[ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: LeszekB » 06 lip 2017, 12:06

Lepiej tak, niz obiecywanie niewiadomo czego w biurze sprzedazy a pozniej rozjazd na plaszczyznie oczekiwania vs realia jak mialem przy Developresie na osiedlu Nad Wislokiem.
LeszekB
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 232
Na forum od: 14 cze 2016, 9:59

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 06 lip 2017, 13:46

Mike pisze:Ta Pani powinna mnie zachęcić do zakupu a jak wyszedłem od niej to odechciało mi się wszystkiego.

Wszystkie dalsze formalności też z nią są załatwiane??


No nie powiem ze nie byla szczera i wykladala kawe na lawe ale... mi to pasowalo :)
duzo spraw do zalatwiania nie masz :) Jesli sie decydujesz to Pani z sekretariatu przygotowuje Ci umowe, umawiasz sie, podpisujesz i tyle. Nastepnie "tylko" czekac do grudnia 2018 i wierzyć, że nie będzie znaczących opóźnień :D
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 06 lip 2017, 18:37

Kiedyś już o tym pisałem. Zarówno wygląd jak i obsługa w spółdzielni jest rodem z "Misia". :D
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 06 lip 2017, 19:20

Miałem podobne przejścia w SM Projektant :D zero zainteresowania i totalna zlewka.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1368
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 07 lip 2017, 0:35

Trzeba mieć świadomość, że deweloperzy to prywatne firmy, które nastawione są na zysk. Dlatego w biurze handlowym będziesz miło obsłużony niczym klient VIP. Natomiast spółdzielnie mieszkaniowe nie są nastawione aż w takim stopniu na sam zysk. Mają też przede wszystkim utrzymywać swoje mieszkania i budynki. Może dlatego też nie skaczą koło każdego klienta bo klient sam się znajdzie przy niższych cenach za m2 w porównaniu do deweloperki :)
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 188
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mobilee » 07 lip 2017, 7:14

Otóż to.
Mobilee
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 25 mar 2017, 22:31

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 07 lip 2017, 9:01

Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale mógłbym chociaż orientacyjnie dowiedzieć się jaki planują koszt czynszu a ja dostałem zdawkową odpowiedź: "proszę pytać w księgowości"... A w księgowości nikogo nie ma oczywiście.

Wiecie coś na temat czynszu?, myślę, że to też ważny parametr jeśli chodzi o zakup mieszkania.
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 07 lip 2017, 9:52

Mike pisze:Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale mógłbym chociaż orientacyjnie dowiedzieć się jaki planują koszt czynszu a ja dostałem zdawkową odpowiedź: "proszę pytać w księgowości"... A w księgowości nikogo nie ma oczywiście.

Wiecie coś na temat czynszu?, myślę, że to też ważny parametr jeśli chodzi o zakup mieszkania.


Jesli chodzi o czynsz to Pani mowila ze mieszkania ok 50 m2 czynsz powinien wyniesc ok 350 zl a w tym podstawowe zaliczki na wode (bez parkingu podziemnego, ktory bedzie generowal dodatkowy koszt w okolicy 50-60zl /msc). oprocz tego dodatkowo platny jest chyba prad ?
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mike » 07 lip 2017, 9:58

Prąd na pewno, nie wiadomo jak z kablówką i internetem, jeśli w ogóle planują taka instalację w budynku.
Mike
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 03 lip 2017, 11:24

Re: [ul. Zaciszna] 2 budynki wielorodzinne (SM Energetyk)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bulaa90 » 07 lip 2017, 11:16

Mike pisze:Prąd na pewno, nie wiadomo jak z kablówką i internetem, jeśli w ogóle planują taka instalację w budynku.


Interneti telewizja na pewno bedzie. I napewno bedzie platna poza czynszem.
bulaa90
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 89
Na forum od: 14 maja 2017, 11:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości