[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 31 gru 2017, 9:33

Postęp prac jest widoczny - pogoda dopisuje. Wie ktoś może czy wygląd zewnętrzny (elewacja) będzie taki jak na wizualizacji?
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 31 gru 2017, 17:23

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 31 gru 2017, 17:42

Postęp prac między 10 a 31 grudnia:

Obrazek

________________________________________________________________

10vs31
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: szawel75 » 02 sty 2018, 12:08

A mam takie pytanie do mieszkańców bloku już oddanego. Czy z tego bloku nie ma akademika, tj. czy nie mieszka tam dużo studentów. Wiadomo o co mi chodzi, mieszkanie z studentami bywa uporczywe, mieszkałem tak już w dwóch innych lokalizacjach w Rzeszowie i była to mordęga.
szawel75
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 02 sty 2018, 12:03

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miro » 03 sty 2018, 12:55

Ja mieszkam już od prawie 7 miesięcy, ale w klatce gdzie są największe mieszkania i nie ma żadnego problemu z użytkownikami mieszka się super nie wiem jak jest w innych klatkach ale nie słyszałem o żadnej niepokojącej sprawie, a wiem że część jak to w większości bloków jest pod wynajem ale ogólnie jest bardzo dobrze Blok wykonany solidnie wszystko jest na razie OK.
Miro
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 27 kwie 2016, 14:25

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 12 sty 2018, 12:50

Witam,

Chciałbym poruszyć temat fundamentów. Każdy wie, że prace ziemne trwały bardzo długo i były pewne problemy ale widząc zdjęcia Naszej budowy i tej obok (NG Development) jestem chyba spokojny o Nasz blok. Proszę porównać nasze fundamenty, ocieplenie ich i izolacje a to co zrobili obok - zasypali gołe fundamenty ziemią. Chyba, że te fundamenty będą później jeszcze odkopywane i ocieplane/izolowane ???

Pozdrawiam Wszystkich
Załączniki
9BGQoqt.jpg
9BGQoqt.jpg (498.91 KiB) Przeglądany 3774 razy
26238766_2028919404012544_5985157042377855675_n.jpg
26238766_2028919404012544_5985157042377855675_n.jpg (147.56 KiB) Przeglądany 3774 razy
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 12 sty 2018, 15:20

bulaa90,,,podobno te fundamenty dewelopresa były robione na innej technologii,która nie wymaga izolacji :o ale też mam wątpliwości jak patrzę, bo czasem nowości sobie ,,,,a życie i rzeczywistość sobie i jakoś nie mają zazwyczaj wspólnego mianownika .Może ktoś mądrzejszy i biegły w temacie zabierze głos na forum w powyższej sprawie.Było by miło. :P
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 12 sty 2018, 18:13

gragar pisze:bulaa90,,,podobno te fundamenty dewelopresa były robione na innej technologii,która nie wymaga izolacji :o ale też mam wątpliwości jak patrzę, bo czasem nowości sobie ,,,,a życie i rzeczywistość sobie i jakoś nie mają zazwyczaj wspólnego mianownika .Może ktoś mądrzejszy i biegły w temacie zabierze głos na forum w powyższej sprawie.Było by miło. :P


Jesli ta nowsza technologia byla zastosowana rowniez w Naszym Gaju przy agacie meble to chyba cos poszlo nie tak bo ludzie mieli problemy z woda w garazach. Teraz sprawa ucichla, nie wiem czy naprawili to czy sprawa sie ciagnie... Rowniez czekam na odpowiedz kogos madrzejszego :)
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 12 sty 2018, 19:45

Poczytałam i ta metoda bez izolacji i ocieplenia nazywa się metodą ;białej wanny ;Podobno beton ścian garażowych jest w tej formie nieprzesiąkliwy i połączony z dolną wylewka na amen :!: a metoda z zastosowaniem tych wszystkich folii, steropianów, lepików nazywa się metodą ;czarnej wanny; ale bywa ,ze się uszkadza taka izolacja w czasie zasypywania czy innych prac i sprawy mają się gorzej niż jak by było goło- naokoło :cry:.Ale to tylko wyczytane a nie wyuczone moje mądrości ;) pozdrawiam
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 13 sty 2018, 0:20

gragar pisze:Poczytałam i ta metoda bez izolacji i ocieplenia nazywa się metodą ;białej wanny ;Podobno beton ścian garażowych jest w tej formie nieprzesiąkliwy i połączony z dolną wylewka na amen :!: a metoda z zastosowaniem tych wszystkich folii, steropianów, lepików nazywa się metodą ;czarnej wanny; ale bywa ,ze się uszkadza taka izolacja w czasie zasypywania czy innych prac i sprawy mają się gorzej niż jak by było goło- naokoło :cry:.Ale to tylko wyczytane a nie wyuczone moje mądrości ;) pozdrawiam


Jesli chodzi o metode bialej wanny to zostala zastosowana w naszej inwestycji (Energetyka)...
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości