaje mi soe ze w dzisiejszych czasach trzeba zabiegać o klienta majac doświadczenie juz z innymi deweloperami stwierdzam że dla mnie zachowanie dziwne ze tak bagatelizuja i olewają klientów.
misia062
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 26 maja 2021, 15:59

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misia062 » 30 lip 2023, 11:19

Jak wspolpraca tak soe będzie odbywać na dalszych etapach z deweloperem jak do tej pory to niestety nie zablysną w Rzeszowie i klientów na zakup ich mieszkań mieć nie będą
misia062
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 26 maja 2021, 15:59

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kangur » 30 lip 2023, 14:40

Arrival pisze:Ciek.in - obecność dewelopera na forum to nic złego, nie trzeba się ukrywać za pozorowanym użytkownikiem. Lepiej byście wypadli gdybyście po prostu założyli konto jako deweloper i odpowiadali na pytania/raportowali postęp prac itd.

Autopromocja. Właśnie takie samo wrażenie odniosłem czytając ten temat. Zobaczymy, jak inwestycja będzie się finalnie prezentować.
kangur
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 180
Na forum od: 01 paź 2020, 23:08

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ciek.in » 30 lip 2023, 14:58

misia062 pisze:Deweloper moze jest i ok ale wysyla swoich pracowników pośredników do Rzeszowa którzy niestety zrażają klienta swoim zachowniem nie odpowiadają na telefony meile trzeba ich prosić o kontakt co wydaje mi soe ze w dzisiejszych czasach trzeba zabiegać o klienta majac doświadczenie juz z innymi deweloperami stwierdzam że dla mnie zachowanie dziwne ze tak bagatelizuja i olewają klientów.

Niestety ale też mogę potwierdzić, jak wspominałem wcześniej, że kontakt jest utrudniony. Nie będę ukrywał, że mi to przeszkadza w podjęciu decyzji o zakupie.
Ciek.in
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 06 lip 2023, 11:01

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misia062 » 10 wrz 2023, 21:46

Witam czy ma ktoś może z forumowiczów aktualne zdjęcia z budowy jakie są postępy w inwestycji enklawa zalesie
Dziekuje i pozdrawiam
misia062
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 26 maja 2021, 15:59

Re: [ul. Ćwiklińskiej] Enklawa Zalesie (Samson-Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ciek.in » 11 wrz 2023, 0:17

Ostatnie zdjęcie mam sprzed 2 tygodni. Garaż już jest pod ziemią. W tej chwili budowany jest parter.
Załączniki
20230911_001058.jpg
20230911_001058.jpg (792.71 KiB) Przeglądany 2107 razy
Ciek.in
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 06 lip 2023, 11:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości