[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 20 lis 2017, 12:55

Witam!

tomiczek pisze:Mi tez spółdzielnia mówiła że chodzi o poziom wody gruntowej, że początkowo pomiary były robione w czasie suszy wiec wynik różnił się od czasu późniejszego kiedy zaczęli kopać....za ok 2 tygodnie miła być budynek cały wybudowany a ile jest aktualnie 1 piętro? Spółdzielnia mówi że zdążą z oddaniem na czas (ale niepokój jest).Pani w sekretariacie w lecie mówiła że ekipy będą pracować na 3 zmiany żeby zmniejszyć opóźnienie. Oczywiście to ściema bo każdy kto bywa w okolicy widzi jak jest...;(


Ta sprawa mnie najbardziej martwi, ze wszystkich, które przytoczyłeś. Miałem nadzieję, że może tylko mi tak odpowiedzieli z kosmosu, ale wychodzi, że to wszystko prawda. Sam nie wiem, czy możemy jakoś dopilnować tej sprawy, czy jakoś ją lepiej kontrolować by była załatwiona porządnie i byśmy nie mieli tego samego co w Naszym Gaju. Z drugiej strony obawiam się, że już jest za późno na jakiekolwiek działania, skoro mury idą w górę, chyba pozostaje tylko modlitwa czy odprawianie jakiś innych czarów z prośbą o brak wody w garażu, :(.

Odnośnie sprawy z placem zabaw. To będzie tak jak poprzednicy napisali. Wszyscy będą korzystać a płacić tylko mieszkańcy Energetyka. Wątpię by spółdzielnia miała wolę zacząć jakiś dialog z NG Developement.

Odnośnie tego o co walczy bulaa90. Wychodzi na to, że na tym forum jest niewiele osób (ja naliczyłem aż trzy), które udzielają się w temacie drugiego bloku Energetyka. To jest trochę mała liczba osób. Ja jestem w stanie podpisać bez problemu jakiś wniosek, bo zgadzam się z tym co piszesz. Taki podjazd z drugiej strony budynku przydałby się bez dwóch zdań. Z chęcią wezmę udział w zebraniach jeśli tylko nie będzie to kolidować z moją pracą.

bulaa90, jeśli mówisz, że możesz się dopytać to dopytaj. Wydaje mi się, że masz dużo lepszy kontakt z spółdzielnią niż ja, :D. Ode mnie masz zielone światło! Powodzenia!
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomiczek » 20 lis 2017, 13:08

Dzięki za odpowiedzi
Ja też chętnie podpisze wniosek o podjazdy na wózki ;) Myśle że to nie duże koszta;)
tomiczek
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 17 wrz 2017, 13:58

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 20 lis 2017, 13:11

^^ Zrobienie podjazdu to nie byłby pewnie żaden problem, wystarczyłyby nawet zwykły wjazd dla wózków po schodach.

Jeśli chodzi o sprawę wód gruntowych to chyba lepiej, że teraz wyszedł teraz a nie po zakończeniu budowy. Lekki postój na budowie tylko świadczy, że zajęli się problemem. Hartbex raczej fuszerki nie odstawi.

Plac zabaw to już inna kwestia, takie są efekty budowania pojedynczych bloczków, 'pseudo mini osiedli' bez żadnej infrastruktury. Problem obcych można by rozwiązać zamknięciem osiedla ale tego chyba spółdzielnia nie planuje.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomiczek » 20 lis 2017, 13:11

Odnośnie sprawy z placem zabaw. To będzie tak jak poprzednicy napisali. Wszyscy będą korzystać a płacić tylko mieszkańcy Energetyka. Wątpię by spółdzielnia miała wolę zacząć jakiś dialog z NG Developement.

Pytanie?
Ale czy to mieszkańcy nowego bloku energetyk sponsorują plac zabaw czy dorzucą się mieszkańcy bloku już istniejącego?
tomiczek
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 17 wrz 2017, 13:58

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 20 lis 2017, 13:22

A dajcie już spokój. To dzieciom zabronicie się bawić? Wszystkie dzieci nasze są.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomiczek » 20 lis 2017, 13:34

pisul pisze:A dajcie już spokój. To dzieciom zabronicie się bawić? Wszystkie dzieci nasze są.


Ja tylko chce mieć jasną sytuacje, wkońcu to chodzi o moje pieniądze!!!
Rozumiem że pisul chętnie się dorzucisz na huśtawke ;)
Pozdrawiam
tomiczek
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 17 wrz 2017, 13:58

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 20 lis 2017, 15:49

Dzwonilem. Jesli chodzi o pismo/spotkanie na temat dorobienia podjazdow na wozek nie jest mozliwe na ten moment. Jest projekt ktorego musza sie trzymac do konca realizacji. Dorobienie takich podjazdow nie bedzie trudne i zrobia to po odbiorze budynku (jak tylko mieszkancy dadza do zrozumienia ze chca).

Jesli chodzi o utrudnienia przez wody gruntowe to faktycznie, maja problemy ale... Wysoki stan wód nie pozwalał im na wykonywanie prac. Woda nie przeciekała przez fundamenty tylko musieli ja wypompowywac zeby prawidlowo je zabezpieczyc (chyba od zewnatrz?). Wykonali ta sama technologie ("Biała wanna") co w budynku I etapu - tam do tej pory mieszkancy nie maja zadnych problemow - tak wiec zapowiada sie obiecujaco.

Jesli chodzi o termin oddania budynku - Hartbex powinien zdazyc bez problemu :) oni sobie dadza rade w lecie :).

Odnosnie dodatkowego palowania - tak wykonali dodatkowe palowanie. Budynek obok (Nasz Gaj) szybciutko idzie budowa bo oni nie wkopuja sie tak gleboko, bo nie maja platform parkingowych tak jak my mamy.
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 20 lis 2017, 16:47

Dzięki Panie rzeczniku spraw mieszkańców za informacje, ;)

Mam nadzieję, że Twój optymizm udzieli się też mi.
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Użytkownik302 » 23 lis 2017, 23:22

Witam wszystkich,

Również jestem za stworzeniem dodatkowych podjazdów dla wózków.

Jeżeli chodzi o opóźnienia, Hartbex ma jeszcze sporo czasu - mają możliwość nadrobienia wszystkiego.

Plac zabaw można ogrodzić i zamykać, dzięki temu:
- będą z niego korzystać osoby uprawnione, które za to płacą,
- nie będzie problemów z "niespodziankami" po zwierzętach,
- utrudni to akty wandalizmu, a co za tym idzie, zmniejszy koszty utrzymania,
- i przede wszystkim, poprawi bezpieczeństwo dzieciaków. Trzeba zaznaczyć, że część placu zabaw jest bezpośrednio zlokalizowana przy ul. Zacisznej.

Pozdrawiam.
Użytkownik302
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 23 lis 2015, 14:59

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 24 lis 2017, 8:35

Umnie tak jest ogrodzony ale I tak wszyscy chodza nie kazdy ma klucz a I tak zawsze jest otwarte ;/

Tylko teraz były wymieniane huśtawki nowe karuzele I jeszcze więcej dzieci .

Jest napis wyłącznie dla mieszkanców bloku SME ale I tak .... nie chodzi że zabraniam się bawić dziecią tylko chodzi o konserwacje koszenie itd...
to nie jest publiczny plac zabaw a ludzie tak go traktuja ;/ większe dzieciaki skacza po dachach itd :|
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości